Kevin Owens

Petkom na FOXu
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5315
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la ante »

Tu je ionako samo zbog para, tako da mu booking vjerovatno ne igra nikakvu ulogu, stoga mu se vjerovatno živo jebe što je legao pod Austina. A ionako je valjda fan Austina tako da mu je ovaj program bio ostvarenje snova. Nije više mladić, 38. na pragu, očito je da želi obitelji priuštiti što bolji život što mu doslovno i je gimmick, tako da mislim da treba dignuti ruke od njega što se tiče bookinga. Tu je da odradi svoje, zaradi jebenu paru i uživa u mirovini.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6965
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la crocop97 »

Ali kompaniji bi booking trebo bit bitan, mogao je pokupit mega heat da je dobio Austina u Teksasu, ovako su napravili samo jedan trenutak za nostalgičare, umjesto da su napravili nešto od tog feuda s Austinom kad su aktivnog člana rostera već gurnuli u to. Austinova pobjeda ima još manje smisla jer se pojavio i u nedjelju jer je ladno to mogao bit taj trenutak za nostalgičare
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la AleksaVP »

Kevinovom pobedom su mogli imati zalog za budućnost, stvarajući novu super zvezdu ovako će grcati i dovoditi selebretije.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Wulf7X »

Potpuno si u pravi, ali ja se npr sećam kad sam bio klinac kolko sam pizdio što Legacy (Rhodes i Dibiasi) bije DX na nekom PPV...verovatno bi onda danas klinci pizdili što Owens mlati Austina a WWE živi od casual fanova i klinaca mora se njima ugoditi :D

Msm da se Austin Owens moglo potpuno izbeći jer su tu bili Vins Theory Patt i crnja komentator :lol:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17433
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

WM se booka za momente. Zaključismo (postoji li ova riječ) već.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Wulf7X »

AleksaVP je napisao/la: 05 tra 2022, 20:27 Kevinovom pobedom su mogli imati zalog za budućnost, stvarajući novu super zvezdu ovako će grcati i dovoditi selebretije.
Mislim da Vince jednostavno Owensa Zayna Balora i tu ekipu ne vidi kao top zvezde i da se ohladio od njih već ih samo po potrebi vadi iz fioke i ubacuje u random programe. Da mi daju jednu stvar da uradim u WWE dao bih Lesnarov booking monster heel Owensu i dvogodišnji title reign i to bi bila najbolja stvar u wrestlingu još od Eva Marie wardrobe malfunction :confusion-shrug:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17433
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Da mi daju jednu stvar da uradim u WWE dao bih Lesnarov booking monster heel Owensu i dvogodišnji title reign i to bi bila najbolja stvar u wrestlingu još od Eva Marie wardrobe malfunction
Apsolutno se slaž... čekaj malo :lol:
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6965
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la crocop97 »

The A-Lister je napisao/la: 05 tra 2022, 20:30 WM se booka za momente. Zaključismo (postoji li ova riječ) već.
Ali bez velikih imena ne možeš imat takve momente, kad tad će zaliha penzića presušit, a ove iz trenutnog rostera niko neće shvaćat ozbiljno. Owens - Austin je trebao bit "passing the torch" trenutak i opet kažem, jugonostalgičarski trenutak je mogao bit samo onaj kancerogeni segment s Vinsentom i svi zadovoljni
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17433
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

To njima reci :lol:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la HunterDX »

Vince ne želi veći broj zvezda i to je to.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la AleksaVP »

To je to, u njegovom mozgu postoji jedan koji će gaziti sve, u najboljem slučaju možda još jedan i to je to.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17886
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Hangman98 »

Izvukao max iz price, majstor na micu.

slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17433
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Bilo tko drugi da je bio u pitanju, ovo bi vrlo vjerojatno bila flopčina od feuda. Ovako nije toliko loše.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la AleksaVP »

Odgovori