LGBT

Lesbian Gay Bisexual Transsexual

Nasumični razgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Maki »

Neki rade ali ako bi se percepcija roda i pola fundamentalno promijenila mnogi ne bi otišli tako daleko. Mogli bi biti spol koji žele. Naravno neki bi htjeli kompletnu promjenu. To stoji.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

LGBT

Post Postao/la Sherpa »

Al sve je to nomenklatura. Ako ih to čini sretnim, nek rade to. Pogotovo i ako nađu nekoga tko će ih voljeti i koga će oni voljeti. Sve ostalo je malo važno.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7007
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la crocop97 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Neki rade ali ako bi se percepcija roda i pola fundamentalno promijenila mnogi ne bi otišli tako daleko. Mogli bi biti spol koji žele. Naravno neki bi htjeli kompletnu promjenu. To stoji.
l zašto uopće govorit o trans osobama kroz okvir onoga što se događa u Americi, možeš bit za trans prava i istovremeno ne podržavt potpunu relativizaciju spola, tj izjednačavanje spola i roda. Osobe koje su rođene u jednom spolu i žele ga promijeniti uglavnom i žele fizičku, promjenu biologije, od izgleda do hormona, ali ono izmišljanje hrpetine rodova je debilizam zbog kojeg su liberali i zagadili svaki pokret za ljudska prava koji su infiltrirali. Osobno ne kužim zašto se sve mora trpati u nekakve kategorije, postoje feminizirani muškarci i maskuline žene, što ih ne čini manje muškarcima ili manje ženama, zašto sad svaka nijansa mora bit posebna rodna kategorija
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al sve je to nomenklatura. Ako ih to čini sretnim, nek rade to. Pogotovo i ako nađu nekoga tko će ih voljeti i koga će oni voljeti. Sve ostalo je malo važno.
Ako je neće nametati drugima nek rade šta hoće. Ali ne da ja moram nekoga oslovljavati sa "ono".
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la DVW »

To uvelo 72 pola. Ko da smo gljive, a ne ljudi. Moderni svijet je otišao u pm. Hitno nam trebaju vladari a la turski sultani što su bili. Čvrsta ruka.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Primljeno na znanje.
Istospolna ljubav: nemoralna i ko zna šta još.
Nasilno islamiziranje, brisanje kultura, nebrojeni ratovi, državom gurana diskriminacija: sve pet.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST To uvelo 72 pola. Ko da smo gljive, a ne ljudi. Moderni svijet je otišao u pm. Hitno nam trebaju vladari a la turski sultani što su bili. Čvrsta ruka.
Ajme pa gdje baš Osmanlije od svih nađe.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la DVW »

Može bilo ko sem Aleksandra Velikog. Priča se da je njihov :mrgreen:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17512
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Dynamite 7 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST To uvelo 72 pola. Ko da smo gljive, a ne ljudi. Moderni svijet je otišao u pm. Hitno nam trebaju vladari a la turski sultani što su bili. Čvrsta ruka.
Suljo :lol: ?
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10733
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ne diktiraš ti šta je homofobija. Ovo je ko da kažeš da nisi rasist samo ti se ne sviđaju svi tamnije (i svjetlije) puti i ne želiš komunikaciju s njima. Inače, da znaš za ubuduće ako ti je cilj izbjeć interakcije s LGBT ljudima komodno nemoraš ulazit u razgovore s menom na forumu :lol:
Wait, hold up... ti si LGBT? Nisam znao! Pretpoatavljam da si B posto imas curu! Good for you King :clap: :D
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10733
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la ~MandyRose~ »



Blaire je moja najdraza konzervativna trans youtuberka! Volim kad ide trollat liberalne amere :lol:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ne diktiraš ti šta je homofobija. Ovo je ko da kažeš da nisi rasist samo ti se ne sviđaju svi tamnije (i svjetlije) puti i ne želiš komunikaciju s njima. Inače, da znaš za ubuduće ako ti je cilj izbjeć interakcije s LGBT ljudima komodno nemoraš ulazit u razgovore s menom na forumu :lol:
Wait, hold up... ti si LGBT? Nisam znao! Pretpoatavljam da si B posto imas curu! Good for you King :clap: :D
Prilicno sam siguran da sam spomenia vec negdi na forumu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Može bilo ko sem Aleksandra Velikog. Priča se da je njihov :mrgreen:
Dosta poznatih vojnih lidera su bili homo. Fridrih Veliki mi recimo pada na pamet. Uostalom ni same Osmanlije nisu bile skroz protiv homoseksualnosti. Određeni sultani su najvjerovatniji imali i takve tendencije (Fatih Mehmed, Murat IV). Vjerski zakoni su naravno bili okrenuti protiv toga ali teorija nije praksa. Vidjeti: Khaled El-Rouayheb, Before Homosexuality in the Arab-Islamic World, 1500-1800 i Stephen O. Murray. Homosexualities.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la DVW »

Zanimljivo pogotovo kad je islam u pitanju, ali sam aludirao da je toga prije bilo znatno manje i da bi neki čvršći lider (koliko god zemalja poharao i ljudi pobio jer se u ta vremena to radilo) znao kako sa liberalima i zlim ideologijama.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3044
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la lemonzoo »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Zanimljivo pogotovo kad je islam u pitanju, ali sam aludirao da je toga prije bilo znatno manje i da bi neki čvršći lider (koliko god zemalja poharao i ljudi pobio jer se u ta vremena to radilo) znao kako sa liberalima i zlim ideologijama.
Otkud ti to da je prije bilo manje LG-a? Ako se o nečem puno ne piše ne znači da ga nije bilo.

Evo nisam čitao ali brijem da su argumenti u moju korist.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/History ... osexuality

Uvijek je otprilike isti postotak. Prebroj forumaše i od toga se Eamus izjasnio da jest, mandy isto vjerojatno jest neki taj kurac, i tu ste tu i maki koji još niste izašli iz ormara.

Ja sam kao mali drkao prijateljima i oni meni, ali mislim da se to ne računa.
Uvijek u pravu.
Odgovori