Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la azo »

Ovaj mali Gojo je legenda, kako ga je dobro gledati razbio uvijek teškog Istomina
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Big John ❤️
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

WRECK EVEYONE& LEAVE.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Uzmi samo jebeno serviraj krv ti jebem
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la azo »

Jel realno da ovo sa Đokovićem idalje traje, čak ih i Vučić počeo po instagramu prozivati...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

azo je napisao/la: 14 sij 2022, 19:13 Jel realno da ovo sa Đokovićem idalje traje, čak ih i Vučić počeo po instagramu prozivati...
Realno je jer su smradovi, još su namerno sačekali vikend. Mogli su lepo da mu zabrane da krene na put i kraj priče. Njemu je dozvoljeno da dodje, onda su mu napravili problem, zatim ih je dobio na sudu, da bi oni sačekali da ga sjebu nekoliko dana pre turnira.
Da su neka država, Novak bi još pre polaska u Australiju morao znati da ne može da igra.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Novak si je isključivo i potpuno sam kriv. Vrlo vjerojatno ima lažirani test, ako nema, onda je zaražen bio u javnosti, pa ti biraš što je gore.

Zatim si je onom tužbom naštetio pošto je postalo javno dostupan njegov formular vize gdje je jasno vidljivo sa je u ispunjavanju iste lagao. To je samo po sebi dovoljno da mu se zabrani ulazak u državu.

Novak je odlučio nešto kemijati kako bi došao u australiju (pošto bez ovoga covida on ne bi mogao dobiti medicinsko izuzeće). Mogao je cijepiti se ako je htio igrati. Ovako mu se sve obija u glavu i ostavlja mu mrlju na reputaciji.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Maridius98 »

Ne bih baš rekao da je za sve sam kriv. Ako su već hteli da im igrači budu vakcinisani. nisu trebali da dozvole opciju medicinskog izuzetka. Ne možemo još da tvrdimo da je imao lažiran test. Jednostavno, ne žele da dopuste nevakcinisanom igraču da igra, a mogli su mnogo lakše i lepše to da izvedu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Maridius98 je napisao/la: 14 sij 2022, 20:01 Ne bih baš rekao da je za sve sam kriv. Ako su već hteli da im igrači budu vakcinisani. nisu trebali da dozvole opciju medicinskog izuzetka. Ne možemo još da tvrdimo da je imao lažiran test. Jednostavno, ne žele da dopuste nevakcinisanom igraču da igra, a mogli su mnogo lakše i lepše to da izvedu.
Ovo.
On je dobio izuzeće i rečeno mu je da može da igra, bolje da su mu rekli da ne putuje, izgledali bi dosta ozbiljnije, ovako su sve pretvorili u cirkus.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9045
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la KOMANIA »

Ali Vučić koji jede govna i skuplja poene na Đokovića... 🤮
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Ja ne tvrdim, samo kažem da su indikacije prilično jake, pogotovo ove koje su njemci iskopali o tome koju je broj dodjeljen testu novaka Đokovića koji ne odgovara datumu kada tvrdi da je imao kovid. Ja mislim da ga je imao, ali puno bliže božića (sa čime ne bi uspio imati traženi buffer od 14 dana) te da nije išao zaražen kod klinaca i na editorijal. Ali ako tvrdi da je tada imao covid, i da je išao zaražen, onda mu srbija treba suditi. Što svi znamo da se neće dogoditi. A bilo je toliko ufanja u pravosuđe kada je sudac dao đokoviću vizu, zašto sada isti ne traže 'pravdu za đokovića'. Kako god okreneš, zajebao je u nekom aspektu, vi birajte kojem.

Oko medicinskog izuzeća treba jednu stvar razlikovati. A to je što je rekao AO, a što država Australija. To nisu iste stvare. I tu još ostaje problem krivo ispunjene vize. Viza ne znači da ćeš ući u državu, samo da imaš pravo na to koje ti može biti ukinuto.

Novak je sve mogao izbjeći cijepljenjem. Ili naprosto ne doći na AO ako se ne drži svih pravila. A nije, to sada jasno vidimo. Tako da je napravio grešku, barem jednu, koja je dovoljna da mu se odbije viza (svakom od nas bi već odavno odbili) prije nego je uopće sletio. Tako da nitko osim njega ne može biti krivac
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la azo »

Najgluplja stvar je ovo kao bio pozitivan a dan poslije se normalno šetao i dijelio poklone jer nije znao rezultate testa

Obje strane spletkare previše
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la: 14 sij 2022, 19:30 Novak si je isključivo i potpuno sam kriv.
Maridius98 je napisao/la: 14 sij 2022, 20:01 Ne bih baš rekao da je za sve sam kriv.
Idealna je prilika da se podsetimo ove prelepe pesme :violin:

slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Krivi su i jedni i drugi, apolitični Nolo je sve samo ne cvećka ali msm da je vlada Australije napravila ovu zbrku, što reče Hunter nisu mu trebali dozvoliti ulazak i tjt bez skandala i maltretiranja čoveka. Ovde nama pobednika i gubitnika, svaka odluka biće pogrešna ali ako su ovog dečka iz Hrvatske i onu Češku teniserku proterali onda jedna odluka u vezi Đokovića može biti pogrešnija od druge.
slika
Odgovori