LA Knight

fka Eli Drake & Max Dupri

Petkom na FOXu
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13963
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: LA Knight

Post Postao/la AleksaVP »

Ako nisi znao, to znači biti over. A Theory je izabran od strane kompanije da bude over.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: LA Knight

Post Postao/la Dynamite 7 »

Hangman98 je napisao/la: 15 srp 2023, 18:28 Jes, publika je nasumicno odabrala lika i primorana je da navija za njega, a ne zato sto su u njemu prepoznali kvalitet, sto se mnogima svidja i sto je kompletan paket :lol:
Gore sam pitao šta im se konkretno sviđa, koji meč, koji promo? Nije primorana ali ljudi prate trendove, pale se na njega jer je to furka, sad pitaj njegove fanove što se lože na njega pola će ih samo gledati u tebe i slijegati ramenima. Sad dođu u dvoranu vide vrište drugi pa ajde i ja ću. I dosta ljudi se nažalost boji neprihvatanja njihovog mišljenja pa ga onda ni ne kritikuju jer je on svetac i jer će navući njegove fanove sebi na kosti.
Okončati ovako dug reign momka koji je jako talentovan i koji je skoro sigurno buduća zvijezda kompanije, tako što će ga dobiti lik koji priča nebuloze za koje nema nikakvo pokriće jer nije uradio ništa vrijedno pomena u WWE bi bila kriminalna odluka. Nek imaju meč, ali Theory mora dobiti.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10403
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: LA Knight

Post Postao/la Markovic619 »

Dynamite 7 je napisao/la: 15 srp 2023, 15:08
Markovic619 je napisao/la: 15 srp 2023, 14:53 Opet ovaj ide u kontru :lol:
Ja samo govorim činjenice.
ti sve govoris samo ne cinjenice.

Inace nisam fan Knighta, nije po mom misljenju materijal za world titulu ali face turn i pobjeda protiv Theorya za US titulu se ne bi smjela dovesti u pitanje. Lik je popularan kod publike sto je najvaznije. Theory je smor a i ne mora bas svaki reign biti preko godinu dana, vrijeme je da mu skinu titulu.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: LA Knight

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nek mu skine titulu neko kredibilniji, to da Knight nije nimalo izgrađen jeste činjenica.
I Theory je daleko od smora.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17994
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: LA Knight

Post Postao/la Hangman98 »

Dynamite 7 je napisao/la: 15 srp 2023, 18:48 Nije primorana ali ljudi prate trendove, pale se na njega jer je to furka, sad pitaj njegove fanove što se lože na njega pola će ih samo gledati u tebe i slijegati ramenima. Sad dođu u dvoranu vide vrište drugi pa ajde i ja ću. I dosta ljudi se nažalost boji neprihvatanja njihovog mišljenja pa ga onda ni ne kritikuju jer je on svetac i jer će navući njegove fanove sebi na kosti.
Ili mozda ljudi samo nemaju potrebu biti drugaciji od svih i ok su sa tim da i drugi ljudi vole ono sto se i njima svidja.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58277
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: LA Knight

Post Postao/la Sherpa »

Ajde da je theory neki majstor u ringu, meni je on baš dosadan
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: LA Knight

Post Postao/la Dynamite 7 »

Hangman98 je napisao/la: 15 srp 2023, 19:18
Dynamite 7 je napisao/la: 15 srp 2023, 18:48 Nije primorana ali ljudi prate trendove, pale se na njega jer je to furka, sad pitaj njegove fanove što se lože na njega pola će ih samo gledati u tebe i slijegati ramenima. Sad dođu u dvoranu vide vrište drugi pa ajde i ja ću. I dosta ljudi se nažalost boji neprihvatanja njihovog mišljenja pa ga onda ni ne kritikuju jer je on svetac i jer će navući njegove fanove sebi na kosti.
Ili mozda ljudi samo nemaju potrebu biti drugaciji od svih i ok su sa tim da i drugi ljudi vole ono sto se i njima svidja.
Trebaju biti OK sa onim što stvarno osjećaju. Ljudi koji neće kritikovati nekoga zato jer je popularan i boje se reakcije na to nemaju karakter.
Najbitnije je uvijek biti svoj i reći iskreno mišljenje bez obzira na to što se nekome neće svidjeti.
Kao što rekoh dobar dio njegovih fanova ne bi ni znalo objasniti zašto je on "dobar" i šta to toliko vole kod njega.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10403
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: LA Knight

Post Postao/la Markovic619 »

Bukvalno ti si isto radio prosle godine za onog Veera bez ikakvog razloga... a nisi bio odgledao dva njegova meca.

Ljudi barem sad imaju razloga navijati za Knighta, zanimljiv je sa svojom pojavom.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: LA Knight

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la: 15 srp 2023, 19:45 Bukvalno ti si isto radio prosle godine za onog Veera bez ikakvog razloga... a nisi bio odgledao dva njegova meca.

