CM Punk

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Sherpa »

ante je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:49 Kancer ili ne, on im je bio daleko najveći draw, jedan od najvećih u WWE, velik um, razumije industriju, dokazao je da AEW može imati vrlo solidan tjedni proizvod (fan sam ranog Collisiona), bio je voljan raditi s mladima i mogao je biti u dobrim odnosima sa svima (pogledaj kakav je u WWE mada je i to vjerovatno dijelom jer zna da mu je ovo zadnja šansa da zaradi dobru paru), bio je voljan napraviti zvijezde od mladih (sjetimo se da je Ricky Starks bio dobrano na putu da postane velika stvar u AEW kad je imao feud s Punkom, Joe je izašao iz njihovog feuda bitniji, Jay White bi možda bio pošteđen od Full Gear fiaska), vjerovatno je bio voljan raditi s Kennyjem jer je to bio jedan od najvećih mečeva u AEW u to vrijeme i sad su sve to izgubili. E sad, postavlja se pitanje kako bi izgledao AEW s Punkom na današnji dan s Ospreayom i Okadom na rosteru, da li bi TK odbacio Punka u korist Ospreaya? Nećemo nikad znati.
A istovremeno nikoga nije podigao. Starksa je puno više podigao Cody, kada je i dobio posao Punk je jednom izgubio, no u važnijem meču dobio. MFJa je podiglo sve od prvog dana u kompaniji, štoviše zbog punka polako Wardlow pada u drugi plan. Joa nije trebalo podizati. Darby allin je legao pod njega, kada se punk tek vratio, gdje ga je nosio kroz cijeli meč. Page nije izgledao ništa bolje uz meč s njim
crocop97 je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:56 AEW je izgubio više nego on u toj priči
AEW je dobio osjetno više. Dobio je šefa koji više neće ponoviti istu grešku
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: CM Punk

Post Postao/la Markovic619 »

Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:57
Maki je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:52 I Cody je na prvom AEW showu razbio tron macolom i poslije rekao da dolazi po Vince McMahona pa se prvom prilikom vratio u WWE jer mu je to očito bio cilj.
Pricamo o Cody Rhodesu!? Covjek koji je naucio Bryana kako zabavno laganje zna biti :D Poslovan covjek i egomanijak prije svega, koji je uvidio da moze vise love namakariti prelaskom, a da se rijesi EVP uloge i obaveza koje ona nosi.
Ali pazi, nisam Codyev fan ali moram reći da su se sva sranja počela dešavati u AEWu tek kad je on otišao. Ne bih rekao da je to slučajnost :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24605
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: CM Punk

Post Postao/la Maki »

Pa i Punk je isto egomanijak.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Hangman98 »

Markovic619 je napisao/la: 08 ožu 2024, 21:01
Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:57
Maki je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:52 I Cody je na prvom AEW showu razbio tron macolom i poslije rekao da dolazi po Vince McMahona pa se prvom prilikom vratio u WWE jer mu je to očito bio cilj.
Pricamo o Cody Rhodesu!? Covjek koji je naucio Bryana kako zabavno laganje zna biti :D Poslovan covjek i egomanijak prije svega, koji je uvidio da moze vise love namakariti prelaskom, a da se rijesi EVP uloge i obaveza koje ona nosi.
Ali pazi, nisam Codyev fan ali moram reći da su se sva sranja počela dešavati u AEWu tek kad je on otišao. Ne bih rekao da je to slučajnost :mrgreen: :mrgreen:
Covjek je obavljao tu ulogu stvarno korektno, a on je i kao pojava neko ko paše uz to i prema kome bi svlacionica imala odredjenu dozu postovanja. Smatram da su mu ti corporate poslovi dosta crpili energije i da je zelio samo se koncentrisati na wrestling, te da je to jedan od glavnih razloga prelaska, pored novca svakako. Pa ima onaj period kad je bas izgledao debelo, valjda nije mogao stići ni u teretanu zbog svih obaveza :roll:
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 08 ožu 2024, 21:06 Pa i Punk je isto egomanijak.
Ne možeš porediti Cody WWE grudge i Punk WWE grudge... To je next level shit. Zato mi je tesko povjerovati u pricu da je Punk samo zelio doci do WWE-a, tokom AEW runa, jer nije uopste izgledalo tako.

