Politika

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la Sherpa »

Time bi ubio poantu zašto je napravio taj potez
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la Sherpa »

Zoki freakin all-in
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la crocop97 »

Ovo je valjda i jedini način za maknit Plenkija
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la crocop97 »

Ovima iz dijaspore treba ukinit pravo glasovanja, ali zna se da su to veći Hrvati od nas pa eto
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la crocop97 »

Plenković izlazi na skup kroz publiku uz Eye of the Tiger kao corporate face, Zoki nadrkani populistički tweener, promo bitke, odnosno sučeljavanja će gorit :vince:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la Sherpa »

koje sučeljavanje? jedan od njih će imati anemiju pa neće moći
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3024
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la lemonzoo »

Glasat ću za HDZ i sa svog prebivališta u dijaspori i sa svog prebivališta u Hrvatskoj. Tamo je, imam dvije osobne.
Uvijek u pravu.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la crocop97 »

Ne radi se uopće o hdz-u nego što većina ljudi s dvojnim državljanstvom parazitira na državi, oćeš od zdravstvenog sustava pa do obrazovanja. Da se ukinu sva ta prava većina "Hrvata" iz BiH bi se odrekla državljanstva iste sekunde, treba uvest jednu bosansku naciju i riješit se glupog Dejtonskog sporazuma i mirna Bosna.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la Sherpa »

dejton je bio potreban, no sada je samo omča oko vrata.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la Rio146 »

crocop97 je napisao/la: 22 ožu 2024, 15:03 treba uvest jednu bosansku naciju i riješit se glupog Dejtonskog sporazuma
Ovo je super u teoriji, al kako izvest u praksi. Oko 40% Srba živi u BiH. Ludi Dodik i tako i tako svaki tjedan prijeti otcijepljenjem. Kako god da pokušaš ovo izvesti neće izaći na dobro.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la Sherpa »

Ako makneš dejton maknuo si i dosta dodikove moći koja je tu na nacionalnom ključu

Al da bi bilo problematično - bi, vrlo
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la Markovic619 »

Rio146 je napisao/la: 22 ožu 2024, 18:31
crocop97 je napisao/la: 22 ožu 2024, 15:03 treba uvest jednu bosansku naciju i riješit se glupog Dejtonskog sporazuma
Ovo je super u teoriji, al kako izvest u praksi. Oko 40% Srba živi u BiH. Ludi Dodik i tako i tako svaki tjedan prijeti otcijepljenjem. Kako god da pokušaš ovo izvesti neće izaći na dobro.
Ništa nije super. A Dodik samo laje, skuplja tako poene jer jedino to zna.

Ako nema Dejtona tek onda izlaziš u susret Dodiku.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

uzeto sa pročitaosam
Spoiler
Europa nas smatra High Risk Country! Hvala ti Kradeze!

Trenutno sam u Kopenhagenu. Isao sam jutros kupiti karte za vlak, za izlet u Helsingør. Prije kupnje karata morao sam promjeniti eure u danske krune pa sam otisao do mjenjacnice u kojoj inace mjenjam novac. Cura za salterom je zatrazila moju osobnu kako danski zakon nalaze. Nakon sto sam joj dao osobnu, cura je nesto utipkala i rekla: Imate li potvrdu od kuda vam novac? Odgovorio sam da nemam, ono… moj novac, iz dzepa! Onda vam na zalost ne mogu promjeniti novac - odgovorila je! Zabezeknuto sam je pitao “Zasto ne?!”. Odgovorila je s protupitanjem: Vi ste iz Hrvatske? Ponosno sam odgovorio da jesam. Taj ponos u djelicu sekunde se pretvorio u sram koji nisam godinama osjetio nakon sto mi je rekla: CROATIA IS HIGH RISK COUNTRY! Drzavljanima Hrvatske ne smijemo mijenjati novac bez potvrde o porijeklu tog novca. Sav zbunjen sam je upitao o cemu prica, rekao sam joj da je Hrvatska clanica EU, da je to normalna zemlja. Cak sam isao toliko daleko da sam rekao: There’s no difference between Denmark and Croatia! Nakon toga moj ego se nasao six feet under nakon sto mi je odgovorila: Tako ne misli Europa, USA, i svijet s obzirom da ste na crnoj listi. Zabezeknuto sam gledao u popis zemalja koje su High risk countries: Afganistan, Irak, Rusia, Sudan, Sjeverna Koreja… Hrvatska! Kako nisam upucen u ta ekonomska sranja, a vidjevsi popis predivnih, prosperitetnih i demokratskih zemalja medu kojima se nazali i moja domovina, oredivna Hrvatska, pitao sam je sto to znaci. Odgovor se nametao sam od sebe: To znaci da ste zemlja s visokim stupnjem korupcije, pronevjera, pranja novaca, financijskih malverzacija! Sluzbenik pored cure s kojom sam pricao je htio ublaziti moj sok koji se manifestirao crvenjenjem, ubrzanim disanjem i preteranim lucenjen znoja, te je dodao: Ali niste jedina zemlja EU koja je na popisu, s vama je i Bugarska!!!!!

Da zakljucim, ovako jadno se nikad nisam osjetio, kao stanovnik neke banana drzave. Zemlja treceg svijeta! Ja, Hrvat pod kontrolom. Ne mogu mjenjati novac jer sam sumnjicav, jer sam iz HRVATSKE!!!!!

Proklet da je HDZ! Ta stranka je kuga, kolera i ebola, sve u jednom! Njeni glasaci su virus koji prenose tu tesku bolest! Vrijeme je da se izljecimo. Vrijeme je da se nade cjepivo i da se ta bolescina izlijeci! Vrijeme je jednom za uvijek da se kaze NE HDZu! Svi glasaci i ljubitelji ove sotonisticke stranke, vi koji ste se uhljebili preko kradezea, nadam se iz sveg srca da cete popusiti, da cete izgubiti fotelje za koje ste prodali dusu (guzicu, picku) vragu i da cete se osjecati jadnije od mene danas dok budete trazili posao u Bugarskoj, Albaniji, Zimbabveu.

DOLJE HDZ, SLOBODA NARODU!!!!!


EDIT: za sve HDZ retarde i sve maloumnike, evo izvoda:

https://www.fatf-gafi.org/en/countries/ ... oatia.html
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

link na kompas ispod



https://izbornikompas.hr/hr/
Odgovori