Vanzemaljci

Nasumični razgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Pramide i ostale drevbe gradjevine su pravili ljudi koji su bili sposobniji od nas, ali ih je nešto pokosilo, jedino objašnjenje. Dzinovi su stvarno postojali, oni nisu izmišljeni, a ne mora da znači da su bili divljaci.
Zbog čega misliš da su bili sposobniji? Piramide jesu monumentalna zdanja, ali zaista ne treba oko njih praviti tolike zavjere.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Pramide i ostale drevbe gradjevine su pravili ljudi koji su bili sposobniji od nas, ali ih je nešto pokosilo, jedino objašnjenje. Dzinovi su stvarno postojali, oni nisu izmišljeni, a ne mora da znači da su bili divljaci.
Zbog čega misliš da su bili sposobniji? Piramide jesu monumentalna zdanja, ali zaista ne treba oko njih praviti tolike zavjere.
Pa nisu zavere, ajde neka ih danas neko napravi.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Pramide i ostale drevbe gradjevine su pravili ljudi koji su bili sposobniji od nas, ali ih je nešto pokosilo, jedino objašnjenje. Dzinovi su stvarno postojali, oni nisu izmišljeni, a ne mora da znači da su bili divljaci.
Zbog čega misliš da su bili sposobniji? Piramide jesu monumentalna zdanja, ali zaista ne treba oko njih praviti tolike zavjere.
Pa nisu zavere, ajde neka ih danas neko napravi.
Pravimo daleko kompleksnije stvari.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Pramide i ostale drevbe gradjevine su pravili ljudi koji su bili sposobniji od nas, ali ih je nešto pokosilo, jedino objašnjenje. Dzinovi su stvarno postojali, oni nisu izmišljeni, a ne mora da znači da su bili divljaci.
Zbog čega misliš da su bili sposobniji? Piramide jesu monumentalna zdanja, ali zaista ne treba oko njih praviti tolike zavjere.
Pa nisu zavere, ajde neka ih danas neko napravi.
Pravimo daleko kompleksnije stvari.
Pravimo, ali i uveliko štetimo sebi. Mene samo zanima zašto se izbegava objašnjenje velikih skeleta, zašto su cenzurisani?
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3054
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la lemonzoo »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Pramide i ostale drevbe gradjevine su pravili ljudi koji su bili sposobniji od nas, ali ih je nešto pokosilo, jedino objašnjenje. Dzinovi su stvarno postojali, oni nisu izmišljeni, a ne mora da znači da su bili divljaci.
Zbog čega misliš da su bili sposobniji? Piramide jesu monumentalna zdanja, ali zaista ne treba oko njih praviti tolike zavjere.
Pa nisu zavere, ajde neka ih danas neko napravi.
Pravimo daleko kompleksnije stvari.
Pravimo, ali i uveliko štetimo sebi. Mene samo zanima zašto se izbegava objašnjenje velikih skeleta, zašto su cenzurisani?
Kakve skelete?
Uvijek u pravu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la HunterDX »

@lemonzoo U pitanju su ogromni skeleti koje su nalazili, prvom polovinom prošlog veka su mogli da se vide u muzeju, da bi kasnije bili sklonjeni iz nekog razloga. Pogledaj nešto o tome postoji gomila dokaza.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @lemonzoo U pitanju su ogromni skeleti koje su nalazili, prvom polovinom prošlog veka su mogli da se vide u muzeju, da bi kasnije bili sklonjeni iz nekog razloga. Pogledaj nešto o tome postoji gomila dokaza.
Zato što su bili lažni.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @lemonzoo U pitanju su ogromni skeleti koje su nalazili, prvom polovinom prošlog veka su mogli da se vide u muzeju, da bi kasnije bili sklonjeni iz nekog razloga. Pogledaj nešto o tome postoji gomila dokaza.
Zato što su bili lažni.
Nema teorije da su bili lažni,već će nastati sve što sputava teoriju evolucije.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @lemonzoo U pitanju su ogromni skeleti koje su nalazili, prvom polovinom prošlog veka su mogli da se vide u muzeju, da bi kasnije bili sklonjeni iz nekog razloga. Pogledaj nešto o tome postoji gomila dokaza.
Zato što su bili lažni.
Nema teorije da su bili lažni,već će nastati sve što sputava teoriju evolucije.
https://en.wikipedia.org/wiki/Cardiff_Giant
Evo bukvalno samo najpoznatiji primjer takvih hoaxova.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la HunterDX »

Za skelete je opšte poznato, nadjena je gomila njih, a to što kombinacija korumpiranih naučnika i medija uništava skoro sve dokaze, to je totalno druga priča.
Narodi sa svakog kontinanta su imali priče u potpu i o dzinovima, to mnogo govori, ali dobro.

