Serije

Filmoljupci navalite
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Hangman98 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 22 ožu 2022, 20:59 Nek je još neko krenia gledat :D
Jebes Henry Cavill-a, Bobby je perfect fit za ulogu Superman-a :D
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Hangman98 »

Kompletiran Heels, izuzetno visoke ocjene 9/10 od mene za prvu sezonu i velike preporuke da odgledate. @ETS vidio sam da si imao neke zamjerke koje si zelio reci, napisi u spoiler da vidim je li ono na sta i ja mislim :D
Dynamite 7 je napisao/la: 23 ožu 2022, 21:41 Prison Break.
Gledao si seriju? :D Kako ti se cinila ova zadnja sezona u Jemenu?
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nije loša ali bilo je i boljih. Ono oko čega se vrtila zadnja sezona je bilo očekivano.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Hangman98 »

Meni ostala ona scena sa tetovazom i ulaskom u ured od glavnog negativca :D ostalo i tamo i vamo... Ma realno poslije prve sezone je bas opala kvaliteta, iako je Scylla prica bila ok.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Dynamite 7 »

Iskreno baš sam davno gledao moraću ponovo pogledati da se sjetim nekih detalja, odlična serija.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Hangman98 »

Dynamite 7 je napisao/la: 23 ožu 2022, 21:54 Iskreno baš sam davno gledao moraću ponovo pogledati da se sjetim nekih detalja, odlična serija.
Samo ne znam koji su djavo kod nas prevodili seriju kao Zakon Brace :lol: ako se sjecas dok je isla na OBN-u. Preporuka i za Heels, serija sa kecerskom tematikom.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Dynamite 7 »

Znam i gledao sam je na OBN-u ranije, ma imamo mi nekih čudnih prevoda.
Što se tiče Heels gdje se to ima pogledati?
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Hangman98 »

Dynamite 7 je napisao/la: 23 ožu 2022, 22:04 Znam i gledao sam je na OBN-u ranije, ma imamo mi nekih čudnih prevoda.
Što se tiče Heels gdje se to ima pogledati?
Za legalnu opciju ne znam, a sto se tice piratovanih meni je Stremio go to opcija.

https://www.stremio.com/

Skines app, instaliras (klasicna instalacija) i pokrenes. Ne moras se cak ni registrovati, kad ti trazi login samo skrolas malo dole i klines 'guest login'.

I iskoci ti brdo filmova i serija. Kliknes sa strane ili pri vrhu negdje 'addons' i samo idi install na 10-15 ovih ponudjenih addon-a ( automatski se instalira ne cekas nista).

Izadjes i onda u pretrazivac kucas film/seriju koju hoces. Klines na sliku, onda epizodu (ako je serija) i iskocice ti brdo streamova. Kliknes neki od njih (mozes stopirati da ti se bufferuje pa da ne stopa i gledaj da su 1080p ili 720p nemoj 4k ako ti je los net) i uzivas. :D

Dobra stvar sto postoji app i za mob. Sve isto isti princip i app je na app storeu klasicnom, dakle sasvim legalna i sigurna.

Edit:

Evo i tutorijal da ti je lakse. Ne moras se logovati samo 'guest login'.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Dynamite 7 »

Hvala sad sam malo zauzet ali pogledaću nekad kad budem imao vremena.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Hangman98 je napisao/la: 23 ožu 2022, 21:46 Kompletiran Heels, izuzetno visoke ocjene 9/10 od mene za prvu sezonu i velike preporuke da odgledate. @ETS vidio sam da si imao neke zamjerke koje si zelio reci, napisi u spoiler da vidim je li ono na sta i ja mislim :D
Spoiler
1) nema mi smisla da bi profesionalac poput Jacka u main eventu najvažnijeg showa odlučia izlit srce bratu znajući kakav mu je brat. Znam da je do tog bilo character developmenta al to mi je malo previše

