WWE Worlds Collide

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

WWE Worlds Collide

Post Postao/la Maki »

slika

WWE Worlds Collide je pro-wrestling turnir kojeg organizuje WWE, a u kojem učestvuje 15 kečera iz NXT-a, NXT UK i 205 Livea. Pobjednik turnira će dobiti garantovanu priliku za titulu po svom vlastitom izboru. Turnir će se emitovati (tj. već se emitovao) 2.februara na WWE Networku.

Učesnici su:

NXT:
Adam Cole
Velveteen Dream
Dominik Dijakovic
Keith Lee
Shane Thorne

NXT UK:
Mark Andrews
Tyler Bate
Travis Banks
Jordan Devlin
Zack Gibson

205 Live:
Cedric Alexander
Drew Gulak
Tony Nese
TJP
Humberto Carillo
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

WWE Worlds Collide

Post Postao/la Maki »

Tyler Bate vs. Velveteen Dream - finale turnira
Zaista veoma dobar meč. Odlično su odradili dijelove u kojima Bate napada Dreamovu povrijeđenu midsekciju. Sviđa mi se što su tome posvetili jedan dobar dio meča. Isto tako mi se sviđa što su nastavili prikazivati Batea kao "BIG STRONG BOI" jer je imao par tih poteza kad je napravio suplex ili bodyslam puno višem i većem Dreamu (recimo onaj suplex preko konopaca). Opet, sa druge strane, Dream je predstavljen kao jak face koji se ne predaje (to se vidjelo u onom Bateovom Boston Crabu), ali i kao neko ko zna navući protivnika recimo kad je pobjegao iz ringa, Bate krenuo za njim, a Dream ga dočekao desnicom. Završnica mi je bila dobro odrađena, prikazano je da je Bate ustvari sam kriv jer je pokušao Tyler Driver 97 sa top ropea i da se precijenio te je Dream kontrirao i sa Purple Rainmakerom završio meč. Drago mi je što je Dream dobio. No, ipak imam i jednu zamjerku. Nije bilo nikakve potrebe da Dream na pola meča kickouta iz Tyler Drivera 97.
8/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE Worlds Collide

Post Postao/la AlenB »

pogledao i ja finale, jako dobro i zanimljivo, nekih 3.5, 375
slika
Odgovori