Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Kockarnica, be the booker...
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la raptor1989 »

@Eumaus The Swineherd
Hvala, prijatelju! Totalno sam zabravio da Los Ingobernables de Japon ima drugačiju verziju logotipa.
slika
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la raptor1989 »

<<<< TJEDNI UPDATE >>>>

Pošto nisam imao nikakav update prošli tjedan, bilo bi lijepo od mene da vam pokažem da je projekt još uvijek u razvoju. Trenutno sam zatrpan sa svih strana (posao i hobiji), pa je tempo rada usporen.

Karte su još uvijek u razvoju. Dajem vam samo četiri dovršena primjerka na uvid. Izabrao sam ove četiri pošto se jasno vidi gdje koja spada što se tiče klasifikacije.
slikaslika
slikaslika
Dizajn koji sam vam prvi put pokazao mi je najbolje pasao.

Custom tag team karta koja će vam omogućiti da stvorite vlastiti tag team iz snova je također u razvoju. Trenutan dizajn iste je ovakav:
slika

Nisam još 100% siguran hoće li ostati ovakva kakva je. Promjene su moguće, stoga neću garantirati da će dizajn iste ostati ovakav kakav je.

Dobre vijesti za kraj. Pošto je polovica početne faze projekta skoro gotova (dva igriva decka, ploča i pravila), privatno testiranje igre će moći početi za nekih tjedan dana. Točnije: 16.07. Biti će odigrano minimalno 20-30 partija. Ako bude zadovoljavajuće, objaviti ću pravila i započeti s javnim testiranjem. To je sve od mene zasada. Želim vam ugodno nedjeljno poslijepodne.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la raptor1989 »

<<<< TJEDNI UPDATE >>>>

Pozdrav, prijatelji! Znam da neki od vas sigurno očekuju vijesti kako je prošlo ovotjedno testiranje. Oprostite što vas moram razočarati, ali nije ga bilo. :( Razlog je što jednostavno nisam imao vremena. Trenutno sam u gužvi na pravom poslu zbog toga što je čovjek s kojim radim otišao na godišnji. Imam jako puno obaveza i jako malo slobodnog vremena. Testiranje je pomaknuto za 2.8. Tada ću imati više vremena pošto se spomenuta osoba vraća s godišnjeg i napokon ću moći na miru sjesti i nastaviti tamo gdje sam stao (oba projekta i tjedno gledanje). Nadam se da se ne ljutite i da mi nećete zamjeriti. Jednostavno ne stignem. :( Do tada, ova tema će biti bez ikakvih updatea. Plan testiranja ostaje isti. Biti će odigrano minimalno 20-30 partija. Ako bude zadovoljavajuće, objaviti ću pravila i započeti s javnim testiranjem. To je sve od mene zasada. Želim vam ugodan vikend.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Rio146 »

@raptor1989 Hoće li biti išta od ovoga?
Yes Sir!
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la raptor1989 »

Hoće. Projekti (pritom mislim i na onaj drugi) su još uvijek u izradi, prijatelju. Prvo testiranje je bilo prosječno i nisam bio zadovoljan. Dok ne balansiram igru kako treba, ništa od izlaska. Više nema tjednih updatea pošto radim koliko stignem. Problem je što ne stojim baš dobro s vremenom. To je sve što ti mogu reći. Ono što trebaš uzeti u obzir je to da nisam osoba koja lako odustaje. Jednog dana će morati izaći.
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Project Puroresu (プロジェクト プロレス)

Post Postao/la Lujaa »

Pozdrav, kako ide ovo?
Odgovori