Nasumične ROH vijesti/rasprave

Ring of Honor
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

a opet, iza njih isto stoji milijarder koji nikad nije htio više od ovoga što je roh bio. tako da imaš zatvoreni krug u kojem tko na vrhu kad tad mora napustiti roh
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Čak i da nisu predvidili taj odlazak ne radiš se usluge ako ti niko nije visoko pozicioniran van par odabranih ljudi. NJPW i AEW su daleko od savršeno bookanih promocija pa se za obe ne bi brinia da im preko noći ode 3-4 top ljudi.

Dapače RoH je triba znat da će ti ljudi kad tad otić, njihova cila povijest je samo odlaženje top ljudi u druge veće promocije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

njpw je imao malo problema, djelom zato što EVIL nije taj. al opet su tu uskočili will i sada shingo. jebiga, dogodi se.

isto kao što je kenny otišao gore kada su aj i nakamura otišli.

meni se čini da je roh ostao bez talenta, ali je ostao i bez bilo kakvog buzza oko njega. čak i taven može funkcionirati ako je negdje zanimljiv, makar na socijalnim mrežama - al baš ničega od toga nije bio. plus, mali peh što castle je imao problema s ozljedama pa njegov reign nikada nije postao išta više od onoga što je bio. a roh se nije potrudio to nekako anulirati
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Al ne moš reć da ROH nije ima zvijezda. Nisu imali neke turbo popularne ljude na razini Elitea, ali imali su Scurlla koji je bia jako over kod ROH publike, imali su Rusha, PCO-a, Lethala. Neću se pravit da ih odlazak Bucksa i momčadi nije osakatia, puno veće kompanije bi (a i jesu) osjetili njihov odlazak. Ali najveći problem RoH-a u tom periodu je bia katastrofalan booking od vrha do dna i muške i ženske divizije.

Vraćam se stalno na Supercard, ali pogledaj di su rezultati tih ROH mečeva doveli.
Kenny king osvoji budući title shot, u tom trenutku vjerojatno jedan od najhladnihij ljudi u kompaniji. I ako se dobro sićam onda je taj shot iskoristia 3 miseca kasnije u three wayu.

Rush je ubija Castlea u 15 sekundi, Castle heel turna, taj turn odvea ničemu. Rushu squash isto nije donia bog zna šta.

Kelly Klein je postala ženska prvakinja. Jasno mi je da nemoš ovisit o Japancima da ti nose diviziju, ali Mayu jebena Iwatani tu ženu nije uspila dovuć do OK meča. U tom trenutku je ženska RoH divizija umrla realno.

Bully Ray je ima jebeni 15 minutni meč, isti Bully Ray je i ubija žensku diviziju. Lifeblood frakcija koja je bila u tom meču je ubrzo izgubila Juicea jer je ROH booking bia toliko loš. Juice koji je kayfabe osnivač te frakcije.

Tag meč je ima onaj moment s Enzom i Cassom. Moment zbog kojeg je ROH jedno vrime bia sprdačina.

Matt "jebeni" Taven je dobia Scurlla i Lethala u trenutku kad je Scurll bia nikad više over u RoH-u i svi su ga tili kao prvaka. Taven koji je onda ima prilično užasan reign, lik kojeg niko od ROH core fanbasea nije tia ni ko prvaka ni ko top lika. I onda je ROH napravia WWE potez i samo double downa na njega, ko jebe fanove. Jel moram spomenit da je lik prije Lethala uzea ROH grand slam? Koliko su se svi rugali ROH-u kad je Taven dobia Cobba u manje od 10 minuta? Kako nije uzea ni jednu jedinu titulu od tog reigna, makar 6 man? Da se razumimo nije Taven kriv za ovo, isto ko šta ni Roman nije bia kriv kad je njega WWE gura. Ali je odličan simbol svega šta nije valjalo s tom kompanijom tada.

