Kevin Owens

Petkom na FOXu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58269
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kevin Owens

Post Postao/la Sherpa »

Prvo, nije tako predstavio, nego da to imaju kao plan. Drugo, pušiš narativ da meltzer mrzi wwe. I to ga pušiš kao jeftine cigarete. Jer to naprosto nije istina, i nije anti-wwe što mnogi žele progurati kao narativ.

Treće i najvažnije, onog trena kada trenutni pisci napuste wwe i budu smjeli kazati stvari, onda ćemo znati istinu. A ako pogledaš wo koje gledaju unazad 20 godina, dave je bio tipa 80% u pravu. Pa ako ćemo rušiti nečij kredibilitet, i to novinara s dokazano najvećim kredibilitetom u povijesti wrestlinga, ajmo imati dokaze za to. Ajmo imati dokaz da se to nijr dogodilo. U kompaniji di bacaju ideje na zid pa neka prođe - a i cole i KO su ideje tog tipa. Što ne znači da će se iste desiti. Više je poražavajuća činjenica da su to uopće ideje s kojima netko barata.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la HunterDX »

Meltzer ne mrzi WWE, samo nema šta da pohvali kod njih, a zna i za bolje.
Što se tiče informacija koje iznosi, ni to nije bzvz, možda se iza scene svašta planira, on samo iznosi ono što čuje.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Prvo, nije tako predstavio, nego da to imaju kao plan.
U čemu je razlika lol? Predstavio je kao da je to to.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTDrugo, pušiš narativ da meltzer mrzi wwe. I to ga pušiš kao jeftine cigarete. Jer to naprosto nije istina, i nije anti-wwe što mnogi žele progurati kao narativ.
Ja jednostavno govorim što vidim. Meltzer sve što je kontra WWEu odmah objavi. Pa nedavno je objavio kako Asuka nije na showovima jer WWE nema ništa za nju a Asuka na twitteru objavila kako joj je ruka u gipsu. Pa je objavio da je 1500 ljudi otišlo sa Rawa što isto nije potvrđeno jer je neko drugi kasnije rekao da je otišlo samo 700.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTPa ako ćemo rušiti nečij kredibilitet, i to novinara s dokazano najvećim kredibilitetom u povijesti wrestlinga, ajmo imati dokaze za to. Ajmo imati dokaz da se to nijr dogodilo.
Ja koliko znam na Meltzeru je da dokaže da je to tačno što je on prenio. A ne da drugima da dokazuju da nije. Meltzer nije nekakvo nepogrešivo božanstvo pa da je uvijek u pravu.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTU kompaniji di bacaju ideje na zid pa neka prođe - a i cole i KO su ideje tog tipa. Što ne znači da će se iste desiti. Više je poražavajuća činjenica da su to uopće ideje s kojima netko barata.
Opet ponavljam da nemamo dokaza da su te ideje postojale. A to da su one postojale pa se nisu desile to se teško može dokazati.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58269
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kevin Owens

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Predstavio je kao da je to to
Predstavio je kao nešto što su imali ba umu. Ne nešto što je bilo set in stone. Prilična razlika
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pa je objavio da je 1500 ljudi otišlo sa Rawa što isto nije potvrđeno jer je neko drugi kasnije rekao da je otišlo samo 700.
Ajmo ovo analizirati. Netko iz tko radi u dvorani je na kraju javio da je 700 ljudi otišlo, alvarezu (ne zaboravimo alexu bliss koja tvrdi da odlasci nisu istina). Toliko ih je otišlo sveukupno iz dvorane. Onaj tko je meltzeru javio (iz publike) je vidio više. Znaš zašto je vidio više? Zato što on ne razlikuje odlazak iz dvorane i odlazak na zahod ili lupiti nešto za jesti / piti prije main eventa. Dodaj takve, njih je isto par stotina i jako si blizu tih 1500. Tako da je lako moguće da u nekom trenu u dvorani nije bilo 1500 ljudi za vrijeme tog segmenta. I na kraju krajeva - semantika. 700 od 8k je jako puno i to je ono o čemu se govori. To je ono bitno. Dobar dio ljudi je otišlo prije main eventa zati što su već vidjeli te hrvače.

Meltzera wwe fanovi optužuju kako mrzi wwe. Svaki malo seru kako spojla scaki wwe return / debi, ali ne aew. Što je laž iz dva razloga. Wwe ljudi mu jave, aew ljudi znaju držati usta zatvorena. Drugi je taj što je rekao da sve izgleda kao da su potpisali DBa i Punka. Premda nije imao potvrdu, nego je pretpostavljao kada će ih debitirati. Dva najveća pojavljivanja u zadnjih par godina. Ali narativ i dalje ostaje isti kod wwe fanova. A narativ je lažan. Dave, na kraju krajeva, gleda svaki raw i svaki sd. I rekao je na q&a da se i dalje veseli showima, i nada se da će prestati biti loši. Gleda više wwea nego 95% wwe fun boyeva.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Predstavio je kao da je to to
Predstavio je kao nešto što su imali ba umu. Ne nešto što je bilo set in stone. Prilična razlika
Rekao je "that was the idea". Jasno je implicirao da je to bio WWEov plan za Colea, a ne samo neka od ideja. Čak je spekulirao da je to odvelo Colea u AEW.

