Sheamus

Celtic warrior

Zabava ponedjeljkom
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57910
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Sherpa »

Jedan od ljudi koji je bio (često) žrtva lošeg bookiranja, a zapravo u ringu moeže biti jako zahvalan.

Često zaboravljam kako je Sheamus četverostruki prvak

slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Cenation Leader »

On je po meni dobar Wrestler. Biti četiri puta World šampion, pobjednik Royal Rumblea, King of the ring, dva puta US šampion, osvajač Money in the Banka... znači Sheamus je imao odličnu karijeru u WWE, ostvario je zaista mnogo toga kad pogledaš ovako sve.

Umije biti dobar u ringu, umije biti dobar heel, i na micu zna biti ok.

On je meni na početku bio sjajna stvar, bio je razbijač teški, nakon par mjeseci je osvojio WWE titulu usput pobjedivši Cenu ČISTO. Znači početak iz snova i svi preduvjeti za veliku karijeru su tu( ima on veliku karijeru daleko od toga ali moglo je to još daleko bolje izgledati) ali ono što se desilo poslije toga je bilo loše, kao i mnogima nakon što je osvojio titulu sav onaj silni krediblitet mu je opao, njegovi World title reigni su bili bezveze i uglavnom je izgledao kao jadan prvak. Mislim da su sva tri reigna sa WWE titulom bila promašaj.

Sve u svemu, karijera prepuna uspjeha ali ipak kad pogledaš te uspjehe i njegov status kao Wrestlera to se nikako ne poklapa baš zbog toga što sam gore napomenuo.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la TheViper »

Solidan wrestler, iako mi je jedno vreme bio dosadan.

Bio je dobar kao leader u League of Nations, iako je to po mom misljenju najgluplji stable koji sam gledao. Nisu znali sta ce sa njima, jos su svi stranci pa ih ujedinili.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 11 pro 2016, 23:27, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Rio146 »

Znali su oni šta će s njima, i to dobro. Poslužili su kao odskočna daska, za Reignsa...ili su bar trebali poslužit
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57910
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Sherpa »

Cijeli taj njegov warrior nakon povratka je potpuno krivo iskorišten.

Pogotovo kada je dobio MitB, morao se ponašati kao i svaki drugi MitB
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Sake »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la AlenB »

Nije bolja od Ruseva, ali je i dalje super. :clap:
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13795
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Sheamus

Post Postao/la AleksaVP »

emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la emirates »

Bryan Alvarez is in rare form on the Bryan and Vinny Show tonight. As part of an hour long rant on a range of subjects he had this comment about the Hardys vs. Sheamus and Cesaro match:
"Jeff Hardy was not moving. He was not crawling. He was absolutely, positively as still as could be. He sat up and he gave himself to his opponent to kick him. Sheamus had a non-moving target. All he had to do was kick him in the chest, the shoulder or whatever. This fucking guy kicks Jeff Hardy right in the fucking mouth and knocks his tooth out.
Number one: How you can be that bad at your job is hard to fathom. Number two: Jeff wasn't moving a fucking muscle. This guy kicked him in the mouth and knocked his tooth out.
If this would have been the first time, fine. No - Sheamus is the guy who ended the career of Daniel Bryan! How? Well, Daniel Bryan was laying there, giving the guy his head, Sheamus booted him as hard as he fucking could, gave him a concussion and that was the end of Daniel Bryan's career!
You fucking suck at your job! I would NEVER wrestle you! In a thousand years, for no amount of money, would I wrestle Sheamus. I have no respect for him as a worker. I would not hire him. Quite frankly, if it were my company I'd fire him! I'd go, 'Head out there, get on the indy scene and practice because you suck, and if you get better you can come back.' Can we fucking - stop - hurting people?"
________________________________________________________________________________________

Alvarez sere ovdje. Prvo, Hardy nije bio nepokretan, frajer jeste puzao u Sheamusovom pravcu, zbog cega je i nastala losa procjena Sheamusa kod udarca nogom. Ffs ako ces pisati ovaj shit, barem obracaj paznju na ono sto se desava, prati cinjenice. Kao sto se vidi iz prilozenog:



Drugo, kako je Sheamus zavrsio Bryanu karijeru??? Bryan je imao milion matcheva protiv milion razlicitih likova, odakle mu i dolaze milion razlicitih potresa. Mozda je i Sheamus bio jedan od njih, ali po cemu bi on bio vise kriv za Bryanove ozlijede od nekih drugih? Uostalom, Bryanov zadnji match je bio protiv Kidda i Cesara. Gdje je tu Sheamus da mu naudi i zavrsi karijeru? Da mu je Sheamus zadao potres toliko ozbiljan, WWE ga ne bi clearali za naredne matcheve.

Trece, Sheamus je stiff, ok, ali nije jedini. Isto kao sto nije jedini sa historijom. Rollins je zavrsio karijeru Stingu, i ozbiljno povrijedio Balora. Joe je zavrsio karijeru Kiddu i ozlijedio Rollinsa. Itami je nedavno razvalio vilicu Dashu. Nakamura je sjebao oko Ariesu i Joeu. Hajmo pizditi o njima kako su oni najgori keceri na svijetu i zasluzuju otkaz, jer im se od 300 matcheva u godini desi neporazum ili losa procjena gdje se desi i neka povreda. Jeff ce biti skroz ok, nista mu ne fali.

Da sam umjesto Sheamusa, tuzio bih Alvareza za klevetu. Samo radi principa. Sljedeci put prije nego krene u neki trademark rant, razmislit ce dobro o onome sto prica i da li je to sto prica uopce istina.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la AlenB »

Lul, pa Bryan se ozlijedio davno prije nego je imao taj meč sa Sheamusom na SmackDownu. Reći da je on završio njegovu karijeru je čisti apsurd.

A što se ove situacije tiče, ne znam zašto bi se trebala dizati tolika prašina oko toga, nije ni prvi ni zadnji koji je nekom izbio zub ili ga udario jače nego je trebao. Idemo sad krivi Sheamusa jer je nepouzdan u ringu i jer može ozlijediti svakoga.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Sake »

AJ Styles je izbio zub Mizu i AJ Styles je jedan od najboljih, ako ne najbolji performer ikad. Tako da...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57910
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Sherpa »

Možda je Alvarez malo pretjerao, al prilično je očigledno da je Sheamus sjebao. No, to je opasnost ovog posla, dogodi se.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Wulf7X »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13795
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Sheamus

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57910
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sheamus

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori