Kofi Kingston

New Day

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24853
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la Maki »

WWE ga nikad nije vidio kao šampiona. Potrefilo se 2019. da bude ta KofiMania i to su iskoristili ali jasno je bilo da neće više nikad dobiti pojas.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la: 27 stu 2022, 12:45
Maki je napisao/la: 25 stu 2022, 07:13 Čisti thank you reign je imao. Može se reći da je više bio midcard šampion nego pravi world.
Na žalost je tako ispalo. Ja nemam problema s time što je postao prvak, kad gledaš kroz njegovu karijeru imaš tja polagani rast, pogotovo s time što je radio uz new day. Ali mi je potpuno suludo ono nakon, što si ga automatski gurnio tamo di je bio, nisi mu čak dao niti rematch, kojeg valjda samo on nije imao u zadnjih 1000 godina unutar komanije.

Ak si ga već stavio na vrh, pa daj ga onda i polako spusti, nek izgubi titulu, odradio još jedan program s high card, pa jedan s upeer mid card likom (pogotovo nekim kojeg u budućnosti želiš da bude prvak, a još nije bio, pa ovdje dobije nedavnog prvaka)
Ovo. Problem WWE kompanije jeste što bookeru ne žele da se zamaraju oko toga.
Tako da taj njegov reign nema nikakav značaj danas.
Preko jednog reigna se može stvoriti zvezda, preko koje možeš stvarati buduće zvezde, ali ko to da dokaže WWE piscima.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58286
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 27 stu 2022, 12:50 WWE ga nikad nije vidio kao šampiona. Potrefilo se 2019. da bude ta KofiMania i to su iskoristili ali jasno je bilo da neće više nikad dobiti pojas.
I ja sam ok s tim, al ako ga gurneš tako brzo niz card, potratio si cijeli taj dobar period kojeg si imao, jer nisi napravio nikakvu tranziciju. I na koga si i na koji način stavio titulu nakon njega?
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5441
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la ante »

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18001
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la Hangman98 »

Kako ne bi poznao jamajkansku senzaciju iz Gane.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13967
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la AleksaVP »

Stvarno...

Odgovori