Sherpa je napisao/la:Ajmo ovo analizirati. Netko iz tko radi u dvorani je na kraju javio da je 700 ljudi otišlo, alvarezu (ne zaboravimo alexu bliss koja tvrdi da odlasci nisu istina). Toliko ih je otišlo sveukupno iz dvorane. Onaj tko je meltzeru javio (iz publike) je vidio više. Znaš zašto je vidio više? Zato što on ne razlikuje odlazak iz dvorane i odlazak na zahod ili lupiti nešto za jesti / piti prije main eventa. Dodaj takve, njih je isto par stotina i jako si blizu tih 1500. Tako da je lako moguće da u nekom trenu u dvorani nije bilo 1500 ljudi za vrijeme tog segmenta. I na kraju krajeva - semantika. 700 od 8k je jako puno i to je ono o čemu se govori. To je ono bitno. Dobar dio ljudi je otišlo prije main eventa zati što su već vidjeli te hrvače.
Ne, nije to "ono bitno". Ti sad mijenjaš stvari i određuješ šta je semantika tako da pogoduje Meltzeru. 700 i 1500 nije ni blizu. Meltzer je dakle ili namjerno izbacio preuveličan ili nije provjerio informaciju. Nijedno nije dobro i pohvalno.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTMeltzera wwe fanovi optužuju kako mrzi wwe. Svaki malo seru kako spojla scaki wwe return / debi, ali ne aew. Što je laž iz dva razloga. Wwe ljudi mu jave, aew ljudi znaju držati usta zatvorena. Drugi je taj što je rekao da sve izgleda kao da su potpisali DBa i Punka. Premda nije imao potvrdu, nego je pretpostavljao kada će ih debitirati. Dva najveća pojavljivanja u zadnjih par godina. Ali narativ i dalje ostaje isti kod wwe fanova. A narativ je lažan. Dave, na kraju krajeva, gleda svaki raw i svaki sd. I rekao je na q&a da se i dalje veseli showima, i nada se da će prestati biti loši. Gleda više wwea nego 95% wwe fun boyeva.
1. Ili je možda stvar oko toga da Meltzer drži zatvorena usta kad je AEW u pitanju.
2. Ne sviđa mi se narativ da svako ko kritikuje Meltzera i ukazuje da nije uvijek pouzdan kad je WWE u pitanju biva proglašen WWE fanboyem.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58269
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kevin Owens

Post Postao/la Sherpa »

Bila ideja, kao i mnoge druge

Jel ti znaš koliko je ljudi na. Nekom događaju i da li znaš koliko ih je napustilo. Percepcija je zajebana stvar. Barem 700 ih je otišlo, a koliko ih je još otišlo na zahod / hranu. Nismo daleko od te brojke, a taj netko tko mu je javio mu je javio tu brojku. I gdje je provjeriti? Niti kompanija niti dvorana neće službeno javiti - e da, hrpa ljudi he napustils pol sata prije kraja. Osim ako mu netko ne javi kao alvarezu. Zajevao je, bo ne za toliko puno koliko ljud žele prikazati.

Ne nego aew nikome ne javlja. Nitko nema te informacije. A kada ih ima, kaže. Kao što svaku sriejdu spojla cijeli rampage
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Maki »

Pa onda odšutiš a ne rekneš prvi i gle čuda najveći broj.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17716
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Kevin Owens

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

I ja sam o ovome razmišljao.

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58269
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kevin Owens

Post Postao/la Sherpa »

Prelazi na drugi brand.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58269
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Sherpa »

ja sam zbilja mislio da će wwe uspjeti rekreirati program kojeg su imali u rohu i pwgu. nxt je bio na dobrom putu, no nije uspio. main roster nije bio ni blizu

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Hangman98 »

Cak bi rekao da su uspjeli na main rosteru feud Owensa i Sami-a uciniti dosadnim.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17716
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ovo na WM37 je moglo biti dobro da su krenuli ranije s buildom. I da u središtu nije bio Logan Paul.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la emirates »

Sve do i ukljucujuci Battlegrounda 2016 je bilo odlicno po meni. Morali su ih razdvojiti na tom draftu, ali su tu vec napravili prvi u nizu pogresnih koraka.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la KOMANIA »

emirates je napisao/la: 24 lis 2021, 00:52 Sve do i ukljucujuci Battlegrounda 2016 je bilo odlicno po meni. Morali su ih razdvojiti na tom draftu, ali su tu vec napravili prvi u nizu pogresnih koraka.
Nisam siguran, ali mislim da je ovo prvi put da su ih razdvojili. Isto su tako Sashu i Bayley uvek držali na istom brandu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Maki »

Po meni je i problem što Zayna nikad nisu izgradili kao neku pravu zvijezdu. Nisu u velikoj mjeri i Owensa ali ipak je KO bio osjetno bitniji za kompaniju. Zayn je uvijek nekako besciljno tavorio. Nije to bilo ravnopravno.
Odgovori