Video igre

Virtualna domena

Interaktivna zabava
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Hangman98 »

:lol:

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Sherpa »

Po meni potpuno nepotrebno, no to rade jer ženski nogoemt nije popularan u igri

funkcionira u volti, al tamo i ima smisla. kog boli k
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jedva čekam kompilacije di će ljudi radit najgroznije faule nad ženama u igri :roll:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12348
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la: 11 srp 2023, 21:17 no to rade jer ženski nogoemt nije popularan u igri
Zašto ga uopće onda stavljat?
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Sherpa »

Jednakost

Iako je ženski nogomet u fifi veoma zabavan, meni osobno puno više paše nego muški. zato što je osjaćaj onoga što su napravili s muškim nogometom kao da su svi na steroidima, dok je ženski više down to eart, što više odgovara sportu kojeg gledamo.

Neće nitko izvesti sto i jedan akrobatski dribling u akciji do gola.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12348
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Rio146 »

Možemo se mi pravit, al ženski nogomet neće nikada biti ni blizu popularan kao ženski. Dok mi FIFA već godinama ne lezi, upravo zbog tih nerealnih akrobacija.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Sherpa »

probaj ženski nogomet na fifi i vidjet ćeš koliko je to puno bliže pravom nogometu.

Naravno da neće biti popularno zato što žene neće nikada u toj mjeri pratiti nogomet koliko muški. to ne znači da ženski nogomet nemre biti zabavan - itekako može. No neće biti ni popularan ni unosan kao muški
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Hangman98 »

Isprobao sam GeForce NOW i mogu reci da su utisci jako pozitivini. GeForce NOW je Nvidia-in gaming cloud servis koji vam omogucava igranje igara preko njihovih racunara. Kako to funkcionise? Skine se app, ulogujes se i povezes svoje steam, epic i ubisoft naloge sa aplikacijom. Igre koje posjedujes na tim platformama se sinhronizuju (osim Epica koji nema tu funkciju uz nekog razloga) i pokreces ih putem aplikacije koja istu pokrece putem njihovog racunara, tako da mozete nesmetano igrati igre koje se ne mogu pokrenuti na vasem racunaru zbog lose konfiguracije.

Postoji tri moguca plana/paketa na koje se mozete pretplatiti, a najvaznije da postoji besplatni paket, kojeg sam i isprobao. On vam omogucava gaming sesiju od sat vremena, s tim da morate "cekati u redu" kada pokrecete igru jer prednost, razumljivo, imaju pretplatnici. Nakon sto vam istekne sesija od 1 sata izbacuje vas iz igre i ponovo morate cekati "u redu" za svoju novu sesiju, sto pretplatnici ne moraju. Cekanje je, po mom iskustvu, nekih par minuta tako da je apsolutno prihvatljivo, svakako nakon sat vremena pravim kracu pauzu, pogledam telefon, posetam itd.

Aplikaciju, pored PC, mozete instalitari i na smart TV, mobitel, tablet, s tim da morate imati odgovarjuce kontrolere kako bi upravljali igrom. Testirao sam na Samsung AU8000 i radi odlicno bez poteskoca u 60fps, koji je i limit za free verziju, na placenim imate i do 4k 120fps. Najveca mana koju sam primjetio jeste to kasnjenje u responzivnosti, odnosno kada stisnem tipku imam osjecaj da postoji manje kasnjenje u ocitavanju tog poteza u igri. Svakako to je na nekom milisekundom nivou i apsolutno ne smeta u singleplayer igrama koje i preferiram, ali za neko kompetitivno igranje gdje vam svaki milisekund pravi prednosti, mislim da ovo nije najbolja opcija.

Pored vasih igara koje posjedujete na steamu, epicu i ubisoft playu, postoje i f2p igre unutar same aplikacije poput svih poznatih battleroyal naslova osim PUBGa. Takodje necete moci sve igre pokrenuti, jer GeFroce NOW ima podrsku za cca 1600 naslova. Neki veci propusti koje sam primjetio da nedostaj su svakako GTA i sportski naslovi 2k, Konamija i EA (primarno FIFA), ali razumijem i zato jer bi ovo milisekundno kasnjenje bilo presudno u ovakvim igrama, svakako, tako da se i ne isplati placati prava za koristenje.



Download link ko zeli da isproba:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce-now/download/
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13948
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la AleksaVP »

Trebaš imati takodje dosta jaku internet brzinu.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Hangman98 »

AleksaVP je napisao/la: 30 srp 2023, 14:24 Trebaš imati takodje dosta jaku internet brzinu.
Jel moguce da to ima ulogu u ovom kasnjenju? Kod mene je 40/8 mbit net, nisam imao problema sto se tice gameplaya, sem tog mizernog kasnjenja u responzivnosti.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13948
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la AleksaVP »

Dobar ti je internet, mislim da će biti kašnjenja svakako bilo koliko da je brzina.

Kao što si napisao, ovakav tip igranja nije za pucačke multi igre.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Sherpa »

Yap, što ti je internet brži to je delay manji. ta cloud gaming ideja je odlična, ali ima i dosta mana. barem trneutno kada tehnologija nije na razini
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Hangman98 »

Uf bilo bi zanimljivo da postoji ref career mode

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Sherpa »

Nepotrebno.

Ovo će koristiti ravno 0 ljudi.

Samo da mogu reć da su neš dodali
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Video igre

Post Postao/la Markovic619 »

Nemaš šta radit u karijeri sa sudijom ali kad bi dodali samo kick off mode gdje možeš bit sudija, mislim da bi to bilo dobro.

@Sherpa dodali su novih stvari i pored ovihh cut scena
Odgovori