NXT Takeover: Brooklyn IV

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la Melloo »

Sake je napisao/la:
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST I jel ima kakav mec da vrijedi zbog njega prekinut moju wrestling pauzu
sve osim EC3 vs. Dream.

I ne znam zašto pauziraš, nikad dosta wrestlinga. :D
umorio se
zelim da se pozelim wrestlinga
poceo sam pravit listu nadoknadjivanja
do tad igram wwe 2k18 :mrgreen:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la AlenB »

@melloo gledaj cijeli show

Undisputed Era vs Moustache Mountain - ****1/4
EC3 vs Dream - ***
Ricochet vs Adam Cole - ****1/2
Kairi Sane vs Shayna Baszler - ***1/2
Ciampa vs Gargano - ****1/2

Opet jedan izvrstan show. Ciampa/Gargano su imali svoj najslabiji meč, ali i dalje izvrsno odrađeno ispunjeno callback spotovima, brutalom i odličnom psihologijom. Ja mislim da nitko ne može zanijekati Shaynin dobar performans u ovom meču, barem što se leg worka tiče. Da je Kairin selling bio bolji i meč bi bio bolji. Ricochet i Cole su bili fantastični, sjajne izmjene udaraca. Opener je opet odradio svoj posao, odličan tag meč sa sjajnim callback spotom s ručnikom sa obrnutim ulogama. EC3 i Dream su očekivano imali nasjalbiji meč, iako je meni i dalje bio prilično dobar zbog Dreama. Dream mora pripaziti na overselling, tho. EC3 se baš ne pronalazi u NXT-u, on je trebao biti face u ovom meču, ali publika uopće nije reagirala na njega.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la Sake »

AlenB je napisao/la: Dream mora pripaziti na overselling, tho.
Online su mnogi spominjali da je onaj turnbuckle spot bio callback na HBKov overselling protiv Hogana, a uz to je i radio Triple H water spit, i naravno svi znamo za Vincea. Izjebavanje šefova je bila tema večeri. :mrgreen:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la emirates »

Tag team - ***1/2
EC3 v Dream - **1/2
Cole v Ricochet - ****1/4
Baszler v Sane - ***1/4
Ciampa v Gargano - ****1/2

Ok Takeover. Main event je pokidao po obicaju. Mislim da bi ovo bilo i bolej da je Black nastupao, steta stvarno. Ali me zanima kuda dalje sa ovom pricom. Sane je ugrabila titulu, sto mi je super. Ocekujem da Shaynu prebace na main roster. Ricochet novi NA prvak. Zanima me sta ce dalje sa Coleom, posto na NXT titulu ne moze ici kad je Ciampa prvak. Mozda neki F4W sa Ciampom, Garganom, Blackom i sa njim? EC3 mi je jako jako bezveze. Nista nije pokazao od dolaska, barem na ovim Takeoverima koje pogledam. Tag team match je bio solidan, mada je bio pomalo overkilla sa kick outanjem.

Sad da se bacim na G1 matcheve u ovom catching upu :)
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la TheBesir »

Taman sredim kuću reko rahat da se odmorim uz TakeOver al moram ić.Bar sam stigo odgledat kraljevski Tag Team meč,momci su tako pokidali,Seven pogotovo.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la TheBesir »

Taman sredim kuću reko rahat da se odmorim uz TakeOver al moram ić.Bar sam stigo odgledat kraljevski Tag Team meč,momci su tako pokidali,Seven pogotovo.

Uspio sam odgledat EC3 vs Velveeten,očekivao sam pobjedu EC3-a bio je dosta dominantiji ali kakav kraj i kakav skok Dreama..
Avatar
RealNigga
Rank 4
Rank 4
Postovi: 87
Pridružen/a: 27 srp 2017, 21:00
6
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la RealNigga »

Feud Gargana i Ciampe je izvanredan. Svidjeli su mi se njihovi susreti sa zadnja dva TakeOvera, pa sam morao pogledati i ovaj. Ne volim Last man standing matcheve, ali Gargano i Ciampa su taj gimmick dobro odradili. Ako ima nešto što mi se sviđa kod LMS matcheva, to su spotovi kad jedan kečer počne bacat sranja na drugog i zatrpavat ga tako da se ovaj ne može ustati. Ovdje je taj spot izgledao fantastično. Još jedan odličan trenutak je bio kad se Ciampa pomoću štake koja je stvarno važan dio cijelog njihovog rivalstva uspio ustati prije nego što je sudac izbrojao do 10. Callbackovi su stvarno bili izvrsni, bilo mi je odlično kako je Ciampa 2 brojanja izbjegao tako što bi se otkotrljao iz ringa na pod, a na sličan način je na kraju i pobijedio. Garganova mračna strana ga je ponovo preuzela i želja da stvarno povrijedi Ciampu ga je još jednom koštala matcha. S te strane je kraj bio perfektan, a i čak me je malo iznenadio jer sam mislio da idu na draw. Problem se javlja kod samog spota koji je uzrokovao kraj matcha. Garganov running knee je bio grozan, izgledalo je kao da ga nije ni dotaknuo. I onda još poslije matcha genijalci iz produkcije pokažu slow motion gdje se točno vidi da ga je skroz promašio, iako očito svrha nije bila da se Ciampa izmakne, već da Gargano pogodi spot što je i prikazano deranjem komentatora. Samo brawlanje je bilo jako loše. Punchevi nisu izgledali dobro, pogotovo Garganovi. Bolje da su bacali forearme, izgledalo bi uvjerljivije. U teoriji je ovo fenomenalan match, ali ne i u praksi.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la azo »

UE/MM ****1/2
EC3/Dream ***
Ricochet/Cole ***3/4
Sane/Baszler ***1/2
Ciampa/Gargano ****1/4

Ok,ali mislim da ga malo pretjeruju sa okupnim ratingom showa...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la TheViper »

Undisputed Era/MM ****1/2
Slicne mi je kvalitete kao i prosli mec, svidjao mi se callback spot sa peskirom, Bate pokidao. Dopalo mi se to sto su War Raidersi napali UE posle meca, jer su upropastili njihovu proalavu, kao sto su i oni prosle godine u Brooklynu.

