Rukomet

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Ima samo jedna solucija, no ona traži jedinstvo, prvenstveno navijača i igrača. Reći da neće igrati / podržavati dok savez kompletno ne odstupi.

jer ovo što vaš savez radi je dno.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la Dynamite 7 »

I ja mislim da je bojkot riješenje. Taj čovjek ne krije da je neprijatelj saveza i generalno države.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la azo »

Sherpa je napisao/la: 13 svi 2022, 14:48 Ima samo jedna solucija, no ona traži jedinstvo, prvenstveno navijača i igrača. Reći da neće igrati / podržavati dok savez kompletno ne odstupi.

jer ovo što vaš savez radi je dno.
Jedini problem je što postoje ljudi koji se slaže sa stavovima dotičnog
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la ejdzejp1 »

sve je jasno kad je na čelu saveza lik koji javno govori da igrači ne bi trebali igrati za tu repku, nego za repku druge države, tu se vidi da li je on tu gdje jeste da stvarno nešto poboljša ili ne

tjeranje inata s ljiljanima od strane navijača je nešto što je neminovno nakon njegovih izjava, iako ja ne razumijem zašto ta zastava ikoga vrijeđa ali to je druga tema
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Rukomet

Post Postao/la Markovic619 »

Te zastave i treba zabraniti. Isto važi i za Srpske zastave.

Sve ostalo što je rekao je čisti debilizam.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Inace, ovaj lik je tip osobe koja će prvi govoriti onu floskulu da nema mješanja politike u sport. Iako to radi, te iako da nije politike ne bi nikada ni prismrdio ovakboj poziciji.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la ejdzejp1 »

Markovic619 je napisao/la: 13 svi 2022, 18:18 Te zastave i treba zabraniti. Isto važi i za Srpske zastave.

Sve ostalo što je rekao je čisti debilizam.
ja recimo imam drugačije mišljenje, zastave s grbom VRS i ARBiH nemaju šta raditi na sportskim dešavanjima, ali obična s ljiljanima je prva zastava države u novijoj historiji i ne vidim zašto bi to ikoga vrijeđalo (kao ni obična RS trobojka)
opet, druga tema tako da ne bih o tome dalje ovdje

i da, tek sad sam vidio da je izjavio da se u dvoranama u Sarajevu, Tuzli i sl. na utakmicama repke skandira 'ubij Srbina' što opet nema nikakvog smisla kad je više od pola igrača u repki srpske nacionalnosti
Sherpa je napisao/la: 13 svi 2022, 18:44 Inace, ovaj lik je tip osobe koja će prvi govoriti onu floskulu da nema mješanja politike u sport. Iako to radi, te iako da nije politike ne bi nikada ni prismrdio ovakboj poziciji.
slažem se, i sad kroz ove izjave gura narativ da se na utakmicama promoviše politika, a u isto vrijeme opstruira rad reprezentacije iz čisto političkih razloga
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la Dynamite 7 »

ejdzejp1 je napisao/la: 13 svi 2022, 20:34
Markovic619 je napisao/la: 13 svi 2022, 18:18 Te zastave i treba zabraniti. Isto važi i za Srpske zastave.

Sve ostalo što je rekao je čisti debilizam.
ja recimo imam drugačije mišljenje, zastave s grbom VRS i ARBiH nemaju šta raditi na sportskim dešavanjima, ali obična s ljiljanima je prva zastava države u novijoj historiji i ne vidim zašto bi to ikoga vrijeđalo (kao ni obična RS trobojka)
opet, druga tema tako da ne bih o tome dalje ovdje

i da, tek sad sam vidio da je izjavio da se u dvoranama u Sarajevu, Tuzli i sl. na utakmicama repke skandira 'ubij Srbina' što opet nema nikakvog smisla kad je više od pola igrača u repki srpske nacionalnosti
Sherpa je napisao/la: 13 svi 2022, 18:44 Inace, ovaj lik je tip osobe koja će prvi govoriti onu floskulu da nema mješanja politike u sport. Iako to radi, te iako da nije politike ne bi nikada ni prismrdio ovakboj poziciji.
slažem se, i sad kroz ove izjave gura narativ da se na utakmicama promoviše politika, a u isto vrijeme opstruira rad reprezentacije iz čisto političkih razloga
Šta fali zvaničnoj državnoj zastavi? Po meni bilo kakvoj zastavi koja nije zvanična zastava BIH nije mjesto na sportskim događajima.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la ejdzejp1 »

