Kofi Kingston

New Day

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Da li je kofi jedan od najboljih tag tim ljudi koje je kompanija imala?
Bez sumnje, problem je šta je ta divizija kurac, blago rečeno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58326
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kofi Kingston

Post Postao/la Sherpa »

Kofi Kingston on being squashed by Brock Lesnar: "If it was up to me, I would have had the match go a little bit different than the way that it did, but that’s not up to me. The only thing I can really control is my performance and my ability to do what I’m asked to do...It kind of was what it was."
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58326
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la Sherpa »

Kofi Kingston calls the New Day the greatest team of all time: "WWE.com voted us the greatest tag-team/faction of all time anyway, so it’s official. If it’s up to me, I’m going to go ahead and say that. I’ll double down on that and I can have that argument with anybody."
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la Dalmatian »

Uz Usose najbolji,samo mi New Day zna bit naporan ali da su najveći tim/frakcija slažem se,recimo trenutno su mi Usosi najzanimljiviji šta se tag teama tiče na rosteru
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17818
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Big E ima svoj theme, Xavier svoj. Vratite nam SOS 🥺
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la Dalmatian »

SOS je odličan theme song,i volio bi da ga vrate,bolji mi je čak i od New Day songa,pa i od Big-ejevog
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9325
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la KOMANIA »

The A-Lister je napisao/la: 09 stu 2021, 13:40 Big E ima svoj theme, Xavier svoj. Vratite nam SOS 🥺
Teško, pa vidi Sheamusa i Cesara sa ovim sranjima, a ja se nadao da će Sheamusu vratiti stari, posebno nakon vraćanja starog izgleda. Dakle, verujem da će Kingston dobiti svoj zasebni song, ali će to nažalost biti neki novi i generični.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17584
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la: 09 stu 2021, 13:40 Big E ima svoj theme, Xavier svoj. Vratite nam SOS 🥺
Živim za to.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17818
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ste neće

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58326
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la Sherpa »

Kofi Kingston on Vince's original New Day gimmick idea: "We told him, 'Whatever you give us, we'll make it succeed because of our chemistry. We believe in it.' He's like, 'Alright, I'm going to put that to the test. You guys are going be positivity preaching preachers. Go get it over.'"
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17818
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

I uspjelo im je, bili su dosta dugo zabavni.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17818
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Uvijek je bio dobar, ali moramo i njega spomenuti jer je u međuvremenu imao odličan Kofimania storyline koji je neslavno završio porazom od Lesnara nakon manje od deset. Nakon što je otpao iz ME scene u istu se naravno nije vratio, iako je imao onaj meč protiv Lashleya na MITB 2021. gdje je squashan.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24860
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la Maki »

Čisti thank you reign je imao. Može se reći da je više bio midcard šampion nego pravi world.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17584
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la Dynamite 7 »

Imao je odličnu priču kad je osvojio i bio solidan prvak, šteta što su kasnije sve prosuli i nikad više nije bio na tom nivou.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58326
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kofi Kingston

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 25 stu 2022, 07:13 Čisti thank you reign je imao. Može se reći da je više bio midcard šampion nego pravi world.
Na žalost je tako ispalo. Ja nemam problema s time što je postao prvak, kad gledaš kroz njegovu karijeru imaš tja polagani rast, pogotovo s time što je radio uz new day. Ali mi je potpuno suludo ono nakon, što si ga automatski gurnio tamo di je bio, nisi mu čak dao niti rematch, kojeg valjda samo on nije imao u zadnjih 1000 godina unutar komanije.

Ak si ga već stavio na vrh, pa daj ga onda i polako spusti, nek izgubi titulu, odradio još jedan program s high card, pa jedan s upeer mid card likom (pogotovo nekim kojeg u budućnosti želiš da bude prvak, a još nije bio, pa ovdje dobije nedavnog prvaka)
slika
Odgovori