Adam Copeland

fka Rated "R" Superstar Edge

All Elite Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24591
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Maki »

Glupavo su ga baš bookali. Jače je ispao nego u prvom runu samo eto što nije world titulu osvojio.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la HunterDX »

Meni on u AEW-u ne sija. Nema mi onaj sjaj kada se pojavi.
U WWE-u ga nisu koristili kako treba. Umesto pokopavanja, mladih. Bolje da su mu dali jedan kraći reign, jer je 2011. otišao kao šampion, pa da ga dobije neko od mladjih i uzme određeni momentum. Ne kažem da je trebao da izgubi svaki feud, mogao je npr da ima feud sa Sheamusom koji bi dobio, dok bi od Rollinsa i Ballora trebao da izgubi.

WWE ga jeste unazadio u očima publike, ali je činjenica da je bio ogromna pojava do samog kraja. AEW ga jako siromašno koristi.
WWE možda ne radi ništa specijalno, ali sam brend i ono njihovo kada pronadju pravu žicu će uvek napraviti razliku ( čist primer je Cody I Woah)

Edge je kod njih stigao sa dosta momentima, što su morali daleko bolje da iskoriste.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5314
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la ante »

Zanimao me feud s Christianom koji valjda završava idući tjedan, i to je to, osim ako ne bude nešto zbilja dobro pa bi možda bacio oko. Tag tim me ne zanima, još manje ako će biti u kombinaciji s ostalim reliktima prošlost, tipa Hardysi

Koliko su dobili s njim? Nisu dobili ništa. Nije donio nove gledatelje, kao ni u WWEu, sav interes za njim je izlapio, vizualno izgleda gore, u sjeni je najnovijih potpisa niti ga itko želi gledati u main eventu pogotovo jer su nekima rane još uvijek svježe zbog nekih pobjeda u WWEu, iako mi se feud svidio, on i Christian su u svom svijetu na rosteru, uglavnom odvojeni od ostatka. Griff i Moriarty nisu imali nikakve koristi od meča s njim. Iskreno, po meni flop od potpisa. Edge mi daje dojam da ga nije pretjerano briga što se događa, radi s najboljih prijateljem i dobiva ogromne pare. Završit će karijeru kad on želi i drago mi je zbog toga
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Hangman98 »

Iskreno ne bih ga ja gurao nesto specijalno vise od trenutne pozicije (dakle midcard, blagi zalazak u upper midcard). Ovo mi je nekako taman placement za njega, obzirom na sve faktore, godine, dovoljno maldjeg talenta za main event scenu.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Hangman98 »

ante je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:29 Zanimao me feud s Christianom koji valjda završava idući tjedan, i to je to, osim ako ne bude nešto zbilja dobro pa bi možda bacio oko. Tag tim me ne zanima, još manje ako će biti u kombinaciji s ostalim reliktima prošlost, tipa Hardysi

20. marta je meč.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la HunterDX »

Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:30 Iskreno ne bih ga ja gurao nesto specijalno vise od trenutne pozicije (dakle midcard, blagi zalazak u upper midcard). Ovo mi je nekako taman placement za njega, obzirom na sve faktore, godine, dovoljno maldjeg talenta za main event scenu.
Ma daš mu momentum pred neki feud sa mladim likom od kog će izgubiti, čisto da sve deluje kao bitno i to je to. Eventualno da nekad upadne kao izazivač za glavnu titulu i ukrasi nečiji reign.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57867
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Sherpa »

Vidjet ćemo dugoročno, jer mislim da je dio tog starpowera stavljen u christiana koji je u sjajnoj ulozi. Pošto nakon te priče vidjet ćemo kuda će on krenuti.

Ja bih možda neku proteže priču. Tako da imamo učenik vs učenik kasnije. Jer mislim da će patrijarhat dati svoj pečat
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Hangman98 »

Ja bih radije neku Christian ulogu, daj mu par mladih (eto sam je zapik'o Garrisona, dodaj jos nekog) i pusti ga da na Collisionu gradi price sa njima (Edge je uvijek bio sjajan storyteller) , iz sedmice u sedmicu. Mislim da nemas toliko 'novca' od njega kao singles igraca, u ovako zgusnutoj main event sceni.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57867
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Sherpa »

Ja bih mu dao samo jednog. Da ga sjebu u meču, i da ga natjeraju da ne može više ništa patrijarhatu. Pa onda on odluči obučiti nekoga tko može.
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Elite »

Meni se čini da uzima pojas sad 20. Nekako mi je nezamislivo za njega da će se predati.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Hangman98 »

Odradice Mick Foley angle :lol: (kada je pusten snimljeni "I quit" a da ga zapravo nije izgovorio)
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Elite »

Mada...
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Hangman98 »



- novi CMLL luchador El Edgicero 😂
- sta je Edge pokazao Christianu iz kovcega, pa se ovaj povukao? :think:
- super mi je njihov feud od pocetka da sad
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6963
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la crocop97 »

El Hijo del Edge Jr
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Adam Copeland

Post Postao/la Markovic619 »

El Borde
Odgovori