Mickie James

Hardcore country!

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18010
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la Hangman98 »

Po meni, moraju uraditi nesto sto ce ih izdvajati od ostalih, jer su nekako sto reko MJF MID u svemu. Makar vratiti 6 sided ring i posvetiti se X diviziji ponovo pruzajuci odlicne meceve na TV-u, jer njima to treba da bi zadrzali gledaoce, ne samo da PPV mecevi budu dobri vec i weekly TV.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24857
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la Maki »

Koliko im fokus na X diviziji može donijeti kad je cijeli wrestling odavno krenuo u tom high flying eksplozivnom smjeru?
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18010
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la Hangman98 »

Nije X division samo high fly aspekt, sjeti se da je Samoa Joe bio u toj diviziji. Treba im nesto sto ce se djeliti na twitteru, a najlakse je to postici ludim spotovima koje je X divizija znala isporuciti.

Ja bi prvi odgledao show da vidim neki gif na twitteru sa Impact show-a. Ovo sto sad pustaju je vecinom WWE like sa redovnog TV show-a. Oni to ne mogu raditi, jer nemaju bazu gledaoca kao WWE koji ce bez obzira na sve gledati show.

Impact mora da hustle-uje na svakom show-u i ponudi par
izvanrednih spotova da bi privukao ljude.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10854
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WWE više bacio kost TNA-u jer su kao kompanija bili jednom dobri rivali, a danas je Impact wrestling u zlatnoj sredini gdje nisu više opasna konkurencija WWE-u, ali nisu niti skroz nebitan show jer i dalje imaju brand value i razgovor se vodi o njima

AJ Styles sigurno ne bi debutirao na main rosteru odmah i to na Royal Rumbleu kao velika zvijezda da nije bio na mainstream televiziji kao sto je Impact, nego bi išao kroz WWE-ov development show kao ostali indy hrvači
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Stvarno se više ni ne trudiš Mandy
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12364
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la Rio146 »

~MandyRose~ je napisao/la: 01 vel 2022, 18:43nego bi išao kroz WWE-ov development show kao ostali indy hrvači
On je izričito tražio u ugovoru main roster, zadržavanje imena i potpisivanje Andersona i Gallowsa.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24857
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la Maki »

Realno Mandy nije ništa krivo rekao sem za Stylesa mada ni to nije skroz u krivu. WWE je bacio kost TNAu zato jer im TNA nije nikakva prijetnja više. Vraga bi im ovo dozvolili 2010.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10854
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Rio146 je napisao/la: 01 vel 2022, 19:09
~MandyRose~ je napisao/la: 01 vel 2022, 18:43nego bi išao kroz WWE-ov development show kao ostali indy hrvači
On je izričito tražio u ugovoru main roster, zadržavanje imena i potpisivanje Andersona i Gallowsa.
a zašto mu je WWE dozvolio i to sve priuštio?..... jer je bio mainstream hrvačka zvijezda zahavljujući TNA-u koji je bio velika kompanija u doba kada je AJ Styles bio u njoj. Što sam krivo bio rekao?
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18010
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la Hangman98 »

Mislim da je Mandy-eva izjava na mjestu i da je to sto je imao uspjeha u TNA doprinjelo imanju boljeg statusa i samoj boljoj poziciji tokom pregovaranja sa WWE. Da je bio iskljucivo NJPW zvijezda imao bi problema i vjerovatno bio provucen kroz NXT, Nakamura je svjedok tome.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13978
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Mickie James

Post Postao/la AleksaVP »

Hangman98 je napisao/la: 02 vel 2022, 20:47 Mislim da je Mandy-eva izjava na mjestu i da je to sto je imao uspjeha u TNA doprinjelo imanju boljeg statusa i samoj boljoj poziciji tokom pregovaranja sa WWE. Da je bio iskljucivo NJPW zvijezda imao bi problema i vjerovatno bio provucen kroz NXT, Nakamura je svjedok tome.
Mislim da je bilo u pitanju koliko si želeo da se zauzmeš za sebe, verovatno da AJ nije hteo da je bio prevelika zvezda da bi bio u NXTu.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18010
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la Hangman98 »

Pa ne znam bas da je to problem bio za Nakamuru, on je isto ogromna zvijezda, ali u Japanu i to njima ne znaci puno ma koliko se zauzimao za sebe. Oni ne vjeruju u tebe dok se ne dokazes u Americi, tako imam neki stav na osnovu dosadasnjeh njihovog poslovanja i odnosima sa ljudima koji dolaze iskljucivo iz Japana.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12364
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la Rio146 »

~MandyRose~ je napisao/la: 02 vel 2022, 20:42
Rio146 je napisao/la: 01 vel 2022, 19:09
~MandyRose~ je napisao/la: 01 vel 2022, 18:43nego bi išao kroz WWE-ov development show kao ostali indy hrvači
On je izričito tražio u ugovoru main roster, zadržavanje imena i potpisivanje Andersona i Gallowsa.
a zašto mu je WWE dozvolio i to sve priuštio?..... jer je bio mainstream hrvačka zvijezda zahavljujući TNA-u koji je bio velika kompanija u doba kada je AJ Styles bio u njoj. Što sam krivo bio rekao?
Nisi ništa bio krivo rekao, ali nije on imao taj leverage isključivo zbog TNA-a, nego zbog toga što di god je nastupao bio je zvjezda. Hoćeš ROH, PWG, NJPW, TNA plus još malo more indya. Recimo jedan Eli Drake je isto bio Impact World Champ i automatski maineventer, pa je dobio NXT tretman i promjenu imena. AJ Styles je mogao birati, i upravo zbog svog rezimea je mogao tražiti što je htio.
Yes Sir!
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9315
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la KOMANIA »

Ajde Eli Drake, ali za Joe-a je svakako čudno što je otišao u NXT, a ne odmah na main roster. Svakako mislim da bi on dobio bolji tretman da ga nisu zadesile česte povrede. I za Roode-a je isto nepotrebno da ide u NXT, pa je bio, tako da nzm da li je Nakamura otišao na NXT zbog toga što je iz Japana, kada pogledaš da su im Joe i Roode takođe bili tamo.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12364
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la Rio146 »

Zato što nisu bili globalno uspješni.
Yes Sir!
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9315
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Mickie James

Post Postao/la KOMANIA »

Čini mi se da ni Joe nije bio daleko od Stylesa? 🤔
slika
Odgovori