Kevin Owens

Petkom na FOXu
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la TheViper »

Nepopularno, ali njegov reign sa Universal titulom mi bio zabavan iako je predstavljen kao paper champ. On i Jericho bili jedina svetla tačka na Rawu u to vreme i sam turn dobro odrađen. Međutim, poraz od Godlberga ga ubio kao main evenera. Nakon toga njegov booking bio 'malo ti damo, pa ti malo oduzmemo'. Najgore je prošao 2018. kada je izgubio svaki mogući meč. Čak je na Fastlaneu primio pin, iako je u meču bilo još 5 wrestlera. Godinu dana kasnije se oporavio, ali nije to to.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Slažem se. Šteta što nismo dobili nešto više od njegovih face runova, jako mi je dobar u toj ulozi.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57885
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Sherpa »

A da ne kažem da je plan bio da to bude meč za titulu. Ujedno dio razloga zašto je jericho napustio kompaniju
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la ante »

Ako već neće bookati Samija da osvoji Universal titulu, njih dvojica bi trebali skinuti Usose s trona
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Dalmatian »

Iako je to A- Lister već postavio na temu Royal Rumble,pa ću ja ovdje u ovoj temi,ovo je njihov onda treći meč na Royal Rumbleu prvi je dobio Kevin Owens dok je bio Universal Champion,dok je Roman pobijedio Owensa 2021,imaju baš dugu povijest(rivalstvo),mada Roman ovo dobiva,nakon što je KO izgubio od SCSA više ga ni je smatram ozbiljno,prije tog sam ga smatrao al sad ne,on samo očito služi da gubi od veterana tipa Goldberg, SCSA (ovo za Goldberga još nekako pošto mu se Jericho osvetio pa ga koštao gubitka Universal titule)stvarno šteta da mu ne daju bar Midcard titulu jer lik je stvarno zaslužuje,a odličan je i za mikrofonom i u ringu.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57885
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Sherpa »

[WON] Who Threw the Pie

After years of people wanting to know...

According to WON, Brian James said on his podcast that Vince McMahon was supposed to be revealed as the pie thrower in the infamous Kevin Owens food fight segment.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Hangman98 »

WTF hahaha sjecam ga se iz nekih prijasnjih videa dok je bio mladji. Owen Owens

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la KOMANIA »

Lol, ako su nekoga iscimali tamo vamo od brand splita do danas, onda je to on, i šta ćemo sad da dobijemo Reigns vs. Owens 10... 😝
slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 605
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Robi »

Ma neće ni dobit priliku sad KO, sad su tu Cody, Jey, Jimmy, Solo, LA, Cena, bit će tu hrpa tag team matcheva, a Roman i kad bude branio titulu prvo će doć LA na red.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Dynamite 7 »

KOMANIA je napisao/la: 14 lis 2023, 23:48 Lol, ako su nekoga iscimali tamo vamo od brand splita do danas, onda je to on, i šta ćemo sad da dobijemo Reigns vs. Owens 10... 😝
Istina, ali ako ih već razdvajaju bolje ovo nego neki turn i feud po 100 put.
Zadnja izmjena: Dynamite 7, dana/u 15 lis 2023, 20:31, ukupno mijenjano 1 put.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 15 lis 2023, 10:58
KOMANIA je napisao/la: 14 lis 2023, 23:48 Lol, ako su nekoga iscimali tamo vamo od brand splita do danas, onda je to on, i šta ćemo sad da dobijemo Reigns vs. Owens 10... 😝
Istina, ali ako ih već razdvajaju bolje ovo neki turn i feud po 100 put.
Bolje nego turn jednog od njih dvojice, to sigurno.
Takođe, bolje je što je Owens prešao, a ne Sami, pošto je Sami bio član SD-a, pa je na ovom draftu prešao na Raw, a Owens je na draftu ostao na Raw. Zapravo, nije ni Sami ništa bolji po tom pitanju, i njega su stalno draftali, mogao bih možda i da uradim nekad neku računicu ko je od 2016. najviše puta menjao brand, to je zanimljiva tema...
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la KOMANIA »

Robi je napisao/la: 14 lis 2023, 23:52 Ma neće ni dobit priliku sad KO, sad su tu Cody, Jey, Jimmy, Solo, LA, Cena, bit će tu hrpa tag team matcheva, a Roman i kad bude branio titulu prvo će doć LA na red.
Verovatno tačno, pošto Reigns i jako retko brani titulu pa do WM možda ima 2-3 meča za istu.
Očekujem da je brani protiv Knighta u Arabiji, pa na Survivor Seriesu će verovatno biti član heel tima uz Jimmy-a, Sola i JD (verovatno Priesta i Ballora) protiv Cene, Knighta, Cody-a, Jeya i recimo Owensa (nekako očekujem da će njega ubaciti tu pre Stylesa, nekoga iz LWO-a, Sheamusa... zbog neke prošlosti sa Reignsom).
Na RR Reigns brani titulu protiv npr. Jimmy-a, PPV između RR i WM (verovatno Chamber) možda i preskoči ili dobijemo nešto sa Jeyom, neki rematch sa Jimmyem ili tako nešto, a na WM Cody (ukoliko ne useru s Rockom).

Dakle, ima istine u ovome sa Owensom, ali i dalje je moguća opcija da bude član SS WG meča, a meni je i to povezivanje sa Reignsom više bespotrebno, svakako bolje nego da je Zayn prešao na SD.
Ova moja reakcija je više bila u efektu, pošto Owensa stalno šetaju sa jednog branda na drugi i povezuju ga sa Reignsom da mu jobba.
Owens od 2017. kada je izgubio Universal titulu i kada je imao ona 3 reigna sa US titulom, nije osvajao ništa do ove tag team sa Zaynom, ili nije uopšte uzeo singles titulu. Predugo su ga držala na toj međi između midcarda i main eventa i 6 godina nije ništa dobio, tako da mislim da je pravo vreme da se malo vrati u midcard i da uzme neku titulu, pa kasnije kad Reigns ispusti WWE titulu i još imamo i WHC, možda i bude prostora za još koji reign sa world titulom... 🙏
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Kevin Owens

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ja prije očekujem AJ Stylesa nego Kevina za Survivor Series, previše bi bilo da toliko odsustvuje da ga ne bude ni tad, a kad se vrati tražiće osvetu sigurno.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Kevin Owens

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 15 lis 2023, 22:05 Ja prije očekujem AJ Stylesa nego Kevina za Survivor Series, previše bi bilo da toliko odsustvuje da ga ne bude ni tad, a kad se vrati tražiće osvetu sigurno.
Čuo sam da si ga pominjao kao tog 5 člana, ja dugo nisam pratio, je k'o imao nešto sa Bloodline-om?
Kakva osveta?
slika
Odgovori