Money in the Bank 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
Sake je napisao/la:QR_BBPOST AJov Calf Crusher ima vrhunsku logiku u LMS meču. Napada nogu, tako da Shinsuke ne može stajati, što je cijela poenta meča.
E to ima smisla, ali mi je bezbeze da tapka, kada se zna da nece izgubiti zbog toga.
Mozda ipak i pogledam taj mec veceras.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la TheViper »

@HunterDX pogledaj i Jinder/Roman zbog chantova :D
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 18 lip 2018, 19:03, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Igor »

Ja sam u zadnje vrijeme zbog nedostatka vremena počeo wwe gledati isto kao puro, samo mečeve za koje čujem ili mislim da bi mogli biti dobri. Fakat nema boljeg načina gledanja wwe-a, nema smisla gledati show kao cjelinu jer će ti zgaditi ono što je bilo dobro ili odlično. Nekad sam gledao i puro showowe kompletne ali isto kao u wwe ima toliko negledljivih mečeva da me je smorilo. Pobjednik-gubitnik me apsulutno ne zanimaju, samo kvaliteta meča i ništa drugo. tu i tamo pogledam neki zabavan segment ili najavu, ali ja žene ne mogu gledati više da me kolješ, ili jobbere koje predstavljaju kao top likove. NEĆU I TOČKA.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Sherpa »

Igor je napisao/la:QR_BBPOST ali isto kao u wwe ima toliko negledljivih mečeva da me je smorilo
uz jednu veliku razliku, recimo u njpw točno znaš da će početak carda biti loš, kasnije dobar, pa možeš preskočit precard

dok dok wwea nemaš ideju kada će koji meč, pa ako gledaš uživo, ako hoćeš vidjeti taj jedan meč koji te zanima, moraš gledat sve (karikiram, lako prebaciš program).
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Igor »

Kako ne, ionako ne gledam Live, ili rijetko pa slijedeći dan pogleam ukratko recenziju stručnjaka ili vidim redolijed pa gledam što me zanima :mrgreen:
GENERALNI MENAĐER
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la ante »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Necu da se opterecujem oko kompanije koja ima strasne mogucnosti i moze redovno da nam pruza dobre show-ove.

Oni se samo igraju sa nama.

NXT koji vazi za njihov drugorazredni brend redovno pruza dobar show.

A glavna scena im je u haosu.

Pa i da se desi neki dobar mec, sta mi imamo id tiga, ali je to nazalost pistalo wauuu, kada se desi nesto zanimljivo.

Nermalno bi trebalo da bude da stalno imaju dobre PPV, ali ovo je najdosadnija godina u WWE kompaniji, na dobrom je putu da po tom putanju 2010-tu paci u senaku.

Mogu da potpisem da od 2005 kada sam poceo da pratim, nisam video losiju godinu od ove.
Jednostavno nemaju razloga da pokusavaju. Nitko im nije prijetnja niti dolazi kakva prijetnja i nedavno su potpisali ugovor od milijardu dolara
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la ante »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST According to Dave Meltzer of the Wrestling Observer, something huge might happen at SummerSlam 2018. Meltzer talked about how a source within WWE said something to him a few weeks ago regarding the possible Brock Lesnar – Roman Reigns rematch in the main event of SummerSlam 2018 and he couldn’t understand it then (as it wasn’t a clear hint), but he gets it now.

WWE could be planning for Reigns to finally defeat Lesnar for the Universal Championship in the main event of SummerSlam 2018, only to lose the Title a few minutes later to Braun Strowman via cash-in as there’s a very high chance the New York crowd goes crazy (in a negative way) over Reigns’ win.

Znao sam :roll:
I sto onda? Reigns dobije svoju redemption story i lovi titulu 9 mjeseci do Wrestlemanije?
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Sake »

Samo odgađaju to Reignsovo krunisanje, nadajući se da će sljedeći put biti bolja reakcija, a samo svaki put bude gora.

