Teme tjedna/sedmice/nedelje

Za sve druge wrestling stvari
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema tjedna - odmah sada odmah

Post Postao/la HunterDX »

Nije čak ni to odma problem, ukoliko se wrestleru daje dobar tretman, problem je kada se wrestler izgubi i postane kao svaki drugi.
A publika ume da bude bezobrazna, jer će navijati za jednog wrestlera, on će dobiti push, tako će biti do susreta sa wrestlerom kome je push takodje potreban, tu nastaje problem, jer publika ne može da shvati da nije u redu izmenjati šampione na brzinu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la Maki »

Okej, Evolution je bio zapravo vrlo dobar PPV i posljednji main roster PPV koji sam ikad pogledao čitav. Žene u WWEu su pokazale da mogu iznijeti show na svojim leđima. Od kad je prvi Evolution, priča se o nastavku. Opet sam danas na redditu pročitao da se prognozira pa sam se zapitao: koliko bi to bilo dobro imati? Sa jedne strane okej je dati ženama priliku da se pokažu na sopstvenom PPVu (ja idalje msm da trebaju napraviti show samo za žene), no sa druge strane mislim da trebamo ukazati da je Evolution 2018. bio u bukvalno savršenom trenutku koji se ne može baš ponoviti. Navešću te neke stvari koje su pomogle Evolutionu da bude kakav je bio:

- Ronda Rousey; možemo misliti šta hoćemo o njoj, Ronda je bila zvijezda

- kulminacija odličnog Becky - Charlotte feuda koji je cementirao Becky Lynch kao The Man; Evolution je usput bio zadnji put kad je Becky bila zanimljiva, ali nebitno

- kulminacija odličnog Kairi - Shayna feuda; neki će reći da je Kairi trebala duže držati i vidim njihovu poentu, ali Shayna je tad stvarno bila sjajna no bilo kako bilo sjajno rivalstvo je to bilo

- Toni Storm vs Io Shirai nije imao neki build ali je moglo privući neke fanove koji su ih gledali fan WWEa

- povratak Trish i Lite, ja ih ne volim previše ali su legende i njihov povratak je imao uticaja jer su obradovale fanove a i dobile su Mickie i Aliciu te nije bilo neke štete po ostatak rostera.

Jednostavno tu su se zvijezde posložile. Danas ženska divizija nije u tako dobrom stanju. Raw šampionka je Asuka koja je dobila pojas nakon godina ponižavanja i to samo zato što je Becky otišla te stoga nije stigla izgraditi dovoljan kredibilitet (mada je W nad Charlotte pomogao), a i nema baš neki roster oko sebe te su joj morali dovesti Sashu sa SDa da bi joj dali neki iole značajan feud. SmackDown divizija je u istom problemu. Kao gradi se ka tom Sasha Bayley feudu ali postoje problemi sa tim, prije svega to što Sasha nema iza sebe dovoljno kredita da bude zaista legitiman izazivač i što razvlače i to fanove podsjeća na njihov "feud" upravo iz 2018. Mada mi ovo mogao biti dobar ME Evolutiona 2. NXT divizija isto baš ne blista iako je ona tradicionalno najbolja od sve 3. No Io Shirai nikad nije zapravo kliknula u NXTu i mada sam je podržavao da skine pojas sa Charlotte ne znači da je baš želim gledati kao dugoročnu šampionku. Dakotu su uništili glupim heel turnom a i Candice je izgleda na putu. Mia Yim je postala filler, Tegan Nox nit smrdi nit miriše, Shotzi je joke, Chelsea Green ima generični "zgodna cura" gimmick itd.

Smatram da u ovom trenutku ženska divizija u WWEu nije dovoljno jaka da iznese samostalni PPV. Mislim ni muška divizija nije bajna, ali makar imaju jaka imena.
Zadnja izmjena: Maki, dana/u 17 srp 2020, 21:23, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la AlenB »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Smatram da u ovom trenutku ženska divizija u WWEu nije dovoljno jaka da iznese samostalni PPV. Mislim ni muška divizija nije bajna, ali makar imaju jaka imena.
ovo je zapravo sve što imam reći haha
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la Sherpa »

Ovaj ppv bi bio super kada bi htjeli nekoga dići na viši nivo. S time da ja ne bih ponovio ime ppva.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10506
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Evolution 2

Main event: Bayley vs Sasha Banks - Smackdown Women's Championship
Mandy Rose vs Sonya Deville - Hair vs Hair match
Asuka vs Kairi Sande - RAW Women's Championship match (Title vs Career; Kairi se ovdje umirovi)
Io Shirai vs Rhea Ripley - NXT Women's Championship
Bianca Belair vs Shayna Beszler - Street Fight #1 contender match for RAW women's title
The IIconics vs Riott Squad (Ruby i Liv) - Women's Tag Team Championship (Bayley i Sasha izgube titule prije)
Naomi vs Lacey Evans vs Tamina vs Dana Brooke vs Carmella - 6 Way Elimination 1# contender's match for SD Women's title
Mia Yim vs Candice vs Dakota vs Aliyah vs Tessa Blanchard - 5 Way #1 contender's match for NXT Women's title

Bonus upitan meč zbog globalne situacije:
Kay Lee Ray vs Jinny - NXT UK Women's championship
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la Maki »

Lol zašto davati titule Ajkoniksima? I to im dati pobjedu na Sashom i Bayley.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

no sa druge strane mislim da trebamo ukazati da je Evolution 2018. bio u bukvalno savršenom trenutku koji se ne može baš ponoviti
.
Šta god napravili, ako bude sad taj Evolution ne mogu nadmašiti prošli, spomenuo si gore. Odlične su bile okolnosti, sumnjam da bi bio toliko dobar, ženska divizija je dosta drugačija. Raw diviziju je dosta oštetio Beckyn reign, a nije NXTu pomoglo ni to šta je Charlotte osvojila. U SmackDownu od davnih dana nemaju pojma šta rade s titulom. Ne vidim ni kamo vodi ovo s tag titulama.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10506
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Lol zašto davati titule Ajkoniksima? I to im dati pobjedu na Sashom i Bayley.
a dobro, imas koju ideju kome dati tag team titule? Nia i Tamina?
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la Markovic619 »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST a dobro, imas koju ideju kome dati tag team titule? Nia i Tamina?
Dakota Kai & Raquel Gonzalez
Bianca Belair & Naomi
Charlotte & Natalya
Ripley & Nox
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Lol zašto davati titule Ajkoniksima? I to im dati pobjedu na Sashom i Bayley.
a dobro, imas koju ideju kome dati tag team titule? Nia i Tamina?
Nekome sa NXTa.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10506
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Bianca Belair & Naomi
ovo bih volio vidjeti
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10506
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la ~MandyRose~ »

kad smo vec u temi o Evolution




Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la Maki »

A Belle su onako simbol evolucije. :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la Sherpa »

Jesu, samo ako si onaj koji zna isključivo wwe narativ.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Tema sedmice: Evolution 2

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Jesu, samo ako si onaj koji zna isključivo wwe narativ.
Pa ono ni WWE ih baš ne slavi kao pokretače evolucije. Tu se više spominju 4HW.
Odgovori