Teme tjedna/sedmice/nedelje

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Tema tjedna - Pad imperije?

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Koliko je WWE dozvolio AEWu da uđe u wrestling biznis i postane im konkurencija?
Dosta im je dozvolio. Tjeraju gledatelje od sebe lošim showovima i bookingom, praktički nude AEW-u talente. Zbog toga što je WWE (koji je godinama bio glavna kompanija u wrestling svijetu) postajao sve lošiji, pojavila se potreba za alternativom. Još jednom velikom promocijom I AEW je bila savršena prilika. Kad gledamo danas, imaju sve što WWE-u fali. Weekly showovi koji te vuku da misliš "moram pogledat Dynamite da vidim kako će se ona priča razvit dalje". Isti ti showovi imaju stacked card. Suradnja velike kompanije s drugim kompanijama. Malo više non-PG sadržaja na TV-u, sve je to prije AEW-a falilo wrestlingu.
Iskreno mislio sam da će se WWE poboljšat nastankom AEW-a. I moram priznat, Raw potkraj 2019. nije bio loš show, al dugoročno kad se gleda nisu se popravili uopće. Još su uništili NXT zbog AEW-a. Realno, WWE, svjesno il nesvjesno, pomaže AEW-u i pitaj Boga jel ih shvaćaju ozbiljno. Baš me zanima hoće li im se to obit o glavu. Zanima me što će biti jad dođu Punk i Bryan.
A za one koji govore da su oni WCW 2, mislim da neće tako završiti. Ako nauče na greškama. Uostalom, šta nije da je Hoganu zabranjen dolazak u AEW? Pa Khan je praktički osigurao AEW od propasti onda.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57896
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna - Pad imperije?

Post Postao/la Sherpa »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Zanima me što će biti jad dođu Punk i Bryan
I mene. Mislim da je @maki bio ovo kazao - da su ovo ljudi s kojima brojkama mogu konkurirati WWEu. Jer će ti oni donijeti fanova.

pogotovo je DB zanimljiv. pa daj mu ugovor da radi i drugdje. nek ide u meksiko, nek ide u japan. ionako se pravite da te lokacije ne postoje, pa što onda ako odradi tamo neki dragon gate ili cmll meč kojeg će vidjeti par tisuća ljudi . pa čak i njpw neće vidjeti više od 10% vaših gledatelja.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Tema tjedna - Pad imperije?

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

pa daj mu ugovor da radi i drugdje. nek ide u meksiko, nek ide u japan. ionako se pravite da te lokacije ne postoje, pa što onda ako odradi tamo neki dragon gate ili cmll meč kojeg će vidjeti par tisuća ljudi . pa čak i njpw neće vidjeti više od 10% vaših gledatelja.
Upravo tako. Mislim da je bila situacija u WWE-u da nisu Kairi dopustili da odradi jedan Stardom show, iako nije imala nikakvu ulogu na ijednom showu u to vrijeme. Njihov način razmišljanja mi nije jasan.
A Bryanovim mečevima izvan Amerike se najviše se u biti veselim, to je navodno tražio u ugovoru.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema tjedna - Pad imperije?

Post Postao/la Maki »

WWE neće propasti. WCW nije ubio poraz u MNW već promjena vlasništva. Ali da ima šanse da izgube no.1 poziciju ima. Punk i Bryan bi mogli donijeti preokret u ratu u korist AEWa.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5320
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Tema tjedna - Pad imperije?

Post Postao/la ante »

Neće propasti još ali da im se reputacija pada, to je sigurno. Čak se može povući usporedba s Amerikom u zadnjih par godina.

Toliko su puta radili suprotno željama fanova samo zbog jedne jedine stvari, da im se mogu inatiti. I to ih je na kraju najviše i koštalo. Kad će više shvatiti da ne mogu protiv želja jebenog naroda? Zar im Daniel Bryan nije poslužio kao dobar primjer?
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Tema tjedna - Pad imperije?

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ta tvrdoglavost ih je i dovela ispod 2 milijuna
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1151
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Tema tjedna - Pad imperije?

Post Postao/la Jovic »

Maki je napisao/la:Punk i Bryan bi mogli donijeti preokret u ratu u korist AEWa.
Mislim da od ovog drugog nema nista. Cim se samo prica o Punku u zadnje vreme a njega nema nigde.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Tema tjedna - Pad imperije?

Post Postao/la SwitchBlade »

D-Bry vjv bookiran za NYC show.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57896
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna - Pad imperije?

Post Postao/la Sherpa »

Ja sam znan, da ga je wwe potpisao več bi ga koristili. On njima nemre biti iznenađenje.

Vidite, evo db.
Al on je već 10 godina tu!
Iznenađenje!!!
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Tema tjedna: Premalo wrestlinga?

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

WWE, AEW, Impact itd. su, kao što znamo, wrestling kompanije. Iako je profesionalno hrvanje spoj glume i sporta, znači podrazumijeva i pričanje priča kroz segmente, promoe i slično, fokus je na riječi wrestling. Build može varirati, ali priča će kulminirati wrestling mečom.

Kod različitih stilova wrestlinga možemo vidjeti da su neki više orijentirani na wrestling a neki na entertainment. To se može reći i za kompanije. Ovdje sam priložio objavu s Twittera koja sadrži količinu wrestlinga po satu određenog weekly showa za ovaj tjedan, ali trendovi su slični i ako bismo uzeli u obzir prijašnje brojke. Iz podataka možemo izvesti zaključak da AEW-ovi showovi i NXT UK prednjače po količini wrestlinga. Oko pola sata i više wrestlinga u 60 minuta. S druge strane, Raw, SmackDown i NXT 2.0 su tu slabiji, četvrt do trećina sata. Kad usporedimo, AEW showovi i NXT UK su generalno pozitivno gledani od strane publike. SmackDown unatoč slabijim brojkama i dalje ima dobre epizode (zaslugom našeg Tribal Chiefa) a Raw zaostaje i dalje mada se vidi mali napredak. NXT je krenuo sa puno kratkih mečeva i na kraju se dobije mala minutaža wrestlinga.

Može li se iz ovog izvući zaključak da količina wrestlinga nekako utječe na show? Mislite li da bi AEW patio da je manje wrestlinga, bi li WWE-ovim showovima pomoglo više wrestlinga?

ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5320
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Tema tjedna: Premalo wrestlinga?

Post Postao/la ante »

WWE
wrestling kompanije
Ne
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema tjedna: Premalo wrestlinga?

Post Postao/la Maki »

NXT UK mislim da niko ni ne gleda. To je nebitan show. Vjv samo hrvaju jer nikog nije briga za gimmicke i karaktere tamo.
Ali da premalo je kečeranja na WWE showovima. I svaki show počinje istom formulom. Maineventer dođe, ima promo, dođe neko drugi, prekine ga, i on ima promo i tako 20 minuta ode na to.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Tema tjedna: Premalo wrestlinga?

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Mislim da nije bila poanta da sad Amerikanci gledaju. Ipak je to NXT UK, mislim da je bitnije što je taj show učinio za britansku publiku, prati li tko tamo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57896
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: Premalo wrestlinga?

Post Postao/la Sherpa »

Pa nxt uk nije gledan nigdje, pa ni u britaniji (nisu dobili tv deal koliko se ja sjećam). Jedino što su ubili je britansku (a time unazadili europsku) scenu
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17442
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Tema tjedna: Premalo wrestlinga?

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Koja je pak bila poanta ubijanja te scene? Nit im predstavlja prijetnju nit je tad bilo govora o AEW. Nigdje veze.
Odgovori