Adam Copeland

fka Rated "R" Superstar Edge

All Elite Wrestling
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57875
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Hangman98 »

Odlicno su odradili kulminaciju feuda, nisu pretjerali, a bilo je dvoljno brutalno za "I quit" stipulaciju. Odlican kraj meca.

slika


slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57875
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Sherpa »

Poster je vrhunski
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Hangman98 »

Kako lijep trenutak kad cijela arena u Torontu pjeva tekst Metalingusa, akapela.



Ova priča sa Christianom je tako lijepo zaokruzena "I Quit" mecom, stvarno šlag na tortu vrhunski ispričane long term priče. Reče Tommy Dreamer na Busted Openu da mu je ovo bio top 5 "I Quit" meceva koje je ikad pogledao. Ja ih se ne sjećam mnogo, ali znam da mi je Cena i Randy bio top i onaj angle sa Foleyem i Rockom. Sve u svemu vrhunski egzekuisan feud, mislim da Edge i Christian mogu biti ponosni i da će se rado sjećati ovoga, kada okace cizme o klin.

AEW važi za kompaniju čiji je fokus na in ringu (sad koliko narativ koliko istina da se diskutovati), ali Christian je upravo suprotno tim načelima podigao sebe i članove Parijarhije vrhunskim character workom, a ne nužno in ring stvarima. Biće zanimljivo vidjeti nastavak priče sa njegove strane, smatram da će nekako okriviti Killswitcha za sve i da će krenuti u taj dugo očekivani feud. Vrijeme je da se Killswitch etablira kao singles igrač kroz ovaj feud, potencijalno i da mu se skine maska.

Kada završi sa tim, vidim ga kako prolazi kroz neki arc gdje ga griznja savjest jede zbog onog sto je uradio i gdje mu Edge kao dugogodisnji prijatelj, ipak nakon svega, pruza ruku spasa. Ovo bi dovelo da ponovnog ujedinjenja i posljednjeg runa kao tag team. Jedini razlog zbog kojeg bi produzio ugovor sa Hardys je zbog tog meca... Nekako to bi bio savrsen sendoff za obje ekipe.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la KOMANIA »

Hangman98 je napisao/la: 22 ožu 2024, 20:31
Šteta što i Christian nema WWE song... :(
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Hangman98 »

WWE polaze prava na nj, jest jedan od najboljij themeova ikad, ali paše i ovaj za heel ulogu. Koristio ga je i u TNA, pa je vjerovatno mnogima i nostalgičan.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Hangman98 »

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57875
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Sherpa »

Edge: “I’m doing stuff I haven’t done in a while. I hadn’t cracked out head scissors in years. We traded styles throughout the match (w/Christian). The opportunity to wrestle matches like that is a big part of why I came to AEW. With the small window left in my career, I want to challenge myself."
slika
Odgovori