Dynamite 7 je napisao/la: 13 svi 2022, 23:25
ejdzejp1 je napisao/la: 13 svi 2022, 20:34
Markovic619 je napisao/la: 13 svi 2022, 18:18 Te zastave i treba zabraniti. Isto važi i za Srpske zastave.

Sve ostalo što je rekao je čisti debilizam.
ja recimo imam drugačije mišljenje, zastave s grbom VRS i ARBiH nemaju šta raditi na sportskim dešavanjima, ali obična s ljiljanima je prva zastava države u novijoj historiji i ne vidim zašto bi to ikoga vrijeđalo (kao ni obična RS trobojka)
opet, druga tema tako da ne bih o tome dalje ovdje

i da, tek sad sam vidio da je izjavio da se u dvoranama u Sarajevu, Tuzli i sl. na utakmicama repke skandira 'ubij Srbina' što opet nema nikakvog smisla kad je više od pola igrača u repki srpske nacionalnosti
Sherpa je napisao/la: 13 svi 2022, 18:44 Inace, ovaj lik je tip osobe koja će prvi govoriti onu floskulu da nema mješanja politike u sport. Iako to radi, te iako da nije politike ne bi nikada ni prismrdio ovakboj poziciji.
slažem se, i sad kroz ove izjave gura narativ da se na utakmicama promoviše politika, a u isto vrijeme opstruira rad reprezentacije iz čisto političkih razloga
Šta fali zvaničnoj državnoj zastavi? Po meni bilo kakvoj zastavi koja nije zvanična zastava BIH nije mjesto na sportskim događajima.
naravno da nemam ništa ni protiv nje, samo kažem da ne vidim zašto je bivša zastava države koja nije uvredljivog karaktera toliki problem da vrijeđa predsjednika saveza
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la Dynamite 7 »

Mislim da to često služi kao vid provokacije i tjeranje nekog inata ali dobro da ne idemo dalje.Nek nosi ko šta hoće briga me niti mogu niti hoću nekoga sprječavati.
Što se tiče lika njemu i ne treba povod on je idiot 100% vidiš da je rekao da se skandiralo "Ubij Srbina" a ja to nikad nisam čuo na utakmicama rukometne reprezentacije. Ako griješim neka mi neko u privatne pošalje link kad se to pjevalo.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Rukomet

Post Postao/la Markovic619 »

Koja je razlika izmedju zastave Armije BIH i zastave sa ljiljanima? Meni je to potpuno isto.

Slažem se sa Dynamiteom, samo zvanična zastava. Čemu bilo koje druge zastave...
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la emirates »

Pa nije da nema razlike, jedna je obican amblem ljiljana i predstavlja drzavu Republiku BiH, a druga ima uz amblem i dva maca i natpis koji oslovljava i predstavlja tadasnju vojsku. Ne moze biti isto samo zato sto vojna zastava ina drzavnu na sebi, jer bismo komotno mogli reci onda da nema razlike izmedju sadasnje zastave BiH i zastave Oruzanih Snaga BiH. Ta diskusija zasto uopce koristiti tu zastavu kad imamo zvanicnu je drugi par cipela, ali argument kako je to vojna zastava ne pali.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la TheViper »

Cestitam Djordjicu i Kukicu koji su sa Benficom osvojili LE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la Dynamite 7 »

TheViper je napisao/la: 29 svi 2022, 21:28 Cestitam Djordjicu i Kukicu koji su sa Benficom osvojili LE.
Odlična utakmica bila mislio sam da Magdeburg uzima ali Benfica me iznenadila.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Rukomet

Post Postao/la emirates »

slika

Lol
slika
Odgovori