AJ Styles

The Phenomenal...

Petkom na FOXu
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la crocop97 »

Možda je plakat postavio lokalni "gay community" :lol:
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la Hangman98 »

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la ante »

Jedan od najboljih koji je ikad kročio u ring
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la TheViper »

Styles ladno nema PPV pobedu od Crown Jewela 2019 :shock:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la: 16 stu 2022, 10:18 Styles ladno nema PPV pobedu od Crown Jewela 2019 :shock:
Nisam znao za ovaj podatak. Šteta za njega, on je u jednom periodu imao najbolji booking u kompaniji. Nije bio overpushan, a opet je izgledao jako, baš kako jedna zvezda treba da izgleda.
Imao je onaj dosadan reign kao face, kasnije heel turn i pao je nakon toga.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Budući da uspoređujemo kako stoje kečeri u odnosu na prije 6 godina, ja ću probit led sa WWE sekcijom :lol:

Ima taman 6, 6 i pol godina kako je Styles došao u WWE. Iskreno nije mi nešto ekstra bio onaj sam početak, ali do kraja godine je već bilo jako dobro za njega. Bio je duži period oko ME scene iz koje je ispao, što se moralo dogoditi u nekom trenutku, ali nismo ga više gledali kao glavnog u kompaniji. Šokirao me podatak da nema singles pobjedu na PPV već tri godine ako se ne varam. Razumijem da je sad u stadiju karijere gdje se trudi podići druge i te stvari, ali mislim da može on pružiti više od onoga što trenutno pruža. Spojili su ga s Omosom i iako je ta kombinacija na prvu izgledala zanimljivo, jasno da Omos nije materijal.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la Dynamite 7 »

Styles mi je bio jako dobar kao prvak,onaj prelazak na RAW i heel turn mi nisu sjeli,ali dobra stvar je što postao Grand Slam Champion, a tim s Omosom je poslužio da se Omos pogura, trenutno mi je zanimljiv kao face i kad ima svoje prijatelje iz OC-a sa sobom. Što se mene tiče može u mainevent ponovo.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

U teoriji je uparivanje Stylesa s nekim mladim da ga se pogura odlična stvar, problem je što je u pitanju bio Omos.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni je smetalo što je bio predstavljen potpuno nesposobnim bez Omosa. Uvijek se AJ muči i onda dođe Omos riješi meč lagano u njihovu korist.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AJ Styles

Post Postao/la Maki »

2016 - 18. je ubijao. 2 reigna sa WWE titulom, drugi od čak 371 dan. Zvjezdica svakako što je WWE titula tad bila titula B showa koja nikad nije zatvarala PPV čak je i IC titula zatvorila preko nje. Plus je taj reign ubio Nakamuru i Joea. Ali Stylesa su očito vidjeli visoko. Jako čudno što je tako opao nakon tog perioda. Evo čitam nema PPV pobjedu godinama. To je šteta pošto traće zadnji period AJove karijere.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la Rio146 »

Bome imao je fin početak WWE karijere. Sad kad se sjetim lijep feud je imao sa Cenom.
Yes Sir!
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la TheViper »

Imao odlicnan tretman na SD-u, tu ne moze da se zali. Sada mi smeta sto nema PPV-u pobedu jos od Crown Jewela 2019, sto je tuzno.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la Rio146 »

Nešto kontam pa on nije mogao bolju stvar odradit nego doć u WWE. Kao prvo dokazao se u cijelom svijetu, od Impacta tad druge US promocije, malo more indya, pa i NJPWa druge promocije u svijetu. Lagano došao i u WWE. Hrvat nikad lakšim i sigurnijim stilom, a pritom uzet najveću paru. Plus mislim da je mogao birat povoljne uvjete jer je ipak u to vrijeme bio najveće ime koje je došlo u fed.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AJ Styles

Post Postao/la Sherpa »

Ali je lako mogli završiti i drugačije, jer on je jedan od malobrojnih imapct (tna) hrvača koji je dobro prošao kod vincea i to odmah čim je došao. Bez da mora grindati godinama ko new days ekipa
slika
Odgovori