Tony Khan

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57899
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Sherpa »

Ima gluposti koje izgovori, no govorio je kako WWE igra prljavo (ponajprije za botove). Puno toga što je kazao pokazalo se istinitim.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57899
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Sherpa »

Tony gušta



slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Markovic619 »

Da l bila istina ili ne, mislim da je pogrešno što komentariše.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Hangman98 »

Bas je bilo cudno sto nikad nije doslo do suradnje sa Stardomom, pogorovo nakon bushiroad otkupa, ali sad je izaslo na vidjelo. Rossy Hejčov covjek.

Svakako slazem se sa Markovićem, ovako se ne ponasa vlasnik kompanije. Shvatam da mu je drago, ali treba zadrzati za sebe, izgleda kao mark na interneru.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6970
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la crocop97 »

Meni ovo zvuči kao da je Ogawa stao uz WWE čisto iz inata Bushiroadu i da bi radije rasturio kompaniju nego da ju oni vode, a s Khanom se možda nije slagao iz nekih drugih razloga, a iskreno, ne vidim kako Stardom-AEW suradnja pomaže ikome tako da možda nije ni htio da Stardom cure idu tamo radit random bangere.
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1151
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Jovic »

Sherpa je napisao/la: 05 vel 2024, 13:38 Ima gluposti koje izgovori, no govorio je kako WWE igra prljavo (ponajprije za botove). Puno toga što je kazao pokazalo se istinitim.
Neverovatno je koliki si bot njega i same aew kompanije samo što to sve pokušavaš prekriti kroz neki objektivniji govor, uz svo poštovanje s obzirom da si jedan od urednika samog ProHrvanja.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Hangman98 »

crocop97 je napisao/la: 05 vel 2024, 17:42 Meni ovo zvuči kao da je Ogawa stao uz WWE čisto iz inata Bushiroadu i da bi radije rasturio kompaniju nego da ju oni vode, a s Khanom se možda nije slagao iz nekih drugih razloga, a iskreno, ne vidim kako Stardom-AEW suradnja pomaže ikome tako da možda nije ni htio da Stardom cure idu tamo radit random bangere.
Navodno je, po Daveu, KAIRI povratak pao na inicijativu Ogawe.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7624
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Master of darkness »

Jovic je napisao/la: 05 vel 2024, 17:46
Sherpa je napisao/la: 05 vel 2024, 13:38 Ima gluposti koje izgovori, no govorio je kako WWE igra prljavo (ponajprije za botove). Puno toga što je kazao pokazalo se istinitim.
Neverovatno je koliki si bot njega i same aew kompanije samo što to sve pokušavaš prekriti kroz neki objektivniji govor, uz svo poštovanje s obzirom da si jedan od urednika samog ProHrvanja.
Lmao
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57899
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Sherpa »

Hangman98 je napisao/la: 05 vel 2024, 17:32 Ovako se ne ponasa vlasnik kompanije.
Slažem se, no ponovit ću što sam ranije kazao. On će za ovo dobiti više hejta nego jedan drugi (sada bivši vlasnik) za silovanje. Nešto što se ne smije zaboraviti.
crocop97 je napisao/la: 05 vel 2024, 17:42 Meni ovo zvuči kao da je Ogawa stao uz WWE čisto iz inata Bushiroadu i da bi radije rasturio kompaniju nego da ju oni vode
I to bi sve bilo divno i krasno da nije uzeo novce za to. Onog trena kada je uzeo novce vjerojatno je napravio hrpu radnji zbog kojih može na sudu odgovarati
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24625
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Maki »

Kretensko ponašanje. Umislio je da svi moraju raditi sa njim.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Elite »

Maki je napisao/la: 05 vel 2024, 19:38 Kretensko ponašanje. Umislio je da svi moraju raditi sa njim.
Da su pametni, svi bi i radili sa njim.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24625
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Maki »

Elite je napisao/la: 05 vel 2024, 20:10
Maki je napisao/la: 05 vel 2024, 19:38 Kretensko ponašanje. Umislio je da svi moraju raditi sa njim.
Da su pametni, svi bi i radili sa njim.
Zašto je Rossy Ogawa imao obavezu da radi sa njim? Nije je imao. Ne znam zašto Tony sad ismijava Rossya.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57899
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 05 vel 2024, 20:14 Zašto je Rossy Ogawa imao obavezu da radi sa njim? Nije je imao. Ne znam zašto Tony sad ismijava Rossya.
Zato što, ako je istina to zbog čega je dobio otkaz, je zaslužio da ga se ismijava. Jer slažem se, ne mora odabrati ni aew ni wwe. Al onog trena kada primi neku vrstu naknade za suradnju onda je u prekršaju.

TK to radi jer je dobio potvrdu da nije bilo sve čisto.
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Tony Khan

Post Postao/la Elite »

Pa ismejava ga jer je dopustio sebi da padne na tako niske grane u tim godinama. A ako je Rosi kočio saradnju između AEW i Stardom zbog para koje je dobio od WWE, onda apsolutno zaslužuje i ismejavanje i osudu.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Tony Khan

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 05 vel 2024, 20:24 Pa ismejava ga jer je dopustio sebi da padne na tako niske grane u tim godinama. A ako je Rosi kočio saradnju između AEW i Stardom zbog para koje je dobio od WWE, onda apsolutno zaslužuje i ismejavanje i osudu.
I onda Khan isto sebi radi, pada na niske grane u tim godinama ponašajući se kao razmaženo derište bogataša kojemu nije ispunjena želja. Nije on Isus wrestlinga pa da svi moraju raditi sa njim, i ovi što rade ili su radili, nisu imali neke koristi (sa wrestling strane) jer je AEW u svakoj saradnji prikazan superiornim u odnosu na drugog. Bio to AAA, Impact, NJPW. Ne vidim da bi sa Stardomom bilo drugačije.
Odgovori