Wrestling Observer Newsletter Awards

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9139
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la KOMANIA »

Elite je napisao/la: 25 vel 2023, 15:08 Mečevi koji se pamte i prepričavaju godinama. Recimo mečevi Majklsa i Andertejkera i Panka i Sine su takvi mečevi koji fanovi već godinama znaju napamet. Nisam siguran da će bilo koji od ovih novijih WWE mečeva biti upamćen za dve godine
Da li si podgledao neki od mečeva koje je Viper nabrojao?
Imam utisak da pričaš napamet i da si ubeđen da su Meltzerove ocene Sveto Pismo.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la TheViper »

Pa i sam Meltzer je ovim mecevima dao vrlo visoke ocene. Sheamus/Gunther dobio 5, Gunther/Ricochet i Reigns/Zayn 4.75 svi ostali su 4.25-4.5.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Elite »

KOMANIA je napisao/la: 25 vel 2023, 17:23 Da li si podgledao neki od mečeva koje je Viper nabrojao?
Imam utisak da pričaš napamet i da si ubeđen da su Meltzerove ocene Sveto Pismo.
Sve osim Reigns/Zayn koji sam počeo, ali nisam ga odgledao do kraja zbog baga. Od svih navedenih najbolji je muški EC, koji je pritom jedan od slabijih EC mečeva, posebno u poređenju sa onim prvim EC mečevima. Da se razumemo, nijedan od ovih mečeva mi nije loš. U najmanju ruku solidni mečevi.

Ne slažem se uvek sa Meltzerom (on je beše dao Cody/Seth sa HIAC 5*. Meni jedva 3. 5*), ali je svakako u pravu za većinu. Posebno za to da je Okada/Omega najbolji wrestling meč 21 veka. Apsolutno tačno.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6980
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la crocop97 »

S ovim za Okadu i Omegu se ne mogu uopće složit, to su kvalitetni mečevi, ali precijenjeni su. A to probijanje skale s ocjenama preko 5 mi je čista glupost, to je samo dodatno obezvrijedilo ocjene
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Markovic619 »

TheViper je napisao/la: 25 vel 2023, 09:32 Ne, to nije cinjenica nego samo tvoje misljenje. Kvalitetan mec je meni kvalitetan mec, nije me briga koja je kompanija. Meni su recimo odredjeni dobri mecevi iz drugih kompanija pomalo precenjeni. Naravno to ne znaci da su losi, nego da nisu toliko dobri. Svakako se ne kajem sto sam ih pogledao.

Svi imamo razlicite kriterijume i ukuse. Recimo, meni Takeover New York najbolji wrestling show koji sam ikada pogledao. Nekima nije ni blizu. Meni jeste jer mi je apsolutno odgovarao po svemu.
Ovo. I meni je New York najbolji show :D

Ne znam, Elite, ti za Tama/ELP kažeš da je epski meč a ja nisam ništa vidio u tom meču. Klasični NJPW meč, dosadno i zaboravno. Meni je maksimum bio za 3.5*

Ljudi precjenjuju pojedine kompanije (čitaj NJPW i AEW) kao i Meltzer.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Maki »

I meni je New York jako drag. Vjerovatno najbolji PPV do Queendoma 2021. i World Climaxa 2022.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Elite »

Markovic619 je napisao/la: 25 vel 2023, 18:27
Ne znam, Elite, ti za Tama/ELP kažeš da je epski meč a ja nisam ništa vidio u tom meču. Klasični NJPW meč, dosadno i zaboravno. Meni je maksimum bio za 3.5*

Ljudi precjenjuju pojedine kompanije (čitaj NJPW i AEW) kao i Meltzer.
Malo previsoka ocena onda. Mečevima koji su mi dosadni i zaboravni ne dajem više od 2* :D
Svako ima svoj ukus. Ja lično ne vidim ništa posebno u WWE mečevima. Toliko hvaljeni meč Šejmusa i Guntera mi nije za više od 3. 5*.