2) nema mi ni smisla da bi da Crystal titulu iz gore navedenih razloga. Shvaćam da su iz showa morali izvuć nešto al ta odluka mi pari nešto šta bi donia neko mimo Jacka i kasnije podnia njegov gnjev.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Hangman98 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 24 ožu 2022, 12:29
Hangman98 je napisao/la: 23 ožu 2022, 21:46 Kompletiran Heels, izuzetno visoke ocjene 9/10 od mene za prvu sezonu i velike preporuke da odgledate. @ETS vidio sam da si imao neke zamjerke koje si zelio reci, napisi u spoiler da vidim je li ono na sta i ja mislim :D
Spoiler
1) nema mi smisla da bi profesionalac poput Jacka u main eventu najvažnijeg showa odlučia izlit srce bratu znajući kakav mu je brat. Znam da je do tog bilo character developmenta al to mi je malo previše

2) nema mi ni smisla da bi da Crystal titulu iz gore navedenih razloga. Shvaćam da su iz showa morali izvuć nešto al ta odluka mi pari nešto šta bi donia neko mimo Jacka i kasnije podnia njegov gnjev.
Spoiler
Mislim da je, bas kako si i naveo, prisutan taj character development aspekt, narocito nakon onog' sa suprugom, a i Crystal koja je dosla da ga obavjesti u pola noci gdje je Ace i kako ce unistiti njihovu promociju, nesto do cega je Jacku najvise stalo. Cini mi se da je ovo na kraju bio neki naci za reci hvala Crystal za sve sto je ucinila i na neki naci spasila citavu kompaniju, jer da nije dosla da obavijesti Jacka, Ace bi se vjerovatno pojavio u konkurentskoj kompaniji i tako zakucao zadnji ekser u kovceg DWL-a.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma sve mi je to jasno, ali nekako djeluje forsirano ili rushed. Da je bilo još epizoda-dvi razvoja ne bi se bunija. Ovako mi se čini da su svi u roku jedne epizode napravili 180° Svejedno nije velika stvar šta se mene tiče, jedan dio jedne epizode mi je malo ispod prosjeka, preživit ću :lol:
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Hangman98 »

Sigurno su htjeli nesto veliko da zagriju ljude za drugu sezonu, ali sto kazes cini se bas kao da su pozurili.
Spoiler
Meni je malo smetalo sto su pojavljivanja na show-ima na kojim nisi bookan tako lako odradjena. Mislim da bi u stvarnosti bio odstranje od strane security-a u roku od par sekundi i onda sto je konkurencija prikazana nekako djetinjasto, lijepe neke postere po Domu...
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Da, vjerojatno su tili jak hook za drugu sezonu, šta mogu razumit.
Spoiler
Taj rat promocija mi je čak OK sve skupa. Malo je djetinjasto, al u suštini i hrvanje je djetinjasto tako da mi je OK. U stvarnosti su se radile i gluplje stvari (DX-ov "tenk"). To sa osiguranjem stoji al ajd, tu ću im dat free pass :lol: Možda osiguranje ne zna šta je dio showa a šta ne
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Serije

Post Postao/la Hangman98 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 24 ožu 2022, 13:40
Spoiler
Možda osiguranje ne zna šta je dio showa a šta ne
Spoiler
I meni je to naumpalo da mogu koristiti kao alibi. Ace-ov karakter mi se cini zanimljiv, jer sam isprva mislio da ce biti samo bland supcina, razmazeno nezrelo deriste u tijelu odrasle osobe, ali zapravo ima tu dosta toga kad se zagrebe ispod povrsine. Ocito je ono sa ocem ostavilo velikog traga na njega. Bio je mezimac, vise ga je volio nego Jacka, ali je i zbog toga uvijek imao taj chip on shoulder gdje zeli opravdati oceva ocekivanja. Neuspjevanje u istom, nije dobro podnio i tu pocinje njegova frustracija i oblikovanje persone kakva je trenutno. Cini mi se kako ce on dozivjeti najvise character developmenta u nastavku serije.
slika
Odgovori