Tony Khan

All Elite Wrestling
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la SwitchBlade »

Čudno je biti opsjednut time kako drugi muškarac izgleda osim ako nam neki od vas ne pokušavaju nešto reći. Ne osuđujem btw.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Hangman98 »

Mislim, ne laze, tako je, ali zasto se ti kao vlasnik kompanije bavise time i tweetas o tome!? :think:

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5320
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la ante »

Rent free
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57902
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Sherpa »

Baš sam i ja došao postaviti isto. Isto mišljenje - u pravu je, al zašto to spominješ, makni se od takvih stvari.

Kužim da je htio stati u zaštitu svog hrvača, koji je sigurno dobio puno hejta za to, al opet je to napravio na krivi način. Jer zaista je glupo što se prigovara što će hook na titulu.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Hangman98 »

Ispada petty i samo navlaci dodatni animozitet kod fanova, koji i onako jedva cekaju neki njegov ispad.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57902
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Sherpa »

Ima i drugi twit. Nekako bih volio vjerovati da ga je netko hakirao
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Hangman98 »

... Ovo je jos gore. Pod hitno angazovati nekog social media PR-a da mu vodi naloge.



Haj ovo je OK, BITCHoff je stvarno smarac. Nazor pokusava ostati relevantan uskakanjem na hejt bandwagon

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Hangman98 »

:lol:

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Markovic619 »

Ovi tvitovi su me podsjetili zasto mi je lik antipatičan od prvog dana.

Koji k on objavljuje na društvene mreže... ne konta da stvara kontra efekat jer će se sad ljudi još više nakačit, možda to i zaslužuje. Ista stvar sa ženama, stvaraju kontra efekat sa klipovima. Aaaaa niko me ne prepoznaje kad sam u hlačama kmeee. Pa popularne ste samo zato što dobro izgledate a ne što ste se istakle radom u ringu ili character workom. Naravno čast izuzecima.

A Khan se mora promijenit. Šta te boli kurac što Jinder ima filler title meč na nekoj epizodi Rawa, nije ga bilo dugo na tvu, dobio je priliku za titulu i šta sad?

E zamisli da ti je ćaća milijarder koji posjeduje NFL franšizu, fudbalski klub u najjačoj ligi, pomogao ti je da osnuješ wrestling promociju i još mnogo toga, jednog dana ćeš ti sve to naslijedit a ti se trenutno baviš hejt komentarima po jebenom tviteru i prepucavaš se oko hooka i jindera mahala. E živote.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57902
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Sherpa »

Nije to baš tako jednostrano kao što kažeš. Lik je od nule pokrenuo kompaniju, u pet godina je došao do no1 gledanosti u svojim time slotovima, druga je najveća wrestling kompanija na svijetu koja vrijedi oko dvije milijarde dolara. Nevažno dal su pare od starog il ne, on je napravio enorman posao.

I onda ti svakog dana kroz zadnjih pet godina neki jebu sve po spisku jer su fanovi druge kompanije. Čekaju tvoju propast, pa tvoja konkurencija s izrazom piss-ant company. Taj izjava je bila osjetno gora od svega što je TK izgovorio pa su bila opravdanja kako se samo šali haha. TK je od prvog dana dočekan na nož od većeg djela zajednice (jer wwe ima veću gledanost). Ajde ti to trpi pet godina. Za svaku jebenu stvar koju napraviš.

Taj hook nije samo 'hook i jinder'. Taj hook je jedan od hrpe zaposlenika, dečko koji je pod njim dobio priliku, kao i mnogi drugi. Godinama se govorilo kako nitko ne gradi mlade zvijezde, eto TK ih gradi i opet nevalja. Dal malo previše brine za to što zajednica misli? Apsolutno. Zato što voli wrestling. Što zajednici opet nevalja. A ne bi valjalo ni da ga mrzi ko Vince.

Pet godina.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sramoti se ovakvim ispadima, puna mu usta WWE-a. Ajde ako ništa, što govori je istina ovaj put.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24627
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Maki »

Glupo ponašanje mada je u pravu za Jindera. WWEova pogreška što ga nije nastavio gurati u upper midcardu i dati mu još par US/IC title reignova.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

HAHAHAHAHA

Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la: 10 sij 2024, 01:30 Nije to baš tako jednostrano kao što kažeš. Lik je od nule pokrenuo kompaniju, u pet godina je došao do no1 gledanosti u svojim time slotovima, druga je najveća wrestling kompanija na svijetu koja vrijedi oko dvije milijarde dolara. Nevažno dal su pare od starog il ne, on je napravio enorman posao.

I onda ti svakog dana kroz zadnjih pet godina neki jebu sve po spisku jer su fanovi druge kompanije. Čekaju tvoju propast, pa tvoja konkurencija s izrazom piss-ant company. Taj izjava je bila osjetno gora od svega što je TK izgovorio pa su bila opravdanja kako se samo šali haha. TK je od prvog dana dočekan na nož od većeg djela zajednice (jer wwe ima veću gledanost). Ajde ti to trpi pet godina. Za svaku jebenu stvar koju napraviš.

Taj hook nije samo 'hook i jinder'. Taj hook je jedan od hrpe zaposlenika, dečko koji je pod njim dobio priliku, kao i mnogi drugi. Godinama se govorilo kako nitko ne gradi mlade zvijezde, eto TK ih gradi i opet nevalja. Dal malo previše brine za to što zajednica misli? Apsolutno. Zato što voli wrestling. Što zajednici opet nevalja. A ne bi valjalo ni da ga mrzi ko Vince.

Pet godina.
On jeste napravio enorman posao. Nisam rekao da nije. Napravio je ogroman posao i na tome mu svaka čast.

Previše brine šta zajednica misli. Ljudima ne možeš ugodit šta god da uradiš, uvijek će se naći jedan protiv na 100k za i on će biti glasniji od ovih što su za. Ali takav je posao. Trebao je ostati na tome, a ne skupljati još više hejta svojim objavama na tviteru.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57902
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Sherpa »

Apsolutno. No mislim da je u njegovom slučaju dosta velik broj ljudi koji vrijeđaju što je napravio. Što mislim da zbilja nije fer, jer u ovih 5 godina nije imao ni skandala niti smo imali priliku čuti da je bio đubre prema zaposlenicima. Mislim da se ponaša veoma korektno prema baš svima i da ne zaslužuje toliko mržnje.
slika
Odgovori