Dragon Gate

Puro i Lucha na jednom mjestu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dragon Gate

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dragon Gate

Post Postao/la Sherpa »

Spojler s showa
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Dragon Gate

Post Postao/la Maki »

Zanima me zašto je ova promocija koja je druga najveća po prodaji karata u Japanu toliko nepoznata na zapadu? Manje kompanije poput AJPWa, NOAHa, DDTa, TJPWa su daleko poznatije i imaju svoje fanove van Japana. DG jedva da ima. Na cagematchu ništa im nije ocjenjeno recimo. Čemu toliki diskonekt japanske i zapadne publike koja ne postoji kada su druge promocije u pitanju.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dragon Gate

Post Postao/la crocop97 »

Dragon Gate je imao dosta fanova na Zapadu neko vrijeme dok su i u Japanu imali puno veće brojke (sad su broj 2, ali svejedno ne stoje bajno jer nitko ne stoji bajno), imali su i neke tjedne epizode s titlovima na engleskom i američki portali su ih dizali u nebesa.

Meni njihov stil nikad nije sjeo, predugački mečevi s overkill završnicama, mislim da su zapadnjački smarkovi izgubili potrebu za praćenjem zbog NJPW ekspanzije i njihovog guranja epskih bangera, a na kraju se dogodio i AEW i novi boom na indy sceni, prezasićeno je.

Čak je i Big Japan bio praćen zbog Strong divizije, sad ni to niko ne gleda
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dragon Gate

Post Postao/la crocop97 »

I još jedna stvar, možda je i do dostupnosti i to ne vrijedi samo za DG nego općenito za puro scenu. Sve te japanske kompanije su prešle na streaming servise ili na kanale koji su jako oštri prema neslužbenim kanalima na yt-u i dailymotionu, nekad se moglo bez problema nać cijele evente, sad odmah brišu i pojedinačne mečeve, a ne isplsti se plaćat te pretplate da gledaš hrpu house showova, a nešto baš vrijedno gledanja se dogodi svakih par mjeseci

Evo vidim da su i NOAH i All Japan nedavno imali nekoliko mečeva na koje bi vrijedilo bacit oko, ali stvarno je gnjavaža potražit ih
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Dragon Gate

Post Postao/la Maki »

Ima na youkuu bruka puro stvari a siguran sam i na torentima takođe. Dostupno je ko hoće da nađe. Razmišljam da li su AJPW i NOAH u prednosti jer im imena imaju istorijski značaj. Iako sadašnji AJPW ima malo sa tim klasičnim Babinim AJPWom sigurno da ima ljudi koji znaju to ime i da im je da budu u toku kako sadašnji AJPW izgleda. DG to nema.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Dragon Gate

Post Postao/la crocop97 »

Youku je iritantan, ne znam jel se šta promijenilo, ali bio je krcat kineskim reklamama i užasno spor, dok ni torrenti nisu najsretnija opcija, pogotovo xwt. I ako će svi fanovi izvan Japana piratizirat, onda im je bolje neke stvari postavit besplatno na yt, npr veće mečeve uz nekoliko dana zakašnjenja.

A DG je imao i DGUSA, to je bio njihov američki ogranak, tako da su i fizički bili prisutni tamo.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Dragon Gate

Post Postao/la Maki »

Kako je palo bruka watchwrestlinga sem youkua jedino što mi pada na pamet je vkontakte ali to vjv u Hrvatskoj nije dostupno zbog sankcija Rusiji.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dragon Gate

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 04 tra 2024, 21:18 Sve te japanske kompanije su prešle na streaming servise ili na kanale koji su jako oštri prema neslužbenim kanalima na yt-u
Baš kaskaju jedno 15 godina za tredovima.

Meni je cijela ta ideja da kupim nešto par mjeseci nakon što je prošlo malo blesava. Ako nisam platio kada je bilo, daj mi na YT. Imam osjećaj da bi puno više profitirali kroz pasivnu zaradu na njemu + promocija.

Ne mora odmah postati dostupno, ipak želiš prodati novi event. Al nek postane nakon 6 mjeseci
slika
Odgovori