Naomi

fka Trinity

Petkom na FOXu
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la Dynamite 7 »

Bianca jeste dosadna moram se složiti. U ringu i nije loša ali je problem što su joj svi mečevi predvidivi, na mikrofonu je baš loša.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la: 25 ožu 2023, 13:23
Markovic619 je napisao/la: 25 ožu 2023, 13:04 Ne. Bianca je full paket, ima sve.
Bezvezna u ringu, karizma joj ne postoji, slaba na mikrofonu.
U ringu je zanimljiva, all around kvalitetna. I ima harizme.

Na micu može biti bolja.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Naomi

Post Postao/la Maki »

Osciliram oko toga da li je Bianca u overpushu ili nije ali kontam da ne možemo za svakoga ko ima jak booking reći da je u overpushu. Drago mi je što se izvukla nakon one sramote od 26 sekundi i hvala Triple Hu na tome. Naomi nije nikad bila taj nivo. Pratio sam SmackDown kad je ona bila šampionka i nije se uopšte isticala. Doduše ni booking nije pomagao ali daleko od toga da je na nivou 4HW ili Asuke recimo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la Sherpa »

Složit ćemo se da se ne slažemo, jer meni njena karizma ne postoji. Kraj nje je kartonska kutija karizmatična. Sve što radi je jedno te isto, u avim aspektima.

@maki nije Naomi taj top nivo koji si naveo. Al meni je bila zabavna. Imala je karizmu i znala je s mikrofonom. Milim da je s boljim bookingom mogla osjetno više, samo nisu nikad stali iza nje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Naomi

Post Postao/la Maki »

Ne vidim period kad su mogli stati iza nje. Uvijek su imali boljih opcija.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la Sherpa »

Pa to što ima boljih opcija ne znači da ne trebaš stati iza nje kad si je napravio prvakom.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la Rio146 »

Meni je Naomi bila A-a-a-a-mej-ej-ej-ej-zing. Nije bila nikad najkvalitetnija, niti najzanimljivija, ali uvijek mi je bila draga. Mislim da je sve što je ostvarila u WWE bilo opravdano i zasluženo.
Yes Sir!
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9119
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la: 25 ožu 2023, 12:18 Nije bila katastrofalno korištena,samo veoma veoma loše
Ne slažem se, ''veoma veoma loše'' nije pravi izraz, ona nikada nije bila jobberka, već je sasvim solidno bila u midcardu.

A ovo što kažeš za Biancu je previše subjektivno, kao što Dynamite ne voli McIntyre-a i Cody-a i iz tog razloga su po njemu loši, takav si i ti kada je u pitanju Bianca.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la Sherpa »

Ja nje volim njenu kosu time i njen gimmick. No mogu prihvatiti zašto je ljudi smatraju dobrom u ringu. Po tom pitanju pretjerujem i to znam.

No karizma i mic skill su nešto što nisam baš u krivu. Pogledaj jade cargill u aewu ako želiš vidjeti što znači crnkinja s karizmom koja zna pričati. Ili sasha banks iz nxt dana. I nije da je bianca nešto puno napredovala na tom aspektu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la HunterDX »

Naomi je bila u nekoj sredini. U WWE kompaniji je svaka žena u nekom problemi zbog bookings. Ima par problematičnih koje su overpushane, a sve ostale su nekako nebitne i pored reignova koje su imale.
U WWE kompaniji mogu biti zadovoljne samo Flairova i Becky. Tu je Ronda koja nema visokoj poziciji, ali joj je booking jako čudan, od skoro je i Bianca u tom društvu.
Jedina pored njih koja je dobila više nego što je trebalo je Bliss, ona bi bila jobber u svakoj normalnoj kompaniji.


Naomi nije morala da bude konstantno u ME sceni, ali je i kao takva mogla da izgleda daleko bolje.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la Dynamite 7 »

KOMANIA je napisao/la: 27 ožu 2023, 00:07
Sherpa je napisao/la: 25 ožu 2023, 12:18 Nije bila katastrofalno korištena,samo veoma veoma loše
Ne slažem se, ''veoma veoma loše'' nije pravi izraz, ona nikada nije bila jobberka, već je sasvim solidno bila u midcardu.

A ovo što kažeš za Biancu je previše subjektivno, kao što Dynamite ne voli McIntyre-a i Cody-a i iz tog razloga su po njemu loši, takav si i ti kada je u pitanju Bianca.
I ti si previše subjektivan, ti ih voliš i samo zato su ti dobri. Toliko o tome.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9119
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 27 ožu 2023, 15:27 I ti si previše subjektivan, ti ih voliš i samo zato su ti dobri. Toliko o tome.
Naprotiv, Bianca mi recimo nikada nije bila draga, ali gledam stvari objektivno. Naomi mi je s druge strane definitivno draža od nje.

Dovoljno je da kažem da mi je Kane bio omiljeni wrestler u detinjstvu, da volim Undertakera i Goldberga, ali to ne znači da ću da podržavam njihova izdrkavanja nad Wyattom, Owensom, Stylesom ili bilo kojim drugim wrestlerom koji je tu celu godinu i onda dođu penzići da bi ovi legli pod njih.

