Kevin Owens

Petkom na FOXu
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Cenation Leader »

Evo tema o našem Universal šampionu :D

Meni je najjača stvar kod njega ta energija kojom zrači, znači čovjek je rođen za scenu, on uvjek u mečeve unese tu psihu. Također je i sjajan hrvač i mečevi su mu dobri. Trenutno mu ova uloga heela leži izvrsno i najzanimljivija je stvar na Rawu zajedno sa Jerichom.

Jedino mi nije baš po volji kako je izgrađen kao prvak, pa kao da ne može da pobjedi clean odkako je šampion i to mi baš smeta.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la TheViper »

Meni je on bio bolji dok nije bio prvak, ali je svakako zasluzio da bude prvak i mislim da ce drzati titulu najmanje do WM 33.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 26 stu 2016, 21:43, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la AlenB »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Meni je on bio bolji dok je nije bio prvak
Točno.
A najbolji je bio dok je bio u NXT-u i prvak ondje. Tada su ga bookirali kako su trebali. Sadašnji Kevin Owens je maltene kopija heel Rollinsa.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la TheViper »

Slazem se u potpunosti.

AJ Styles je u svakom pogledu mnogo bolji prvak.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa jeste bolji prvak zato sto je mnogo bolje bookiran.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Wulf7X »

Ko je bolji šampion to je već ukus svakog pojedinca. Iako mi se ne sviđa što se priča vrti oko prijateljstva Owensa i Jericha i naravno liste umesto da se gradi feud KO vs Seth, meni je Owens genije. Odličan je na svim poljima. Možda bi jedino mogao malo da poradi na figuri i nekoj dijeti :lol: :lol:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Možda bi jedino mogao malo da poradi na figuri i nekoj dijeti
Pobogu ne. Baš zato je poseban što ne izgleda jednako kao ostatak rostera. Treba imati i tkavih ljdui kao što su Owens i Samoa Joe, koji izgledaju drugačije.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la TheViper »

Danas je tacno 100 dana od kako je KO osvojio Universal titulu.

Ne svidja mi se kako ga grade kao sampiona, ali je svakako zasluzio da bude.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Cenation Leader »

Jedan od kvalitetnijih likova u kompaniji bez dileme, šampion je zaslužio biti. Jeste da mu je ovaj reign upropašten ali biti ce prilike jos, ionako nakon 10 godina se vjerovatno nećemo sjecati da je bio jadan prvak :D
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Rio146 »

Ma nije do njega, nego do bookinga. Ova Universal titula, je osuđena na propast. Nadam se da sam u krivu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Cenation Leader »

Polako daj joj vremena, na početku mi je dizajn bio užas ali sad ga mogu probaviti.

Prvak čini titulu.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Wulf7X »

Trebalo je ostaviti WWE titulu na Raw a vratiti WHC big gold belt za SmackDown Live. Ovo Universal (jer moramo se dodvoravati sponzorima :| ) je totalna glupost. Plus sama činjenica da se više pažnje posvetilo odnosu Owensa i Jericha nego samoj tituli :roll:
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Cenation Leader »

WHC je definitivno najljepša titula ikada u WWE, meni je nekako uvjek ona bila prestižnija i draža od WWE titule koja je u to vrijeme bila osrednjeg izgleda(sadašnja WWE titula je svemirski brod u odnosu na tu).

Ne bojim se ja za ovu Universal titulu, kad dobije pravog prvaka i ona će izgledati moćno :D
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la TheViper »

Kada je bio double pinfall trebali su Sethu da daju WWE titulu, a Deanu WHC, steta sto ovi u WWE nemaju mozga.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la AlenB »



Još jedan video u kojem je netko shvatio wrestling preozbiljno. Dijete se naljutilo zbog svega ovoga, a pročitajte samo maminu bibliju nakon ovog:
My heart is shattered. What started off as an amazingly awesome night ended in my 7 year old being completely heartbroken. My son is a huge WWE fan and a fan of just about every wrestler on the roster. He has a drawer full of everyone's shirts but he chose to wear a Roman Reigns shirt since he has been a fan of his ever since he started watching. All night he was getting high fives from other wrestlers and was all smiles but for some reason when Kevin Owens came out he singled out my son and commented on who's shirt he was wearing then told him "you should get this shirt. Actually don't get this shirt I don't want you to ever wear my shirt. Don't you ever try to touch me." All because my 7 year old wanted a high five and wasn't wearing his shirt. My heart sank. He became visibly upset, sat down and kept staring at the gate. I couldn't help it I started crying. He loves wrestling. He has a drawer full of just about everyone's shirts, over 100 figures, so many accessories and just loves watching and going to events. The worst part is he was going to be getting a Kevin Owens shirt and hat for Christmas but now he doesn't want anything to do with him. Kevin Owens was actually one of my sons favorites but now he says "he's not even on the list of who I like." This was finally an event that my whole family was able to attend: myself, my son, my mother who has been suffering from leukemia, and my father and we were all having a great time until that happened. For a show that is supposed to be family friendly Kevin Owens really crushed a huge fans spirits last night. My son is 7 not 15 or 16 where they can take someone they idolize talking to them like that but 7. We have been to many events: TLC, Smackdown, Hell in a Cell, NXT, and the draft. He doesn't want to go anymore. He had previously asked me if the wrestlers who appear mean would ever do or say something to a kid and I said absolutely not they know better. Kevin Owens made me a liar and just showed everyone last night how much of a jerk he really is. To top all of this off after Kevin Owens lost to Roman Reigns and he was walking away from the ring my son was just standing there on his seat watching and Kevin Owens jumped towards him and yelled at him "I am your father" which made no sense but with the sudden movement and loudness made all of us jump and my son almost fell of his seat. My son is crushed and whenever he talks about it he tears up. I can't believe a wrestler would actually treat a 7 year old fan this way. Shame on you Kevin Owens and WWE.

Srećom, postoji Owensova reakcija na sve ovo:
Zadnja izmjena: AlenB, dana/u 12 pro 2016, 17:28, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Odgovori