Rasprave o glazbi

Interaktivna zabava
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3010
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la lemonzoo »

Potrošio si 5-10 rečenica na nešto na što si indiferentan umjesto da nam predstaviš nešto dobro?
Uvijek u pravu.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Zanimalo me vaše mišljenje 🤷🏻‍♂️
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3010
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la lemonzoo »

Ne slušaj nešto samo zato što je popularno.

Poslušao ovo i prvi dojam: govno. Mislim da bi mi se primila da je stalno slušam jer je catchy.
Uvijek u pravu.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ne slušam, samo sam poslušao jer me zanimalo šta je to.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni je iskreno ovaj Voyage loš. Jednostavno ne volim taj žanr. Volim raznu muziku ali ovo mi se stvarno ne sviđa.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la Maki »

Neironično je Babymetal jako dobar bend. Ne znam jesu li ozbiljna stvar ili su kao neka fora ali HEADBANGER i Megitsune su legit hitčine.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ozbiljan projekt.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la raptor1989 »

Uspio sam. Cilj je bio preslušati 500 albuma, a Helloweenov odlični treći album pod nazivom Keeper of the Seven Keys: Part II (1988) bio je najbolji izbor za zaključiti prošlu godinu.

***************************** ROCK & METAL MARATON *****************************
► Prikaži “Spoiler”
Nastavljam tamo gdje sam stao. Album koji otvara ovu godinu, 501. po redu, je Manowarov Kings of Metal iz 1988. godine. Uživajte u pjesmi! :)
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la AlenB »

Evo jednog mladog benda iz Šibenika koji vam možda je a možda i nije poznat, proslavili su se krajem 2020. s Apašima, izbacili solidan album a nakon toga i dva odlična singla (Heroji i U predgrađu) za novi album koji će uskoro izaći, mislim da su worth a listen, bili su predgrupa kad sam bio na Silenteu prošlo ljeto u ZG i bili su odlični





slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la raptor1989 »

Maraton koji sam pokrenuo prošle godine je još uvijek u funkciji. Od 1. svibnja 2021.-e uživam u glazbi koju volim, otkrio sam dosta bendova koje nikada u životu nisam imao priliku poslušati (zbog toga što sam se ograničio na nekolicinu njih), a i također sam si ove godine zadao određeni cilj koji želim ispuniti. Do 1 . svibnja ove godine cilj je prijeći brojku od 1000, a do kraja godine čak 1500. Kojim sam tempom krenuo, ne bi se čudio da premašim tu brojku već u 10. mjesecu. :) Prošlu sam zaključio s Helloweenom, ovu vjerojatno planiram s nekim wild cardom. :) Popis odslušanih studijskih i live albuma, ali i samih EP-ova možete provjeriti dolje.

***************************** ROCK & METAL MARATON *****************************
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dajte čovjeku nešto za ovo pobogu, neku ikonicu sad kad mu ne možemo dat reputaciju :lol:
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3010
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la lemonzoo »

Kakav seljak, nijednog albuma od Šemse, Kemala, Dragane, Mile, Sinana, dva Halida.
Uvijek u pravu.
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la mone »

Masovni respekt!
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la raptor1989 »

Nisam seljak, prijatelju, ali ako si dobro pogledao naslov maratona shvatio bi da za ljude koje si naveo nema mjesta na istome. Ne znam da li se šališ ili bi tvoj post trebao shvatiti kao uvredu. :? Ima predstavnika iz naše regije. Divlje Jagode (BiH) i Claymorean (Srbija) su na njemu, a uskoro će im se pridružiti Zabranjeno pušenje (BiH) i Aerodrom (Hrvatska). Lista je dosta mješovita, a ako dobro pogledaš ima bendova sa svih strana svijeta. Evo nekoliko primjera: Angra (Brazil), Against Evil (Indija), Jupiter (Španjolska), Stingray (Japan), Mortal Vision (Ukrajina), Bastet (Francuska), Deathstars (Švedska), Gasoline Guns (Kolumbija), Warrior Path (Grčka), Artillery (Danska; 746. po redu; poslušao nakon objavljivanja liste), Lordi (Finska), Ironbound (Poljska), Kontact (Kanada), Samain (Njemačka), On My Command (Australija), Stormbringer (Švicarska), Split Heaven (Meksiko), ... . I na tome neću stati. Želim da mi lista bude međunarodnog karaktera, da svaka zemlja koja ima rock, metal ili punk sastav bude zastupljena. Trenutno se sluša 748. album po redu i to od njemačkog heavy metal sastava Cutty Sark. Album nosi naziv Heroes (1985) i mogu Vam reći da nije loš.
Zadnja izmjena: raptor1989, dana/u 10 ožu 2022, 13:44, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Rasprave o glazbi

Post Postao/la Dynamite 7 »

lemonzoo je napisao/la: 10 ožu 2022, 12:27 Kakav seljak, nijednog albuma od Šemse, Kemala, Dragane, Mile, Sinana, dva Halida.
Objavi ti listu njihovih najboljih albuma kad preslušaš.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori