Premier Liga 2018/19

Engleski nogomet

Arhiva nogometnih događanja sezone 2018/19
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Kao i svake godine, kada sezona završi, evo mog pregleda unitedovih igrača i sezone. katastrofalne sezone, da se kompletno razumimemo



UNITED'S 2018/19 PREMIER LEAGUE SQUAD NUMBERS

1. David De Gea - Krajem prošle sezone DDG je bio najbolji golman svijeta. Statistike su mu bile sulude. Ove godine je jako upitno da li je u top 10. I dok on sigurno nije zaboravio braniti, njegova psiha je kompletno pala. Realnost je jednostavna, od dana kada je SAF otišao on je bio daleko najbolji igrač uniteda. A nije bio najbolje plaćen, a nije dobio trofeje, nego je svoje godine potratio na mediokritetnu ekipu uz jedan fa kup i jednu uefa ligu. velika šteta, te ako ode, bit će potpuno jasno zašto.
2. Victor Lindelof - jako je zanimljivo vidjeti njegov rast, premda i dalje zna imati dječje bolesti u svojoj igri. u nekim utakmicama odigra kao top stoper svijeta, u drugima se ukopi u sivilo ostatke obrane. Mislim da na njemu treba graditi buduću obranu, upariti ga s nekim jakim stoperom.
3. Eric Bailly - O njemu se od dolaska puno pričalo, i dok je ponekada pokazao nešto od toga, češće je bio slaba karika ili po doktorima. Uglavnom, nikada mi se nije svidio, ni svojim igrama, niti zalaganjem. Bit ću ok s time da ostane neka rezerva kao dio rotacije, no više od toga, on u ovom trenutku nije za to.
4. Phil Jones - Jones odigra jednu dobru pa dvije ili tri loše. Ponekada pokaže kako bi mogao biti ok stoper, ali realnost je ta da on nije za najvišu razinu
6. Paul Pogba - Evo čovjeka oko kojeg će se lomiti koplja, kojeg će mnogi mediji seliti za vrijeme ovog prijelaznog razdoblja. Treba biti realan, Pogba je apsolutna klasa, kada mu se igra nogomet. A problem je što njemu taj nogomet više izgleda kao nešto na ćemu će stvoriti brand nego svoje nogometno ime. Čak mislim da mu je slava s Francuskom na SP bila kontraproduktivna (kada je odigrao jako dobar turnir). Može zabiti, može asistirati, može proigrati, ima vic u igri. No isto tako ima i potez previše, ima temperament kada ekipa ne igra dobro, često se šetka po terenu. U jednom dijelu sezonu (kada je OGS preuzeo klupu) je izgledao kao najbolji igrač lige. igra mu je bila na toj razini, no kod njega to nije dugo trajalo. ako ga prodamo, super, ako ga zadržimo, isto super.
7. Alexis Sanchez - najveći flop u povijesti unitedovih transfera? možda i najveći u povijesti lige. Prodati ga, pa makar i mi dali pare nekom da ga uzme.
8. Juan Mata - ja sam jedan od onih koji jako jako voli matu. on je tip igrača kojeg nemamo, koji voli ulaziti kao dodatna špica u 16, koji teži brzim solucijama. I koji je i dalje problematičan u obrani, te sve manje može pratiti top tempo. ja mu želim novi ugovor, pošto je dao klubu puno, pošto je veliko ime kada govorimo o humanitarnom radu. I što smatram kako može puno naučiti one koji dolaze.
9. Romelu Lukaku - Nikakva sezona, možda i zadnja u klubu. Fulao je toliko toga početkom sezone, totalno van forme veći dio iste. Ako ga zadržimo ok, ako ga prodamo isto ok.
10. Marcus Rashford - Rashford je krenuo puno bolje igrati kada je OGS preuzeo klub. No o njemu ću nešto više kazati kroz aspekt trenera.
11. Anthony Martial - Konstatno frustriran ovim ili onim, zna zabiti, ali mislim da nije na putu razvoja kojem su se mnogi nadali.
12. Chris Smalling - Draže mi ga je gledati u protivničkom 16tercu nego u vlastitom
13. Lee Grant - n/a
14. Jesse Lingard - Njegov pad ove godine je nevjerojatan. Skoro pa nula. Često sam ga kritizirao da zna samo trčati, no do sada je znao zabiti dosta golova pa me je znao demantirati. Ove godine nije zabijao, nije bio nikakva karika u momčadi. Osim ona na socijalnim mrežama.
15. Andreas Pereira - Usprkos svemu što mnogi pričaju i pokušavaju pričati. On nije dovoljno dobar za top klub
16. Marcos Rojo - Prodaj, po mogućnosti negdje u argentinu, pošto mu je to trenutni domet
17. Fred - uzalud potrošeni novci
18. Ashley Young - Ovo je jedna jako bolna točka, ujedno i nusprodukt politike kluba. Lani je odigrao čak jako dobro na poziciji beka, gdje je bio prekomandiran pošto drugog nije bilo. I ove godine je to morao biti, premda drugog nije bilo. I svi su stalno igrali preko njega koliko je loš znao biti. I dalje mislim kako može pomoći u rotaciji, pošto može pokriti puno pozicija... ali njegovo vrijeme polako prolazi
20. Diogo Dalot - Prva sezona, pokazao dosta toga, premda puno više prema naprijed nego prema iza
21. Ander Herrera - Jako mi je žao što odlazi. Čovjek je bio radilica (od koje sam očekivao puno bolji razvoj, no nikada ga nismo dobili), volio je klub, i usprkos limitacijama ostavljao je srce na terenu. Šteta, pošto je bio jedan od malobrojnih koji je igrao za grb koji nosi- Šteta što nitko nije bio siguran kako ga koristiti, pošto je mogao biti box to box tip igrača. nadao sam se kako bi u njemu mogli dobiti drugog scholesa, no nismo. što je i na trenerima koji su ga često loše koristili. recimo mou na početku sezoni koji je praktički svima osim pogbi zabranio pucati iz vana, a on je imao šut.
22. Sergio Romero - Šteta što nije češće branio
23. Luke Shaw - Uh. od sjajnih do kriminalnih. I dalje mislim kako se može s njime još dosta toga napraviti
24. Tim Fosu-Mensah -posudba, no prema informacijyma, bit će na radaru
25. Antonio Valencia - Dao je što je mogao u prijašnjim sezonama, vrijeme je za rastanak
27. Marouane Fellaini - da ga jebeš, falio mi je nakon što je prodan
31. Nemanja Matic - igrač koji ništa ne donosi - njegov modus operandi je dodaj provom do sebe, uz nula napadačkih želja ili pokušaja. Tvrdio sam kako je bio loša kupnja kada je doveden, tvrdim to i dalje.
36. Matteo Darmian - Prilike po potrebi, no nikada nije pokazao da je on taj
39. Scott McTominay - Ovaj dečko može biti budućnost veznog reda, ona radilica koja klubu treba.
44. Tahith Chong - uz pokušaje koje je dobivao na kapaljku, nisam vidio da je za sada spreman za sezonu

I sada na dio o treneru. Mou je potpuno opravdano dobio otkaz. Mislim da tu nemam što puno govoriti, a onda je stvar preuzeo OGS koji je uletio u turbo gust iraspored, i fantastično ušao u sezonu no kriminalno završio. I zadnjih dana sam jako slušao kako je počeo igrati nogomet kakav je i mou njegova. Tu moram povući crtu i kazati nešto na što mnogi zaboravljaju. OGS nije imao priliku birati igrače, nije imao priliku ići s njima na pripreme. Dobio je što je dobio i morao je s time napraviti. Pokazao je želju za napadačkim nogometom, no više od par puta se vidjelo u utakmicama kako ekipa nema fizičku spremu za odraditi presing tip igre koji je on tražio od njih. Tako se da donekle morao osloniti na optimizaciju koju je prošli trener napravio, a to je za onu parkirani autobus igru. Ne treba ga na temelju toga suditi.

Sada će imati priliku kupiti što i koga želi (valjda), pripremiti igrače kako želi i igrati nogomet kakav želi. To je sezona koja će pokazati od čega je sazidan. Nisu izborili LP, to može biti prednost za iduću sezonu, no minus po pitanju šopinga. Mislim kako OGS ima to, želim u to vjerovati. Zbilja bih dogodine u ovo vrijeme volio kazati kako sam bio u pravu.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

Premier Liga 2018/19

Post Postao/la TheBesir »

Čestitke Cityu,sami smo krivi što nismo osvojili (mnogobrojni remiji),ali pored svega toga jako odlicna sezona.Plus se čeka finale.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2018/19

Post Postao/la Wulf7X »

Skandalozno, odvratno, modrbidno, jadno...od navijača možeš i očekivati ovakvu boleštinu ali od fudbalera trenera i stručnog štaba...no koment

http://sportklub.rs/Fudbal/Premier-Leag ... boroa.html
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

derby vs villa za PL dogodine
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

baš mi dobro izgledaju dresovi za iduću sezonu, jednostavno crveno, bez puno filozofije

slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

Premier Liga 2018/19

Post Postao/la TheBesir »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST baš mi dobro izgledaju dresovi za iduću sezonu, jednostavno crveno, bez puno filozofije

adidasov znak je mozda mogao bit bijel,malo se ne vidi
Odgovori