Njegov povratak je nuspojava okolnosti koje su ga snasle. Cody se vratio jer je to bio njegov izbor, Punk se vratio jer nije vise imao izbora :D
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Elite »

Ma AEW je dobio njegovim otpuštanjem. Pa lik čim zakorači u ring se povredi :lol:
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Hangman98 »

To je isto prica za sebe, ne pamtim da je neko u 40-im ovoliko propao sa fizicke strane. Postao je injury prone, tesko se oslonuti na njega i planirati ga za projekte na duze staze.

Imao je 3-4 teze povrede u rasponu od 2 godine. Jos kad uzmes i pogledas nacine na koje se povredjivao. Totalno uobicajni spotovi, nista ekstremno, evo ovo zadnje. Future shock ddt sa Drewom i pukne mu triceps.
Zadnja izmjena: Hangman98, dana/u 08 ožu 2024, 21:16, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Sherpa »

Najveći gubitnik će ispasti CM punk kada se odgleda s odmakom vremena. AEW mu je dao otkaz, vratio se WWEu i pregazio sve što je govorio, kao pretučeni pas koji se ponovo vraća vlasniku. A ja još uvijek mislim da će pući i WWE ljubav, jer lik je frustrirani tinejdžer koji ima 40 godina
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la ante »

Sherpa je napisao/la: 08 ožu 2024, 21:01
ante je napisao/la: 08 ožu 2024, 20:49 Kancer ili ne, on im je bio daleko najveći draw, jedan od najvećih u WWE, velik um, razumije industriju, dokazao je da AEW može imati vrlo solidan tjedni proizvod (fan sam ranog Collisiona), bio je voljan raditi s mladima i mogao je biti u dobrim odnosima sa svima (pogledaj kakav je u WWE mada je i to vjerovatno dijelom jer zna da mu je ovo zadnja šansa da zaradi dobru paru), bio je voljan napraviti zvijezde od mladih (sjetimo se da je Ricky Starks bio dobrano na putu da postane velika stvar u AEW kad je imao feud s Punkom, Joe je izašao iz njihovog feuda bitniji, Jay White bi možda bio pošteđen od Full Gear fiaska), vjerovatno je bio voljan raditi s Kennyjem jer je to bio jedan od najvećih mečeva u AEW u to vrijeme i sad su sve to izgubili. E sad, postavlja se pitanje kako bi izgledao AEW s Punkom na današnji dan s Ospreayom i Okadom na rosteru, da li bi TK odbacio Punka u korist Ospreaya? Nećemo nikad znati.
A istovremeno nikoga nije podigao. Starksa je puno više podigao Cody, kada je i dobio posao Punk je jednom izgubio, no u važnijem meču dobio. MFJa je podiglo sve od prvog dana u kompaniji, štoviše zbog punka polako Wardlow pada u drugi plan. Joa nije trebalo podizati. Darby allin je legao pod njega, kada se punk tek vratio, gdje ga je nosio kroz cijeli meč. Page nije izgledao ništa bolje uz meč s njim
Starks cijelu AEW karijeru ima čudan booking, Team Taz je bio ok, face turn je bio ok i sjećam se da je imao jedan vrlo dobar promo, odmah nakon toga ga ohlade, Hobbs ga pobijedi u roku od 5 minuta pa izgubi revanš na Rampageu. Izgrade ga malo za MJFa, gubi, i pada u Jerichove kandže i još ga upare s Andrettijem. Cody je Starksa zaposlio i da me nisi sad podsjetio, ne bi se ni sjetio da mu je debi bio protiv Codyja, kao ni mnogi drugi. Ricky nikad nije izgledao bolje nego na Collisionu (i tokom strap meča s Bryanom, nakon toga užas, grozan booking). Da je ostao raditi s Punkom, danas bi imali gotovo spremnog "domaćeg" maineventera. Ovako imaš lika koji vjerovatno jedva čeka da ode.

Wardlowa je najviše od svega koštao maloumni booking i glupiranje s interim titulom (i mislim da je bio ozlijeđen to ljeto jer nije imao puno mečeva). Ja se vrlo dobro sjećam promoa nakon što je porazio MJFa gdje je rekao kako ne želi ići na interim titulu, nego će čekati dok se pravi prvak ne vrati. U priči, zašto bi išao na TNT titulu koja je ionako tad bila degradirana zbog Scorpio/Sammy izmjena umjesto na interim world titulu, da je pobijedio išao bi na Punka svakako. I još prije toga pobijedio 20 Stekelyjevih zaštitara. Zašto se to moralo dogoditi? Wardlow je i dan danas jedan od najvećih promašaja.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la ante »

Hangman98 je napisao/la: 08 ožu 2024, 21:09
Maki je napisao/la: 08 ožu 2024, 21:06 Pa i Punk je isto egomanijak.
Zato mi je tesko povjerovati u pricu da je Punk samo zelio doci do WWE-a, tokom AEW runa, jer nije uopste izgledalo tako.
Možda ne u početku ali lako je moguće da su mu te misli počele prolaziti glavom kad je vidio da se Brawl Out situacija nikad neće rješiti. Ne treba zaboraviti njegovu posjetu Rawu prošlo proljeće kad je pričao s Hunterom i Mizom
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Sherpa »

Meni je problem što mi je starks mid card i nije mainevent, možda bi uspio biti, ali nisam 100% siguran. Wardlow mi je također to, iako mislim da od njega može biti main event.

No ajde, ajmo reći da bi podigao starksa da je ostao. I to je pod 'možda'. Ostale nije. MJF isto spada u tu 'možda' kategoriju. No kada pogledaš, nije ti trebao Punk za njega.

Dio problema zašto po meni nije nikoga podigao kako spada je to što je u ringu bio baš starac kraj kojeg su svi izgledali spremnije, a sve ih je dobio. Pred kraj se to malo popravilo, al opet injury prone
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la ante »

Jebiga, razilazimo se oko Starksa, on je za mene apsolutno (pun intended) potencijal za main event, čak i više od Ospreaya (kad već toliko pričamo o njemu :mrgreen: ali dobro, ionako već zvučimo kao pokvarena ploča po pitanju njega). Bilo bi poželjno da nabaci još kila i mase, izgledao bi uvjerljivije, ovako mi je malo mršav

Wardlow također, no za mene je tu problem Tony i njegove neznanje da bookira velike likove. On i Hobbs su mašine, trebali su postići puno više dosad i to me nervira. Mada im fali još iskustva, zato bi recimo volio da odu u WWE/NXT, siguran sam da bi se nešto moglo postići s njima. Wardlowa malo zezaju godine doduše, 36, ali moglo bi se izvući iz njega nekoliko dobrih godina. Iako opet, s Okadom i Willom tu, ne vjerujem da će vidjeti nešto puno main eventa
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17890
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Hangman98 »

Nisu valjda cupcakes... Nadam se da WWE nema neku pressicu zakazanu :shock: :lol:

slika
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24605
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: CM Punk

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 08 ožu 2024, 21:16 Najveći gubitnik će ispasti CM punk kada se odgleda s odmakom vremena. AEW mu je dao otkaz, vratio se WWEu i pregazio sve što je govorio, kao pretučeni pas koji se ponovo vraća vlasniku. A ja još uvijek mislim da će pući i WWE ljubav, jer lik je frustrirani tinejdžer koji ima 40 godina
Nije ni prvi ni posljednji koji je pojeo svoje riječi. Ali slažem se da postoji potencijal da floppa u WWE ako se opet povrijedi.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: CM Punk

Post Postao/la Markovic619 »

Odgovori