Dajte mu tu titulu više i da možemo nastavit s nekim novim storylineima.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Bludgeon Brothers (c) vs. Luke Gallows & Karl Anderson - WWE SmackDown Tag Team titule
Nakon nekoliko squasheva bilo je lijepo vidjeti challengere koji pružaju neki otpor Harperu i Rowanu. Mislim da nitko nije očekivao promjenu prvaka ovdje, ali sam meč je bio dobar za dobiveno vrijeme i Good Brothersi su zaštićeni u porazu tako da sam zadovoljan. **1/2

Daniel Bryan vs. Big Cass
Mislim da je ovime dokazano da bi Bryan imao dobar meč i sa metlom. On je odličan, ali protivnik mu je bio Cass koji je jako, jako limitiran i ovo je praktično bio carry job Bryana. Publika ga je obožavala i on je zapravo dobio puno ofanzive, a Cassov control segment nije trajao predugo što je isto dosta pomoglo ovom meču. Overall dobar meč, Bryan se konačno može maknuti iz ovog feuda. ***

Bobby Lashley vs. Sami Zayn
Rivalstvo je bilo užasno, a što se meča tiče očekivao sam potpuno jednostrani meč u kojem bi Lashley dominirao i na kraju pobijedio. Na kraju se to i desilo, ali po meni to i nije najbolje odrađeno. Ako su željeli squash, mogli su ga odraditi u par minuta bez nepotrebnog odugovlačenja. Ovako smo dobili 6 minuta dosade i potpuno mrtvu publiku a rezultat je bio isti. I da, Delayed Suplex je tako loš i neuvjerljiv finisher. *1/2

Seth Rollins (c) vs. Elias - WWE Intercontinental titula
Primijetio sam kako Elias sve više napreduje kao performer sa svakim odrađenim mečem i ovo je bio pravi pokazatelj toga. Bio je u ringu sa vjerovatno po formi najboljim main roster hrvačem i pružio je jedan jako dobar performans. Ne bih rekao da je bio bio carry job, Elias je odradio svoj posao dosta dobro dok je Rollins svojim sellingom učinio njegovu ofanzivu dosta uvjerljivijom. Nije mi se svidjela baš tranzicija sa neck worka na leg work, nekako je čudno izgledalo. Van toga, čisto odrađen meč sa nekoliko vrlo dobrih nearfallova u stretchu. Veselim se revanšu. ***1/2

Alexa Bliss vs. Becky Lynch vs. Natalya vs. Charlotte vs. Naomi vs. Lana vs. Sasha Banks vs. Ember Moon - ženski MITB ladder meč
Prošlogodišnji mečevi su bili dobri, ali falilo im je povezanosti u određenim trenucima i nije bilo dovoljno različitosti u spotovima sa ljestvama. Ove godine je to puno bolje odrađeno. Sve djevojke su pružile jako dobar nastup (jedino je možda Alexa zakazala ali ok), raspored akcije je bio puno bolji i spotovi su bili bolji. Pohvalio bih nastup Becky, teaseovi njene pobjede su bili odlični i stvorili su posebnu napetost, te Ember koja je isto imale vrlo dobar performans. Jedina stvar koja mi se nije svidjela ovdje je bio izbor pobjednice. Alexi ovo nije trebalo iako se cash-in na Jax uklapa u priču, a pored toga pružila je i najslabiji performans u meču. Svidio mi se način na koji je došla do pobjede, ali izvan kayfabea gledano bilo je puno boljih izbora od nje. ***3/4

Roman Reigns vs. Jinder Mahal
I evo ga. Da Big Dawg versus Da Modern Day Maharajah. Dream meč. Five weeks in the making. Sam meč gledano u vakuumu je bio ok, ali zašto im zaboga dati 15 minuta pred publikom koju ova dvojica uopšte ne zanimaju? Puno bi bolji izbor bio neki petominutni meč od ovoga. Pokušavaju Reignsa napraviti big dealom i pored velikih negativnih reakcija, ali mečevi poput onih sa Lesnarom, onog protiv Joea ili ovog sada su ga učinili totalno nezanimljivim. Prije je bar imao dobre mečeve. *3/4

Carmella (c) vs. Asuka - WWE SmackDown Women's titula
Problem undefeated streaka u WWE-u jeste taj što onog trenutka kada se prekine vlasnik automatski prestaje biti toliko važan kao što je do tada bio. Dogodilo se Goldbergu, dogodilo se Undertakeru, a sada i Asuki. Meč je po meni bio sasvim solidan iako su i ovdje promašili formulu. Asuka je trebala biti dominantni izazivač, a Carmella chicken shit heel koji koristi svaku priliku da ukrade pobjedu. Umjesto toga dobili smo control segment Carmelle za koji, iako je bio puno bolji od onog protiv Charlotte, publiku nije bilo briga, te Asukin comeback koji je bio prilično dobar i na kraju povratak Ellswortha. Neću bitchati o tome jer mi je to iskreno bolje nego da su išli sa nekim DQ ili count out finishom, ali mogli su i to bolje odraditi. **1/2

AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura - Last Man Standing meč za WWE titulu
WWE titula je i službeno midcard titula. Možda će neki reći kako sam preblag, ali meni je ovo bio odličan meč. Prvi dio mi, iako je mogao biti dosta bolje odrađen, nije bio uopšte toliko dosadan i imao je zanimljivih stvari. Drugi dio meča je naravno bio puno bolji, sa dosta više napetosti i par odličnih close callova, pogotovo onaj na Kinshasu. Završnica je bila fantastična, onaj Styles Clash i table spot nisu mogli biti bolje odrađeni. Želio sam vidjeti Nakamuru s titulom, ali kad bolje razmislim to bi značilo nastavak feuda, pa je ovo ispravnija odluka. Kao što sam rekao, ima stvari zbog kojih sam mogao dati manju ocjenu, ali kada se sve sabere i oduzme mislim da je meč zaslužio ovo. ****

Nia Jax (c) vs. Ronda Rousey - WWE RAW Women's titula
Kada sam vidio da ide Styles/Nakamura, legit sam se zabrinuo da bi ovo mogao biti main event. Na svu sreću Vince još uvijek ima bar malo zdravog razuma. Meni je ovo bilo odrađeno najbolje što je moglo biti. Akcija je uglavnom bila neprestana i nije bilo fillera, Ronda je po meni ponovo odradili dobar posao u ringu i cash-in kraj je bio pametan način za zaštititi obje. **3/4

Nia Jax (c) vs. Alexa Bliss - WWE RAW Women's titula
Sam cash-in je odrađen solidno, ali meni se nikako ne gleda Alexa kao šampionka nakon ovako kratkog vremena. Bullies never win! NR

Braun Strowman vs. Finn Balor vs. Kevin Owens vs. Bobby Roode vs. The Miz vs. Samoa Joe vs. Rusev vs. Kofi Kingston - muški MITB ladder meč
Iako nije bio toliko dobar kao prošle godine, ovogodišnji ladder meč je bio jako, jako dobar, negdje na nivou ženskog. Nije dobio toliko vremena (čak mi se čini da je trajao ispod 20 minuta), ali je to vrijeme iskorišteno do maksimuma. Bilo je dosta haotično u pozitivnom smislu i bilo je dosta super spotova, a svidjelo mi se i to što su svi prikazani kao potencijalni pobjednici. Iako bih više preferirao Joea ili Miza kao pobjednike, prihvatam i Brauna ako to znači da Lesnar konačno gubi titulu. Sve skupa, veoma dobar način za zatvoriti show. Zadovoljan sam. ***3/4

Od ovog PPV-a sam dobio upravo ono što sam i očekivao. Ništa nije moglo dotaknuti najbolje mečeve sa TakeOvera, ali dobio sam jedan odličan i nekoliko vrlo dobrih mečeva, uz samo jedan baš loš. Sve u svemu, miljama bolje od Backlasha. Ovo je super kada se uzme u obzir kakav je build sa RAW strane bio.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la ante »

Bumpovi koje je Alexa pretprpjela u mecu

A sliding dropkick from Becky to the outside while Alexa holds a ladder

A plancha from Naomi

Her own Code Red against Charlotte

A back bump after a kick from Lana

And the spear by Charlotte

Nevjerovatno. Pa bilo je perioda gdje je provela po nekoliko minuta vani
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Sake »

Dok se Sasha bacala po ljestvama...

Five Feet of Fear
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la ante »

I sto je najgore, izgleda kao da ima strah od bliskog kontakta. Pa prosle godine na Survivor Series je pobjegla pola metra od big boota od Charlotte
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la TheViper »

Inace, cudi me da niko nije spomenuo da je Strowman imao booking sa Chambera. Samo sto ovde nije bilo Reignsa ili Lesnara da ga pobede :roll: i to me nervira, znaci Strowman jaci od celog rostera dok ne naleti na Reignsa, a Reigns je najjaci dok ne naleti na Lesnara.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la Melloo »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Inace, cudi me da niko nije spomenuo da je Strowman imao booking sa Chambera. Samo sto ovde nije bilo Reignsa ili Lesnara da ga pobede :roll: i to me nervira, znaci Strowman jaci od celog rostera dok ne naleti na Reignsa, a Reigns je najjaci dok ne naleti na Lesnara.
Lesnar>Reigns>Strowman> sav ostali rister kojivecinom ima 50/50 booking.Dobro aj i Rollins trneutno nemaju.Ostali svi su ssmo jedan clan rostera koji ne smije ic over.Jedan dan pobjedibdrugi izgubi
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Money in the Bank 2018

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST @HunterDX pogledaj i Jinder/Roman zbog chatova :D
Haha, hvala na preporuci.
Bojim se samo da ce mi se ostali mecevi smuciti posle njihovog. :D
Odgovori