Stripovi

Marvel, DC, IDW, DH Comics, 2000 AD, ... . Tema posvećena svim ljubiteljima stripova .

Interaktivna zabava
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Stripovi

Post Postao/la Sherpa »

Crna ofca u familiji
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Stripovi

Post Postao/la HBK »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST Na jednom sajtu je čak uvršten u pet najboljih SH filmova svih vremena.
Nije mu neka konkurencija :mrgreen: Osobno mi je Netflix serija miljama bolja od filma a ni serija mi nije nešto :lol:
Serija je užasna!! Žao mi je što sam je gledao uopšte.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stripovi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Serija je užasna!
Sad znaš koliko nisko rangiram film :mrgreen: Doduše ja sam zadnja osoba za gledat superheroj filmove, ne uživam u 90% njih.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Crna ofca u familiji
:lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Stripovi

Post Postao/la HBK »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Oh ne, neka stranica ga je uvrstila na neku listu. Oh neeeeee pali alarme. :shifty: :shifty: zovi argument policiju :violin:

Toliko stranica, toliko lista, toliko ukusa. Pozivati se na jednu stranicu...čak neimenovanu :)

Ps: ETS kako nije, cijeli f&f serijal je sada u tom žanru.oni prvi su bili origin story, sada spašavju svijet. Ili bore lee
Evo

https://www.rollingstone.com/movies/mov ... en-256291/
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Stripovi

Post Postao/la Sherpa »

Prvo rollings stone nije relevantan ni za glazbu, a kamo li za film

Drugo članak iz 2014 godine
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Stripovi

Post Postao/la HBK »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Drugo članak iz 2014 godine
Što znači da bi danas bio na većem mestu, sa obzirom da se danas Watchmen kod šire publike još više ceni nego pre šest godina.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Stripovi

Post Postao/la Sherpa »

daj se ne sramoti, ova izjava nema smisla.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Stripovi

Post Postao/la Maridius98 »

Što se Watchmen-a tiče to je jedini strip koji je čitan šest puta. U pravu su u potpunosti da to ni u jednom smislu ne može da bude 10/10 film. Pre svega zbog činjenice da je izbacio ceo segment sa stripom unutra stripa koji je ključan za razumevanje Ozymandias-a kao lika jer u supotrnom ispada kao random lik koji želi da stvori mir globalnom katastrofom (Thanos). Objašnjavao je u više navrata da nije to mogao da uradi to jer bi film bio duži za još tri sata (ne vidim u čemu bi bio problem da je napravio dva dela). Druga stvar je da ni jedan superherojski film nije do sada bio ni blizu 10/10 (jedino možda Dark Knight). Superheroji su osmišljeni kao zabava gde ne uključuješ mnogo mozak i samo se prepustiš zabavi, zato Marvel toliko i uspeva da razvali sa svakim filmom. Zna se pozicija stripova u drušvu i za razliku od borbe sa tim koja je trajala sigurno 20 godina, konačno su shvatili gde im je mesto. Čekamo DC da prestane da se iživljava i da stvori normalan, pristupačan film (ako ih u međuvremenu ne pojede Disney).
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Stripovi

Post Postao/la Sherpa »

Ovo, ali isto tako treba razlikovati grafičke novele. Sve grafičke novele su stripovi no nisu svi stripovi grafičke novele. I često obrađuju zrelije teme,premda je i to površno gledanje pošto su i oni koji nisu grafičke novele obrađivali teške teme.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10506
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Stripovi

Post Postao/la ~MandyRose~ »

slika
Marvel Comics recently introduced the proteges that will mentor under the original New Warriors in the Outlawed spinoff miniseries. One of the "new" New Warriors, Snowflake, has been confirmed to be a non-binary superhero.



"Snowflake is non-binary and goes by they/them, and has the power to generate individual crystalized snowflake-shaped shurikens," New Warriors writer Daniel Kibblesmith told Marvel.com. "The connotations of the word 'snowflake' in our culture right now are something fragile, and this is a character who is turning it into something sharp."



Snowflake's twin, Safespace, is also one of the newest New Warriors. "Snowflake is the person who has the more offensive power, and Safespace is the person who has the more defensive power. The idea is that they would mirror each other and complement each other," he added.



Written by Daniel Kibblesmith and illustrated by Luciano Vecchio, New Warriors #1 goes on sale April 15.
https://www.cbr.com/new-warriors-snowfl ... ame=iossmf

Mogu samo nagađati kako će nazvati villian-e

slika

Trigger i Nazi
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stripovi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Majko mila koja glupost :lol: I onda kad se ne bude prodavalo će opet bit krivi svi osim debila koji misle da je ovo dobra ideja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Stripovi

Post Postao/la Maridius98 »

Pošto pretpostavljam da ste se svi smorili evo imam neke free preporuke za vas, pošto uveliko vlada kriza.

Prvo imamo Judge Dredd complete case files vol. 5. Tu su vam maltene najbolje Judge Dredd priče. Iskrena preporuka za sve koji nisu čitali.

Dredd

Druga stvar vam je jedno izdanje Besne Kobile. Koliko sam razumeo Lakija kačiće na svom fejsbuk profilu sva njegova izdanja dok traje ovo sranje. Za sada samo imate Korporativni Pandemonijum i još jedna ogromna preporuka od mene.

Pandemonijum

Držite se i nadam se da ćete uživati u ovim stvarima.

Samo još da naglasim da ovo nije nikakva piraterija nego sada izdavači daju ove stvari free.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Stripovi

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Stripovi

Post Postao/la Maki »

Probao sam početi čitati Spider-Man stripove ali sam odustao. Stvarno mi ide na živce to što baš svakoga ožive pa nijedna jaka smrt nema nekog smisla na duže staze (sem ujka Bena lol, ali i njega će jednog dana sigurno). Gwen Stacy bace s mosta...lol vrate je, Green Goblina spiči letjelica u stomak...lol vrate ga, Harry Osborn pogine...lol vrate ga, Kraven pogine...znate već. Filmovi su mi ipak ovdje bolji od stripova.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stripovi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pa to su svi stripovi, ne sme ubijat likove :D
slika
Odgovori