EC3/Dream ***1/4
Zbog Dreama je veca ocena. EC3 bi mozda legao odlazak na main roster.

Cole-Ricochet ****1/4
Jos jedan sjajan mec na showu, znao sam da ce biti odlicno bas zato sto imaju razlicite stilove. Pobeda Ricocheta me malo iznenadila

Shayna-Kairi ***1/2
Shaynin najbolji mec od kako je u NXT, ali mi je najvaznije da je Kairi pobedila :clap:

Ciampa-Gargano ****1/2-****3/4
I dalje se dvoumim oko ocene, ali svejedno jos jedan njihov classic. Ponovo je bio sjajan storytelling, pogotovo u zavrsnici i svidja mi se nacin na koji je Gargano izgubio.

Sjajan show.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la TheBesir »

Adam Cole vs Ricochet - Dobar meč,nije bilo zanimljivo na početku uz one submission pokušaje al kasnije su momci stvarno odradili odličan posao.Mislio sam da će se ostatak Undisputed Ere umješat i mislim da bi čak bilo bolje da su Raidersi pomogli Ricochetu kad bi Kyle i Strong ga ometali.

Kairi Sane vs Shayna Baszler - Solidan meč,kraj dobar.Ispravna odluka kod pobjednika.Kolko sam ja debilan što sam jutros pogledo higlhistse Shaynine poluge su tako bile napete.

Ciampa vs Gargano - Šta reći...Kakva fantazija,kakav kraj ma sve.Bilo je fantastično kada je Ciampa govorio "Johnny,I'm Sorry",stvarno je bilo odlično.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la Sherpa »

Dva vrlo dobra meča, oba za muške titule.

Gargano Ciampa bi mi čak bio i odličan da nije bilo onako lošeg kraja. Kužim što su htjeli, ali uz sve što se do tada dogodilo kraj izgleda jako loše, kao da glavni junak pogine od zalutalog metka. Jebiga, možda na papiru izgleda bolje nego u izvedbi. Ostalo je bilo na razini, al meni je kraj meča jako važan, ovdje su to ujabali.

Dream mi sve više ide na živce sa svojim Shawn Michels oversell stvarima, svaki puta kada napravi tako nešto meni dođe da prebacim. Tag tim mi je bio dosadan dobar dio meča, kraj je bio super, ženski meč mi je bio ok, a Ricochet je pokazao zaš je zvijezda.

Jedan od lošijih takeovera. (koji imaju jako visok standard)
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la azo »

Koliko ima podjeljenih mišljenja ok ovog takeover jbt
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kužim što su htjeli, ali uz sve što se do tada dogodilo kraj izgleda jako loše, kao da glavni junak pogine od zalutalog metka. Jebiga, možda na papiru izgleda bolje nego u izvedbi. Ostalo je bilo na razini, al meni je kraj meča jako važan, ovdje su to ujabali.
ako uzmemo u obzir činjenicu da je Gargano iščašio koljeno pri pokušaju da vrati Ciampi milo za drago, to onda uopšte ne izgleda kao slab kraj. meni je bio sasvim prihvatljiv za priču koju su pričali zadnjih mjeseci, Johnny je shvatio u šta se pretvara ali je ipak mržnja prevladala, a samo tih par trenutaka nepažnje je bilo dovoljno da se Ciampa pribere i kontrira njegov udarac

inače sjajan TakeOver kao i obično, pisat ću opširnije kasnije
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la Sherpa »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST Gargano iščašio koljeno
strgao sam koljeno pa sam mogao ustat. ako tako analiziraš priča je još gluplja. osim toga, imao je kraj sebe TONU stvari uz pomoć kojih bi se mogao ustati

da su mu se obje noge paralizirale mogao bi se snagom ruku podici. Tako da je taj dio s koljenom još veći šamar.

iščašio je koljeno, buhu fakin hu, toliko mu je bilo važno dobiti da se nije ni probao ustati nego plakao nad svojom sudbinom. Za mene iz svih aspekata jako loš kraj. Gargano je imao 'ja sam glupi babyface'
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: Brooklyn IV

Post Postao/la emirates »

Jest ali je on prosao 30minutni match gdje ga je Ciampa kaznjavao nemilosrdno. :mrgreen:
Gargano jeste izgubio radi svoje greske, ali mislim da nije ispao glup, vec samo zaludjen. Bio je usredotocen na to da unisti Ciampu, dok je Ciampa imao jasan cilj da samo izadje iz matcha kao prvak. Gargano ne razmislja bistro kad je Ciampa u pitanju, zato pravi glupe greske.
slika
Odgovori