Onda npr. Charlotte, to što mi je ona najdraža u ženskoj diviziji ne znači da ću da se složim sa tim da je u redu što zbog njenog pusha i pusha još 2-3 žene u kompaniji, druge ne dobijaju dovoljno prostora.
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 27 ožu 2023, 22:36, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9119
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la KOMANIA »

HunterDX je napisao/la: 27 ožu 2023, 09:06 Naomi je bila u nekoj sredini. U WWE kompaniji je svaka žena u nekom problemi zbog bookings. Ima par problematičnih koje su overpushane, a sve ostale su nekako nebitne i pored reignova koje su imale.
U WWE kompaniji mogu biti zadovoljne samo Flairova i Becky. Tu je Ronda koja nema visokoj poziciji, ali joj je booking jako čudan, od skoro je i Bianca u tom društvu.
Jedina pored njih koja je dobila više nego što je trebalo je Bliss, ona bi bila jobber u svakoj normalnoj kompaniji.


Naomi nije morala da bude konstantno u ME sceni, ali je i kao takva mogla da izgleda daleko bolje.
-Slažem se da je Naomi mogla da dobije i malo više prostora, pogotovo nešto kasnije.
-Međutim, čini mi se i da je onaj njen reign sa titulom 2017. došao možda prerano. Nije je bilo nigde na SD-u i onda se pojavila i uzela pojas, zbog povrede su joj ga oduzeli, ali ga je vratila na WM i držala ga do SS gde ga je ispustila od Natalye. Taj njen drugi reign od 140 dana (ako se ne varam) bio je prazan i dosadan. Naravno nije ni do nje, tada su na neki način već upropastili žensku diviziju na SD-u, koja je pre drafta i WM izgledala sjajno. Imali su 6-7 žena i konstantno 2 priče, a u nekom momentu i 3. Što znači da su sve imale šta da rade, nebitno da li se bore za titulu ili ne. Sada imaju 15, pa i više žena na SD rosteru, a 3 priče jedva imaju u celoj kompaniji.
-Nego da se vratimo na Naomi i njen reign koji je bio ozbiljan promašaj. Ona je imala meč za titulu sa Charlotte u početku, ali je to prekinuto zbog napada Natalye, Carmelle i Tamine, pa smo onda imali dosadan program tima faceova i heelova sa SD-a, gde se Becky priključila Naomi i Charlotte. Pa je onda ceo ženski roster išao na MITB, a Naomi je na tom PPV-u branila titulu protiv Lane, koja je imala 0 kredibiliteta. Sledeći PPV je propustila, jer se ceo roster borio upravo za meč sa Naomi na SS. I na SS gubi titulu.
-Ali kao što sam i rekao, nije ona nikada bila jobberka ni poslee toga. Dobila je još jednu WM pobedu 2018. pa je imala programe sa Mandy i Sonyom koji jesu bili dugi i dosadni, ali ona je nešto radila na rosteru, za razliku od drugih. Sada se ne sećam celog perioda, ali nešto najsvežije je ovo sa Sonyom, pa dobar meč sa Charlotte na jednom SD-u za titulu (koji je trajao 15-ak minuta ako se ne varam), pa još jedna WM pobeda, kada je sa Sashom uzela tag team titule.
-I onda je rešila da ode iako je to možda njen najbolji deo karijere nakon reigna sa SD titulom. Smatram da u AEW-u ne bi dobila main event ulogu u ženskoj diviziji i da i tamo ne bi bila mnogo bolje korišćena. E sad, ako ona želi u nekoj manjoj kompaniji, tu bi verovatno dobila prostora.

-Moram da se nadovežem i na tvoj komentar o Alexi, gde preteruješ.
-Na Rawu je od prelaska 2017. pa dok nije izgubila svoju 3. Raw titulu na SS 2018. bila zaista nepodnošljiva. Ona je titulu držala više od godinu dana u tim reignovima, sa pauzama kada joj je Sasha uzela pojas na SS 2017. na nedelju dana i Nia na WM 2018. (koja je imala nešto pristojniji reign od 2 meseca). Takođe ne treba zaboraviti ni učešće u Fiend/Orton rivalstvo i preuzimanje Wyattovih moći, ali mimo toga bilo je perioda kada nije bila preterano pushana u timu sa Nikki Cross su bile tag team šampionke u nekoliko navrata, a i onaj period na SD-u 2016/2017. i pored dva reigna nije bio loš i naporan.
-Preterivanje je reći da je trebala biti jobberka, dobra je na mikrofonu, solidna u ringu i ima dobar izgled i dobijala je reakciju od publike.
Mnogi su je upravo na forumu hvalili kao nešto najbolje u ženskoj diviziji 2016/2017. a sada to zaboravljaju.
Činjenica je da je loše bilo to što je upropastila Fieanda i uzela njegove moći, kao i to da je na Rawu 2017/2018. previše dugo držala titulu, jer je ona neko ko ne bi trebalo da ima duge reignove.
-Po meni bi sve bilo u redu da nije sjebala Fienda i da je na Rawu imala kraće reignove, možda ono sa MITB-om i još jedan, ali nikako da ponižava Bayley i Sashu, Da dobija mečeve punchom (sećam se protiv Mickie James za titulu na nekom PPV-u) i da onako lako kešira MITB (Ipak je Nia bila predstavljena kao čudovište, a oni su prodali udarce koferom kao da je mlatila macolom).
-Eto toliko, aliko nikako nije za jobberku, već za neku žensku verziju Miza, a Miz ipak nije imao ovakav jak booking.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Naomi

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Triniti

Post Postao/la Rio146 »

Yes Sir!
slika
Odgovori