YouTuberi

Pratite li neke YouTube kanale?

Filmoljupci navalite
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la TheViper »

Jbt stvarno je Baka uspeo da Zeljku Mitrovicu ugasi instagram profil.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la: 27 lis 2022, 19:11 Nije ali je u poređenju sa Mitrovićem prepodobni.
Nije ni za koga prepodobni, lik je bahat i trovač društva uglavnom djece. I nije on borac ni za kakvu pravdu i bilo koga drugog osim za sebe i svoj ego. On je navikao da prijeti ismijava i uništava svoje "protivnike" ali kad je naišao na nekog bogatijeg i uticajnijeg onda kuka i glumi žrtvu. Takvog čovjeka nikad ne bih hvalio i podržavao isto kao ni Mitrovića za koga znamo kakvo je zlo i šta sve i za koga radi.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7668
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la: 27 lis 2022, 20:31
Maki je napisao/la: 27 lis 2022, 19:11 Nije ali je u poređenju sa Mitrovićem prepodobni.
Nije ni za koga prepodobni, lik je bahat i trovač društva uglavnom djece. I nije on borac ni za kakvu pravdu i bilo koga drugog osim za sebe i svoj ego. On je navikao da prijeti ismijava i uništava svoje "protivnike" ali kad je naišao na nekog bogatijeg i uticajnijeg onda kuka i glumi žrtvu. Takvog čovjeka nikad ne bih hvalio i podržavao isto kao ni Mitrovića za koga znamo kakvo je zlo i šta sve i za koga radi.
Za Željka Mitrovića, koji je dokazani ubica, diler droge, trovač nacije, kršilac zakona o elektronskim medijima, koji je oko sebe okupio kurve, ludake i u porodici ima ubice je apsolutno prepodoban.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Dynamite 7 »

Prase nije , trovač nacije, nije kršio nikakav zakon o medijima niti ima ikakve veze sa kurvama i ludacima?
Čovjek je apsolutno trovač nacije, kršio je zakone o medijima (zato su mu i sklanjali kanale i profile), takođe je i povezan sa raznim kurvama i ludacima.
Ko kaže i da nije ubica ili diler otkud mi znamo?
Lik je ljudsko dno i ne zaslužuje bilo kakvu podršku.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10633
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la HunterDX »

Baka je jedan bahati i umišljeni klinac, koji tek treba da se razvije u čoveka. Inteligentan ali i nezreo, ipak ima vremena da se promeni i stane na zemlju.
Nikog nije ubio, nije prodavao i nabavljao drogu, niti je iz tog sveta.

Željko je čistokrvni kriminalac. On poziva na nasilje kroz svoje rijaliti show-ove, kroz jedno leglo prostitutki i narkomana.
Ni sam ne zna koliko je ljudi ubio, direktno ili indirektno, a mi tek pojma nemamo. Humanitarne akcije su njegova maska, jer na sve načine pokušava da zaštiti svoje ime.
Pogledao sam neke snimke iz njegovog rijalitija, jasno se vidi kako im neki lik dodaje kesice kokaina i tabletica za gutanje i rastvaranje. Tako nadrkani će se pre pobiti medjusobno, što je i cilj.
Ako malo otvorimo oči, neće nam biti teško da prepoznamo ko je od njih dvojice nasilnik i narkoman. Željko jebe dečake, devojčice, drogira ih, drogira se, koristi Kikinu smrt i proziva Baku za maloletnice i drogu. Jasno je da je licemer koji koristi medijsku moć. Baka je beba za njega i neinteligentno je stavljati ih u isti koš.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Dalmatian »