NJPW i AEW zaslužuju još više hvalospeva od onog što dobijaju. I pored mana koje svakako imaju i dalje su miljama iznad WWE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Maki »

Mislim da je praktično nemoguće dobijati više hvalospjeva kad su u pitanju AEW i NJPW.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Elite »

Pa ne hvale ih toliko. U BWC naprimer (kao i u nekim stranim wrestling grupama na fb) ih više pljuju nego hvale.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9139
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 25 vel 2023, 19:13 Mislim da je praktično nemoguće dobijati više hvalospjeva kad su u pitanju AEW i NJPW.
Ovo
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6980
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la crocop97 »

Elite je napisao/la: 25 vel 2023, 19:07
Markovic619 je napisao/la: 25 vel 2023, 18:27
Ne znam, Elite, ti za Tama/ELP kažeš da je epski meč a ja nisam ništa vidio u tom meču. Klasični NJPW meč, dosadno i zaboravno. Meni je maksimum bio za 3.5*

Ljudi precjenjuju pojedine kompanije (čitaj NJPW i AEW) kao i Meltzer.
Malo previsoka ocena onda. Mečevima koji su mi dosadni i zaboravni ne dajem više od 2* :D
Svako ima svoj ukus. Ja lično ne vidim ništa posebno u WWE mečevima. Toliko hvaljeni meč Šejmusa i Guntera mi nije za više od 3. 5*.

NJPW i AEW zaslužuju još više hvalospeva od onog što dobijaju. I pored mana koje svakako imaju i dalje su miljama iznad WWE.
Walter-Sheamus je bolji "strong style New Japan" meč od puno New Japan mečeva
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Maki »

Elite je napisao/la: 25 vel 2023, 19:18 Pa ne hvale ih toliko. U BWC naprimer (kao i u nekim stranim wrestling grupama na fb) ih više pljuju nego hvale.
Ako je to i tačno to su male skupine. Pljuju ih i na r/SCJerk recimo ali na glavnim forumima i subredditima ih hvale. I to ponekad pretjerano. Bilo je potrebno da AEW baš upadne u kreativnu rupu pa da ih ljudi i na glavnim sajtovima počnu kritikovati. TBF ovo nije ništa protiv AEWa. Svaka kompanija ima fanatike. Ja kao redovni gledalac Stardoma to jako dobro znam. Svaka odluka koju Stardom napravi je po tim ljudima dobra.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 25 vel 2023, 19:07
Markovic619 je napisao/la: 25 vel 2023, 18:27
Ne znam, Elite, ti za Tama/ELP kažeš da je epski meč a ja nisam ništa vidio u tom meču. Klasični NJPW meč, dosadno i zaboravno. Meni je maksimum bio za 3.5*

Ljudi precjenjuju pojedine kompanije (čitaj NJPW i AEW) kao i Meltzer.
Malo previsoka ocena onda. Mečevima koji su mi dosadni i zaboravni ne dajem više od 2* :D
Svako ima svoj ukus. Ja lično ne vidim ništa posebno u WWE mečevima. Toliko hvaljeni meč Šejmusa i Guntera mi nije za više od 3. 5*.

NJPW i AEW zaslužuju još više hvalospeva od onog što dobijaju. I pored mana koje svakako imaju i dalje su miljama iznad WWE.
Ako je bio zaboravan ne znači da je bio loš kvalitetom. Nisu opravdali minutažu koju su dobili, odradili su ono što sam očekivao. I završnih par minuta je podiglo meč.

Ne nezaslužuju. Trenutno i jedni i drugi su ispod WWE-a. Pogotovo Japan.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Hangman98 »

Mislim da je stuacija 51/49 u korist WWE i to samo jer imaju momentum od Road to WM i Sami price, ostalo je i dalje upitnog kvaliteta sto ce se pokazati u post WM periodu. AEW je pao od Punk situacije, ali polako se kockice slazu i vracaju se na pravu rutu. Necu biti iznenadjen ako na kraju godine AEW opet bude imao kvalitetniju godinu iza sebe u odnosu na WWE. Japan slabo pratim tako da ne mogu komrntarisati, ali im je generalno interes na all time low.
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestling Observer Newsletter Awards

Post Postao/la Elite »

Japan i AEW barem ne pokopavaju ceo roster zbog jednog čoveka. Nisam fanatik. I sam sam kritikovao neke AEW bukin odluke, ali reći da su lošiji od WWE - a. Uporedite samo WWE i AEW žensku i teg tim diviziju, jasno je koja promocija je u tim segmentima superiornija.
Odgovori