Ljudi barem sad imaju razloga navijati za Knighta, zanimljiv je sa svojom pojavom.
To za Veera je dio sprdnje, i ne kažem da bi Veer trebao srušiti Theoryja. Knight je svojom pojavom zanimlji kao sahrana.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13963
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: LA Knight

Post Postao/la AleksaVP »

Dynamite 7 je napisao/la: 15 srp 2023, 19:12 Nek mu skine titulu neko kredibilniji, to da Knight nije nimalo izgrađen jeste činjenica.
I Theory je daleko od smora.
Nema kredibilnog jer ova fakin kompanija bukira samo jednog lika, ni Theory nije bio kredibilan kada je uzeo titulu, šta ćemo sad?
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7028
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: LA Knight

Post Postao/la crocop97 »

Dynamite 7 je napisao/la: 15 srp 2023, 18:20
crocop97 je napisao/la: 15 srp 2023, 17:38 To što nije napravio ništa u kompaniji gdje je očito prirodno prošao kod publike više govori o kompaniji nego o njemu
To što publika odredi nasumično jednog lika za koga će vrištati jer je to "in" ne znači da treba dobiti Theoryja.
Koji je to toliko dobar meč ili promo imao da bi gurali?
Lik je prosjek, što se mene tiče nek mu daju ako hoće nekad kasnije neki kraći reign sa US titulom ali nipošto da on sruši Theoryja.
Gledao sam ga dok se još probijao u TNA-u i već je tad bilo jasno da ima potencijal da nosi bilo koju kompaniju, u NWA-u je isto bio odličan i redovno je imao sjajne promoe, većini fanova nije bilo jasno zašto ni nwa nije napravio ništa više s njim nije uopće slučajno što je over ko halva u WWE-u jer on baš sve ono što WWE i traži i uz to je daleko bolji u ringu nego što mu se ikad priznavalo. WWE ga nije gradio jer misle da je prestar, ali publika ga obožava i uz takav tretman jer je jasno da ima "ono nešto".
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: LA Knight

Post Postao/la Dynamite 7 »

AleksaVP je napisao/la: 15 srp 2023, 20:15
Dynamite 7 je napisao/la: 15 srp 2023, 19:12 Nek mu skine titulu neko kredibilniji, to da Knight nije nimalo izgrađen jeste činjenica.
I Theory je daleko od smora.
Nema kredibilnog jer ova fakin kompanija bukira samo jednog lika, ni Theory nije bio kredibilan kada je uzeo titulu, šta ćemo sad?
Theory je kod prvog reigna imao priču da je Vinceov miljenik i da mu namješta prilika, i skupljao je pobjede da impresionira Vincea.
Kod ovog drugog su kompenzovali što su zabrljali sa MITB. Pa ga je dobio jer ima novi "ozbiljniji" gimmick.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17557
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: LA Knight

Post Postao/la Dynamite 7 »

crocop97 je napisao/la: 15 srp 2023, 20:18
Dynamite 7 je napisao/la: 15 srp 2023, 18:20
crocop97 je napisao/la: 15 srp 2023, 17:38 To što nije napravio ništa u kompaniji gdje je očito prirodno prošao kod publike više govori o kompaniji nego o njemu
To što publika odredi nasumično jednog lika za koga će vrištati jer je to "in" ne znači da treba dobiti Theoryja.
Koji je to toliko dobar meč ili promo imao da bi gurali?
Lik je prosjek, što se mene tiče nek mu daju ako hoće nekad kasnije neki kraći reign sa US titulom ali nipošto da on sruši Theoryja.
Gledao sam ga dok se još probijao u TNA-u i već je tad bilo jasno da ima potencijal da nosi bilo koju kompaniju, u NWA-u je isto bio odličan i redovno je imao sjajne promoe, većini fanova nije bilo jasno zašto ni nwa nije napravio ništa više s njim nije uopće slučajno što je over ko halva u WWE-u jer on baš sve ono što WWE i traži i uz to je daleko bolji u ringu nego što mu se ikad priznavalo. WWE ga nije gradio jer misle da je prestar, ali publika ga obožava i uz takav tretman jer je jasno da ima "ono nešto".
U WWE nikad nije pokazao "to nešto".
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13963
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: LA Knight

Post Postao/la AleksaVP »

Ajde prestani više molim te, čovek da čita recept bio bi over i ti kažeš da nema nešto. Prestani sa trolovanjem, zamolio bih te.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: LA Knight

Post Postao/la Dalmatian »

Ovo totalno ima smisla,što Dynamite govori da kad pitaš njegove fanove jesu li upamtili i jedan njegov pamtljivi promo da slegnu ramenima ,a opet jednostavno meni je lik super, jednostavno moje mišljenje je da on meni zrači karizmom,publika ga obožava,a opet uvažavam i one likove koji kažu da im nije nešto.Promoi su mu slični,ali meni opet smiješni,sjeo mi je lik,pa makar uvijek isto govorio.

Zašto da Theoryju skine pojas npr,Edge,Sheamus, Bobby ili Aj Styles.
Koji su trenutno face,a i Sheamus je počeo gurati nove likove u WWE-u,redovito gubi mečeve.

A La Knight i Santos Escobar iz Jobbers World Ordera su idealni kandidati za postati novi US prvaci.
Samo što će Santos i ode jobbati Theoryju kao što je i drugima,HHH nikako ne voli Meksikance :lol:
I tu vidim šansu da još jače gurnu La Knighta prema pojasu.
Santos je bolji od Knighta u ringu,ali na mikrofonu bome nije.
私はイーサン・カーター三世です
Odgovori