Slično je kao kada su 2013 uložili gomilu novca i uspostavilo se da je naša planeta u sredini svih galaksija, onda je 2014 snimljen film The Principle, tada su u dokumentarcu učestvovali i mnogo poznati naučnici, da bi se kasnije pokajali pod pritiskom. Inače je čitav projekat nazvan osovinom zla, nazvali su ga tako samo jer je navodio ka tome da postoji Bog, to samo pokazuje koliko su opaki i koliko žele da ostanu pri svojim tvrdnjama.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la Maki »

Za skelete je opšte poznato, nadjena je gomila njih, a to što kombinacija korumpiranih naučnika i medija uništava skoro sve dokaze, to je totalno druga priča.
I za sve je otkriveno da nisu autentični.
Narodi sa svakog kontinanta su imali priče u potpu i o dzinovima, to mnogo govori, ali dobro.
Ništa čudno. Poplave i jesu neke od najčešćih katastrofa sa kojima su se ljudi susretali a i ljudi su živjeli kroz kraj zadnjeg ledenog doba koji je bio propraćen velikim poplavama. Naravno da će onda ostati priče o velikom potopu. Ti potopi su se dešavali.
Slično je kao kada su 2013 uložili gomilu novca i uspostavilo se da je naša planeta u sredini svih galaksija,

Univerzum nema centar.
onda je 2014 snimljen film The Principle, tada su u dokumentarcu učestvovali i mnogo poznati naučnici, da bi se kasnije pokajali pod pritiskom. Inače je čitav projekat nazvan osovinom zla, nazvali su ga tako samo jer je navodio ka tome da postoji Bog, to samo pokazuje koliko su opaki i koliko žele da ostanu pri svojim tvrdnjama.
Osovina zla u kosmologiji je naziv za anomaliju u kosmičkom mikrotalasnom pozadinskom zračenju koja je u ravni sa Sunčevim sistemom. Interesantna stvar, ali daleko od toga da bismo mogli donositi bilo kakve velike zaključke.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la HunterDX »

Koliko je puta samo teorija evolucije oborena, pa su je opet zaštitili.
Lično ne želim da im dozvolim da mi ispiraju mozak, pa neću ni prihvatiti njihove tvrdnje, jer će uvek biti zaštićeni na sve načine.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3054
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la lemonzoo »

HunterDX je napisao/la:Za skelete je opšte poznato, nadjena je gomila njih, a to što kombinacija korumpiranih naučnika i medija uništava skoro sve dokaze, to je totalno druga priča.
Narodi sa svakog kontinanta su imali priče u potpu i o dzinovima, to mnogo govori, ali dobro.

Slično je kao kada su 2013 uložili gomilu novca i uspostavilo se da je naša planeta u sredini svih galaksija, onda je 2014 snimljen film The Principle, tada su u dokumentarcu učestvovali i mnogo poznati naučnici, da bi se kasnije pokajali pod pritiskom. Inače je čitav projekat nazvan osovinom zla, nazvali su ga tako samo jer je navodio ka tome da postoji Bog, to samo pokazuje koliko su opaki i koliko žele da ostanu pri svojim tvrdnjama.
Geocentrizam je budalaština na razini ravnozemljaštva, njihovi svi dokazi se temelje na pogrešnim interpretacijama nekakvih mjerenja i shvaćanju definicija onako kako im paše. Upravo čitam na drugom forumu kako neki tip to pokušava dokazati pa ti mogu poslati link da vidiš kako ga drugi peglaju.
Uvijek u pravu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10637
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la HunterDX »

Nema potrebe da mi išta šalješ, meni je teorija evolucije glupost i pored toga što sam tražio razloge da poverujem u nju, nema mi smisla.
Najviše se slažem sa biblijskim konceptom, a ima i gomila ljudi koji mogu dato objašnjenje, pa mi je to najlogičnije, bar meni tako izgleda.
Dok postoji grupa ljudi koja tvrdi da su nas vanzemaljci ostavili ovde.

Dakle imamo teoriju evolucije, Vanzemalca i Boga, meni je najlogičnije da nas je neko stvorio, dok mi ostale teorije nemaju nikakvu logiku.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vanzemaljci

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Nema potrebe da mi išta šalješ, meni je teorija evolucije glupost i pored toga što sam tražio razloge da poverujem u nju, nema mi smisla.
Najviše se slažem sa biblijskim konceptom, a ima i gomila ljudi koji mogu dato objašnjenje, pa mi je to najlogičnije, bar meni tako izgleda.
Dok postoji grupa ljudi koja tvrdi da su nas vanzemaljci ostavili ovde.

Dakle imamo teoriju evolucije, Vanzemalca i Boga, meni je najlogičnije da nas je neko stvorio, dok mi ostale teorije nemaju nikakvu logiku.
Ne vidim kakve veze geocentrizam ima sa evolucijom.
Odgovori