Hahaha minuta šutnje za sve fanove Bake Praseta:Mitroviću je vraćen Instagram profil a taman su se kidare poveselile da je njihov heroj Prase pobijedio Mitrovića,pa ljudi u Srbiji su stvarno glupi ako misle da će ovaj balonja pobijediti i maknuti jačeg od sebe,pa čitao sam neki komentar da su Mitrovića pokušale maknuti tj riješiti i neke političke stranke u Srbiji pa im nije pošlo za rukom riješiti ga se.
Baš me zanima hoće li ovom nabildanom pedofilu vratit Instagram pošto su našmrkanome vratili profil.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

TIL da je WWE ima svoj prvi all female PPV još u 2003

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Maki »

Ne vidim čemu potreba za naslađivanjem nad Mitrovićevim pobjedama.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7668
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Master of darkness »

Maki je napisao/la: 29 lis 2022, 06:20 Ne vidim čemu potreba za naslađivanjem nad Mitrovićevim pobjedama.
Zato što neki žele da prave budalu od sebe i da pokušavaju da skrenu pažnju na sebe... Oh sorry, heel work.
You leave when you think it's time
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Dalmatian »

Ne skrećem pažnju na sebe već taj majmun glumi nevinašce,pa on bi se jebao za subscribere i preglede,lik je kompleksan pa ljubomoran je npr na omču koji ima više subscribera....
Pa i ti si budala...pardon kidara koja podržava lika koji se svakom zna rugat i radit diss trackove i sad kad je naletio na narkomana i puno većeg kriminalca Mitrovića i odjednom je baka Prase svima heroj,ne branim toliko Mitrovića(promovira kriminal,droge i kurvarluk)al neka mu je ugasio i Instagram i YouTube kanal ma koji god kanal otvori bit će mu ugašen.
A Mitrovića će stići karma ako ne od vlasti koje ga ne mogu likvidirati onda će sigurno Bog,grijehe će sigurno plaćati njegova djeca.
Pravda je spora ali dostižna.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17710
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Nitko ovdje nikog ne podržava realno
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Dalmatian »

Najgora stvar u svemu tome je vlast pa stani na kraj prvo Mitroviću,pa onda Prasetu-krmku(koji se ruga djeci koja su iz radničke obitelji,iz koje je realno i on,a ćaća mu pop,i kako to može bit primjer i herojstvo za narod.)
Problem je sigurno što je i vlast u Srbiji puna kriminalaca kao i Mitrović pa ih nije briga za pravdu.I jedan i drugi nisu nikakav primjer ni djeci a ni mladima.
Mitrović je potplatio vlast da mu sin ne bude u zatvoru to govori sve.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Maki »

Podržavam Baku samo zato jer je naletio na veće zlo. Kad je dramio sa Amirom, Kikom, Yasserstainom i drugim nisam ga podržavao. I Baka je mutan lik. Pa dovodio je likove iz Levijatana u svoje klipove ali Mitrovićev nivo nije. Drago mi je što je ipak neko sa širim uticajem uslovno rečeno počeo pričati o Željkovim sranjima.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Hangman98 »

Mislim da Prase ovo koristi kao vid pranja ruku od Kika situacije, da to malo baci u drugi plan i skine ljagu sa sebe, "vidite idem na najgoreg lika u drzavi, dobar sam ja lik". Sve on radi planski radi pranja svoje reputacije, nikako iz neke pozrtvovanosti i zelje za dobrobiti zajednice.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: YouTuberi

Post Postao/la Dalmatian »

Hangman98 je napisao/la: 29 lis 2022, 17:28 Mislim da Prase ovo koristi kao vid pranja ruku od Kika situacije, da to malo baci u drugi plan i skine ljagu sa sebe, "vidite idem na najgoreg lika u drzavi, dobar sam ja lik". Sve on radi planski radi pranja svoje reputacije, nikako iz neke pozrtvovanosti i zelje za dobrobiti zajednice.
Konačno neko sa realnim komentarom,vidi se da to radi da preko noći želi bit pozitivac i ostavit dobar dojam Srba ,a da se KIKA i ostali kojima se rugao totalno zaboravi.
私はイーサン・カーター三世です
Odgovori