Wrestling Observer Newsletter Awards

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 27 vel 2023, 13:24
Sherpa je napisao/la: 27 vel 2023, 12:47 Jade j u ženskoj diviziji izuzetak, ne kažem da ostale ne igraju na seksipil (ipak je ovo vizualna industrija), no to im nije sve.
Jade je prilično veliki izuzetak tho. No svakako da im nije sve. Ali to vrijedi i za dosta žena u WWEu.
Naravno, al ja bih rekao da Jade, koliko god loša bila i igrala samo na seksipil, je naučila boljke bumpati nego alexa bliss koja je u kompaniji cca 10 godina. I nije jedina, jer još neke cure imaju prilično upitne osnove
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24599
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Maki »

Ma dobro to stoji. WWE ima istoriju takvog predstavljanja ženske divizije. Ali ipak je to nešto Vinceovo. Koliko god kritikovao Triple Hov režim i kako nisu ispunili očekivanja u tom aspektu se može reći da su se popravili.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Sherpa »

može, no i danas ja mislim da se napravilo puno koraka nazad u ženskoj diviziji. 4 jahačice, asuka, shayna - mislim da su sve redom bile bolje u nxt danima kao hrvačice nego dolaskom na main roster. Jer ta E limitacija i dalje postoji. Bilo je odličnih mečeva unutar divizije u zadnje vrijeme, no mislim da su i svi oni bili limitirani da budu van serijeski, a neki od njih su mogli biti
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24599
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Maki »

Pa to stoji. Ipak su sve one godinama bile pod Vinceom a ni HHH nije unio neke temeljite promjene pa WWE ni ne pruža neke epske ženske mečeve.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Elite »

Markovic619 je napisao/la: 27 vel 2023, 10:12 WWE - Asuka, Bianca, Becky, Bayley, Iyo, Charlotte, Liv, Shayna, Rhea, Yim, Cross, Niven, Candice, Dakota.

AEW - Jamie, Storm, Rosa, Shida, Deeb, Athena, Britt. Računao bih i Statlander ali ona je stalno povrijeđena.

Kako AEW ima kvalitetniju i bolju diviziju, objasni mi?
Bolji kvalitet mečeva, bolje priče, ne vrte titulu oko 2 - 3 ista imena (TBS ne računamo. To je ionako b kategorija) nego su raznovrsni i manje predvidivi.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Elite »

Maki je napisao/la: 27 vel 2023, 12:41 AEW nema puno prava kritikovati WWE kad je u pitanju forsiranje seksepila poslije ovih entrancea:

Ja ne vidim šta je toliko loše u pokazivanju seksipila, ako uz to imaš talenta. Ispade da ako je neko zgodan i seksi, da nema talenta u ringu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24599
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Maki »

Nije nužno loše ali nije ni nešto u čemu je AEW pretjerano bolji od WWEa.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Elite »

A dobro, sve promocije se time služe (osim Stardoma. Nije da ima tamo šta da se pokaže od seksipila :mrgreen:) Mislim da je u redu pariti oči, ako se ne forsiraju oni koji baš nemaju talenta zbog izgleda. U AEW ženskoj diviziji na sreću je većina talentovana.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 27 vel 2023, 16:14 Nije nužno loše ali nije ni nešto u čemu je AEW pretjerano bolji od WWEa.
Osjetno. Nema toliko zumiranja međunožja i sličnih poteza.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24599
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Maki »

Elite je napisao/la: 27 vel 2023, 16:24 A dobro, sve promocije se time služe (osim Stardoma. Nije da ima tamo šta da se pokaže od seksipila :mrgreen:) Mislim da je u redu pariti oči, ako se ne forsiraju oni koji baš nemaju talenta zbog izgleda. U AEW ženskoj diviziji na sreću je većina talentovana.
Stardom je među gorima u tome. I često ih kritikujem.
Sherpa je napisao/la: 27 vel 2023, 16:36
Maki je napisao/la: 27 vel 2023, 16:14 Nije nužno loše ali nije ni nešto u čemu je AEW pretjerano bolji od WWEa.
Osjetno. Nema toliko zumiranja međunožja i sličnih poteza.
Meh idalje imaš primjere poput Jade. Možda nema zumiranja međunožja ali idalje se AEW ne sklanja od seksepila. Pa kad je VanZant bila pominjali su njen OnlyFans. Šta treba dalje pričati?
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6966
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la crocop97 »

Bit ću opet Impact shill i samo spomenut da Knockuts divizija sabija skoro sve ostale ženske divizije :whistle:
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Elite »

Impakt je prva promocija koja je stavila glavnu titulu kompanije na ženu i zato zaslužuju poštovanje, to im priznajem.

Ne razumem što toliko hejtujete Džejd. I ja mislim da preteruju i da je trebalo odavno skinuti titulu sa nje, ali je skroz dobra u ringu.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5315
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la ante »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 27 vel 2023, 16:04
Markovic619 je napisao/la: 27 vel 2023, 10:12 WWE - Asuka, Bianca, Becky, Bayley, Iyo, Charlotte, Liv, Shayna, Rhea, Yim, Cross, Niven, Candice, Dakota.

AEW - Jamie, Storm, Rosa, Shida, Deeb, Athena, Britt. Računao bih i Statlander ali ona je stalno povrijeđena.

Kako AEW ima kvalitetniju i bolju diviziju, objasni mi?
Bolji kvalitet mečeva, bolje priče, ne vrte titulu oko 2 - 3 ista imena (TBS ne računamo. To je ionako b kategorija) nego su raznovrsni i manje predvidivi.
Ja ne znam nijednu dobru priču oko ženske divizije (zato želim da razdvoje Britt i Jamie).
Hangman98 je napisao/la: 27 vel 2023, 13:11 Riho, Emi Sakura, Willow, Yuka, Paige, Penelope, Nyla
Riho, Sakura i Yuka nisu stalno tu pa ih ne računam. Penelope je bezveze, Paige nije nešto.

Kad bi i njih računali opet je to slabiji roster.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6966
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la crocop97 »

Elite je napisao/la: 27 vel 2023, 17:45 Impakt je prva promocija koja je stavila glavnu titulu kompanije na ženu i zato zaslužuju poštovanje, to im priznajem.
To im je zapravo bila jedna od lošijih odluka, pogotovo s obzirom na to kako se sve završilo s Tessom i intergender mečevi su cringe. Puno važnije je to što diviziju tretiraju ozbiljno i nekad Knockouts titula ide i preko World titule u main event ako je priča dovoljno jaka, mislim da bi bilo vrijeme i za neki Knockouts specijal event
slika
Odgovori