Posao

Stalni ili sezonski

Nasumični razgovori
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Posao

Post Postao/la Mortiis »

nitko me nikad nije pitao ni da li sam isao u skolu, a ne koju sam zavrsio i sta sam studirao :lol:
uvijek je jedino bilo pitanje, jel znas i jel zelis to radit?
a koliko se jedna austria razlikuje od hrvatske, nakon 14 dana na novom poslu i necem sto nikad u zivotu nisam ni radio ponuđeno mi da budem voditelj odjela...šefica me zvala na razgovor kod nje u ured i rekla da je vidjela potencijal u meni i da je to moje ako zelim...
u hrv ne da me netko nebi pitao nakon 14 dana, nego vjerojatno nebi ni nakon 14 godina osim ako sam politicki podoban i dobro uvucen u supak ''pravim'' osobama...
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

@Mortiis Moj ti je savet da dobro razmislis.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

A mislim, od prijatelja je otac oša od tog da je skladištar sezonac do tog da je regionalni voditelj ili nešto slično. Samo šta je on iznimka koja potvrđuje pravilo nažalost.
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mortiis »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @Mortiis Moj ti je savet da dobro razmislis.
@hunterdx

razmislim o cemu?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @Mortiis Moj ti je savet da dobro razmislis.
@hunterdx

razmislim o cemu?
Tako ja uglavnom savetujem ljude, kada ti odjednom nesto krene i dobijes ponudu, znaci razmisli. Ali svakako je lepo to.
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mortiis »

pa sta tu imam razmisljat?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST pa sta tu imam razmisljat?
Pa tako bi svako rekao, znam par ljudi koji su lose prosli, pa sam i ja imao slicnu situaciju, pa je pisle ispalo svasta.
Ne mora da znaci da ce i tebi.
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mortiis »

onda su bili nesposobni i to je to..
uostalom u hrv sam 10god bio poslovodja u jednoj firmi...
i sta tu imam lose proci, ili jesam za taj posao ili nisam...ili ga znam raditi ili ne znam i to je to...

:doh:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Nisam ti rekao da treba da odbijes.

Moj drug je tako napredovao, na kraju je pukao psihicki, sefica ga je terala da spava sa njom. Psihicki je pukao, na kraju su ga i kaznili zbog male greske, a nisu hteli da mu dozvole da prestane da bude sef, da opet bude radnik, jer dobar radnik ce se pojaviti, ali dobar ssf i nece tako lako.

Moja drugarica je ppstala uspesna, pa su je na kraju upleli sa nekim krimosima, ona je bila odgovorna, a radila je u ime svoje firme.

Ja sam dobio ponudilu da odem u Nemacku u budem sef u firmi jednog zemljaka, ali su mi kasnije svasta teazili.

Zato kazem, ako sve krene bas dobro, nesto tu nije u redu. Ne kazem da je uvek tako.

Posle sam trebao sa drugim da idem u Francusku, ponudio mi je da idem sa njim, on je dobro statuiran.
Zbog prve situacije sam resio da razmislim o svemu, radpitivao sam se i saznao da voli muskarce, a malo je falilo da dam otkaz ovde i odem.
Kasnije mi je priznao da mu se svidjam i da je to mislio da ki kaze tamo, ali se plasio jer mu nisam delovao kao gay.
Zamisli da sam dao otkaz, onda odem tamo i ovaj mi kaze kakve namere ima sa mnom, pa da ga ubijem.

Rekoh ti samo, treba covek da razmisli o svemu sto moze da ga zadesi, vidis kako ces i sta ces. Daleko od toga da treba da odbijes.

Ali mozda samo ja imam takav stav i svaku ponudu do detalja proucim. A tebi brate zelim sve najbolje i puno srece tamo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST sefica ga je terala da spava sa njom. Psihicki je pukao, na kraju su ga i kaznili zbog male greske, a nisu hteli da mu dozvole da prestane da bude sef, da opet bude radnik, jer dobar radnik ce se pojaviti, ali dobar ssf i nece tako lako.
tjeranje na sex je silovanja, a ako ne želiš to više raditi, daš otkaz
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Zamisli da sam dao otkaz, onda odem tamo i ovaj mi kaze kakve namere ima sa mnom, pa da ga ubijem.
da, netko ti se upucava, odličan razlog za ubiti nekoga. i taj netko je istog spola. kažeš ne i ajd bok.

sve ovo što ti navodiš nema nikave veze s poslom i zdravom radnom okolinom. ima mjesta gdje se ne gleda neki osobni interes, nego gdje je posao na prvom mjestu. Za posao ili jesi ili nisi, ako nisi za ponuđeno shvatiš gdje su ti limitacije. Tvoje je onda hoćeš li korak unatrag, vratiti se na staru poziciju, ili korak u stranu, odlazak u drugu firmu, pošto shvaćaš da si u trenutnoj disegnuo maksimum.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Pa ne znam bas, danas ima mnogo bolesnih ljudi.
Za ovo silovanje... Pa i nije hteo, zato je lose i prosao.