Na najveoj mogućoj pozornici ROH je uspija sjebat apsolutno svaki meč. Taman pred dolazak AEW-a.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

WOR: Meltzer says the future direction of ROH is to not have contracted wrestlers, so basically they're an indie again. They'll use whoever the top indie guys are on the nights they run shows and tape TV.

ajme... ok za neki show, ali za tv? uh. ovo će biti gadno ako mene pitaš

PS: alenb ubio roh, maknuo ga s glavne stranice foruma i stavio kao podforum, i odmah sve krenulo nizbrdo
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la ejdzejp1 »

koliko sam vidio, ROH core fanovi dosta cijene Tavena, ali da, suština priče je da su trebali shvatiti da će im top likovi otići i pripremiti se za to građenjem novih zvijezda, a oni to očigledno nisu uradili (nisam gledao show u to vrijeme pa ne znam koliko je dobro bilo to što su radili, ali fanbase je postajao sve tanji i tanji pa sudim po tome)

i da, koliko se sjećam prvi PPV koji su imali nakon Elitea je odmah imao problema sa prodajom karata, što navodi na to da su učinili samo 5 ljudi bitnima i čim su ti ljudi otišli, postepeno je odlazio i sav interes
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la: 28 lis 2021, 18:52 WOR: Meltzer says the future direction of ROH is to not have contracted wrestlers, so basically they're an indie again. They'll use whoever the top indie guys are on the nights they run shows and tape TV.

ajme... ok za neki show, ali za tv? uh. ovo će biti gadno ako mene pitaš

PS: alenb ubio roh, maknuo ga s glavne stranice foruma i stavio kao podforum, i odmah sve krenulo nizbrdo
Ovo mi ne pari dobar potez. Daleko od dobrog poteza.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Hangman98 »

Mozda im i AEW 'posudi' hrvace za neki od show-a, ali slazem se da na prvu ovo ne izgleda dobro za ROH
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

According to Justin Barrasso of Sports Illustrated, the Ring of Honor tape library (the Sinclair-owned archive from 2012 on) is available to the highest bidder and has been available for over a year. The tape library includes the footage to All In. AEW owns the trademark to All In, but ROH has the footage to the event.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Sherpa je napisao/la: 28 lis 2021, 23:32 According to Justin Barrasso of Sports Illustrated, the Ring of Honor tape library (the Sinclair-owned archive from 2012 on) is available to the highest bidder and has been available for over a year. The tape library includes the footage to All In. AEW owns the trademark to All In, but ROH has the footage to the event.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

dave - When New Japan and ROH booked MSG for their show in 2019, WWE tried to get MSG to cancel the booking

MSG actually did try to do so until Sinclair's lawyers threatened to sue them. That ended up being the largest non-WWE live gate in U.S. pro wrestling history of $1.1 million.

It was essentially the success of All In which Cody and the Bucks put up their own money for - the Bucks and Cody came to ROH because they were going to let them promote a super show - that convinced Kevin Reilly at TNT that there was a viable market for non-WWE wrestling. It also prompted Showtime to make a bid for hosting Dynamite.

Per WON, the direction change for NXT to feature indie talent came about as WWE saw how hot ROH were getting a few years ago and sought to stop their growth by hiring their workers, paying them more and using production values which ROH could not match. They also started using the same arenas which ROH used.

AEW took the buzz away from ROH as the WWE alternative promotion with the great in-ring matches fand the company went back to struggling to draw even before the pandemic. When they started back up with a few shows post-pandemic, they didn’t draw either. After the last set of shows at the 2300 Arena in Philadelphia didn’t draw, down just under 400 paid for the last show, they decided against doing any shows except the empty building tapings until Final Battle on 12/4 in Baltimore.

Sinclair will continue to broadcast the shows weekly. After Final Battle, the television show will be filled with archival footage. However, Sinclair has also reached a deal with the new Women of Wrestling group with Tessa Blanchard as top star to have weekend programming for its stations starting in the fall of 2022.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jadni ROH.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la SwitchBlade »

Baš šteta. Umiruća promocija je negativna stvar za wrestling biznis bez obzira što mislite o njima, zato što je to još jedno mjesto gdje hrvači bruse zanat i zarađuju za život. Btw, zamisli scene da Vince kupi ROH biblioteku i posjeduje autorska prava na događaj koji je iznjedrio AEW. :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Može posjedovati snimku, koliko shvaćam aew ima prava. Što znači da s njom ne bi mogao ništa, osim uništiti je
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Nasumične ROH vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mogu zamislit Vincea da to napravi.
slika
Odgovori