Teme tjedna/sedmice/nedelje

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema tjedna: Premalo wrestlinga?

Post Postao/la Sherpa »

Da nitko iz britanije ne napravi kompaniju koja će dobiti tv deal. Kako bi sve talente vezali uz sebe, a ne da potpisuju za druge kompanije. Da oslabe indy scenu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24596
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Tema tjedna: Premalo wrestlinga?

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da nije bila poanta da sad Amerikanci gledaju. Ipak je to NXT UK, mislim da je bitnije što je taj show učinio za britansku publiku, prati li tko tamo.
Pa i u Britaniji sumnjam da ljudi vole suvo hrvanje bez ikakvog smisla.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tema tjedna: Premalo wrestlinga?

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni je ono koliko ima na Rawu i Smackdownu dovoljno. Ne bi mi smetalo ni da je malo više,ali mi je i ovo u redu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24596
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Tema tjedna: Premalo wrestlinga?

Post Postao/la Maki »

Ma premalo je da kečeranje čini svega trećinu wrestling showa.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24596
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Tema sedmice: da li WWE kečerima fali kičma?

Post Postao/la Maki »

Okej malo nezgrapan naslov ali mislim da shvatate na šta ciljam. U posljednje vrijeme u WWEu smo vidjeli dosta ponižavajućeg bookinga za određene wrestlere. Kofijev squash u 5 sekundi, Fiendov glupi poraz od Goldberga u Arabiji, squash Biance u 25 sekundi itd. I navelo me na razmišljanje. Pa to nikad ne bi moglo proći u ranijim erama. Ja ne mogu zamisliti nekoga poput Hogana, Austina, Breta, Michaelsa, Tripsa, Cenu ili neke druge da na to pristanu. Pa čak ne mogu zamisliti ni one niže na cardu tipa Jericha da na to pristanu. Postavilo mi se pitanje. Da li su današnji kečeri jednostavno nespremni uz par izuzetaka tipa Nevillea i Punka da se bore za sebe i da reknu NE? Ovdje govorim o rezultatima a ne o gimmickima.

Nakon onog DSOTR dosta se pričalo i kritikovala se opravdano ta ranija kečerska kultura ali mislim da je ovdje bila u plusu. Jednostavno niko od gore navedenih ne bi postao zvijezda da su puštali Vincea da ih booka kako hoće već su stali na loptu i rekli ne. Bret Hart je zaboga odbio izgubiti u kompetitivnom meču protiv jednog od najboljih ikad a zamislite da su mu rekli "e izgubićeš pojas u 4 sekunde". HBK je odbio izgubiti od Harta na WM 13. Šupački potezi ali opet kad sad pogledam jebiga imam i neko razumjevanje. Razumijem donekle poniznost u periodu 2002-19. jer sem TNA nije bilo neke prave alternaive ali danas ima. AEW a preko njih imate poveznice sa TNA, NJPW, AAA i sl. I mnogi WWE kečeri su već tamo se preporodili. Ambrose, Rusev, pokojni Harper itd.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema sedmice: da li WWE kečerima fali kičma?

Post Postao/la Sherpa »

Znaš gdje se puno više vidi da nemaju kičme - to što su i dalje contractori koji ne žele osporiti taj ugovor. Jer zakonski tu ima dosta stvari koje ne funkcioniraju kako bi trebale

Drugim riječima, na bilo kakav takav trenutak oni bi u sekundi mogli postati free agent svojom voljom
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24596
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Tema sedmice: da li WWE kečerima fali kičma?

Post Postao/la Maki »

Vidiš nisam na to ni pomislio ali realno i ranije niko nije to osporavao tako da to mi i nije neka razlika između starih i novih.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17432
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Tema tjedna: Premalo wrestlinga?

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

O ovome smo pričali. Nemaju ideja za SmackDown meni se čini. Jer segment se mogao srezati. Nije bilo nužno da ovoliko traje.

Odgovori