Drugo, ne radi se o tome sto voli muskarce, vec sto bih dao otkaz i rekao svima da odlazim...

Mada je nbt, nismo svi isti, ja sam malo vise obazriv, mozda jer me je zivot tome naucio.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST da, netko ti se upucava, odličan razlog za ubiti nekoga. i taj netko je istog spola. kažeš ne i ajd bok.
Nije problem upucavanja, problem je daš otkaz odeš u stranu državu di ne znaš nikog, ostaviš život odi iza sebe i onda saznaš da te pozva netko samo radi toga šta želi vezu s tobom a nije ni u stanju pitat te prije toga dijeliš li istu orijentaciju. Ubija bi ga i ja da mi to napravi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

prvo bih ubio sebe bez da odem, a nemam osiguran posao, niti osiguran konkretan razlog odlaska.

Jedno je kad bježiš trbuhom za kruhom, pošto si ovdje došao do dna, ali kada te netko drugi tako zove. daj ugovor, počinjemo tad i tad? ok, vidimo se
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mortiis »

sorry ali koja nadrobljena hrpa gluposti...
jebote ako mi se nesto ne svidja na poslu vrlo jednostavno..dam otkaz...i odmah sutra cu naci drugi posao...tako sam i na proslom poslu gdje sam bio 5god, cim je jedna sitna stvarcica zasmetala (kao npr jer sam morao ostati na poslu 2 sata duze nego inace ostanem, odmah sam iste sekunde dao otkaz unatoc njihovom moljenju od 10 dana nakon toga da ostanem...i to cak nije bilo ni prekovremeno ni nista..jer sam radio 23-27h tjedno, a na ugovoru pise 38h i bio placen za 38h tj puno radno vrijeme..ali meni je to zasmetalo i iste sekunde bacio kljuceve od auto na stol i rekao gotovo ne radim vise,nikad u zivotu nisam dao da mene netko zajebava i vuce za nos pa necu ni sada...a uostalom u tih 5 god sam si nazarađivao dosta love da sada mogu sasvim opusteno zivit i radit lagani poslić do penzije)
plus takve gluposti sto su se tebi dogadjale su balkan...tako da zajebi to...ovo nije balkan
i druga stvar, upravo suprotno dobrog radnika ces jako,jako,jako tesko naci iako ovaj grad ima 2 i po milijuna stanovnika NEĆEŠ ga naći...jer ovdje je drugaciji mentalitet i vecina ljudi ne osjeća potrebu da mora raditi niti žele radit i dosta su razmazeni po tom pitanju...jer ako ne radis od birao dobivas gotovo isto para kao netko tko radi za minimalac tako da...
gdje god sam do sad radio uvijek sam bio uvjerljivo najbolji radnik (sto su mi i svi drugi nebrojeno puta potvrdili) i nije to nikakvo hvalisanje nego to jednostavno je tako...kod kuće sam često lijen i neda mi se gotovo ništa radit, ali na poslu sam totalno drugacija osoba i kad znam da radim za pare dobijem ogromnu motivaciju (ali to mi se promjenilo tek u zadnjih par godina i to zahvaljujuci proslom poslu)...dok sam radio u hrvatskoj cesto sam bio totalno nezainteresiran,nemotiviran i lijen..ali to vjerojatno zbog lose place,loseg sefa i opcenito svega drugog sto je lose...
valjda sam neki kurac pokazao kad mi dodje sefica firme i kaze da u 20god sto je on vamo nije vidio nekog tko vec na samom pocetku tako dobro radi i tako brzo upija sve.....a ti odmah pomisljas na pedere,lezbe,kriminalce i sta sve ne...ne znam ja za kakve si ti ljude radio i u kakvim se ti krugovima kreces, ali ''svijet'' u kojem ja zivim i u kojem ja radim nije tako ''crn''..nego je upravo onakav kakav si ga ti sam stvoris i sve ovisi iskljucivo o tebi i nikom drugom...ali zato ovo i je zapad, a hrvatska,srbija,bosna i sve ostalo i je dno dna i zbog mentaliteta nasih ljudi ce takav i ostat...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Posao

Post Postao/la Sherpa »

Kako je ovo izašlo iz originalne teme, odvojio sma postove i stavio ih u novu temu.

Pa ovdje se može dalje razgovarati o poslu, pošto mislim kako je tema zanimljiva i kako ovdje ima ljudi sa iskustvom koji mogu pomoći onima koji ga nemaju na tom aspektu.
slika
Odgovori