Ronda Rousey

Zabava ponedjeljkom
Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Offline

Ronda Rousey

PostPostao/la Maki » 31 sij 2019, 20:40

Znam da je Nakamura morao kroz NXT. Kakve to veze ima sa Rondom? Kao što je emirates rekao, Nakamura nije imao mainstream appeal.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Ronda Rousey

PostPostao/la Sherpa » 31 sij 2019, 20:43

al možemo se vratiti na taj mainstream appeal. oni koji gledaju zbog njih će prestati gledati kada ih nema, oni neće ostati. niti će biti fanovi wrestlinga štoviše, dobra je šansa da neće niti redovito gledati čak ni zbog te osobe.

to ne pomaže
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ronda Rousey

PostPostao/la HunterDX » 05 vel 2019, 15:50

Ronda je dobro izgledala u onom segmentu, kada je Becky napuštala arenu, nekako mi je delovala prirodnije nego inače.
Takodje je bila dobra i prošle nedelje, nakon onog meča sa Bayley, očigledno je da pronalazi način da bude dobra i po pitanju toga.
Mogao bi ovo da bude jako zanimljiv feud, ukoliko izostave tatinu ćerkicu iz priče.
slika

KOMANIA
Rank 8
Rank 8
O meni: Veliki obožavatelj wrestlinga, pogotovo WWE-a. Takodje odličan poznavalac domaće kinematografije, i navijač PARTIZANA!

Ronda Rousey

PostPostao/la KOMANIA » 05 vel 2019, 17:02

HunterDX je napisao/la:Source of the post Ronda je dobro izgledala u onom segmentu, kada je Becky napuštala arenu, nekako mi je delovala prirodnije nego inače.
Takodje je bila dobra i prošle nedelje, nakon onog meča sa Bayley, očigledno je da pronalazi način da bude dobra i po pitanju toga.
Mogao bi ovo da bude jako zanimljiv feud, ukoliko izostave tatinu ćerkicu iz priče.

Ali je tatina Cerka bolja u ringu od Becky. I zasluzuje biti u mecu, zbog price (napad na Rondu na SS), (Ronda je I nju kostala meca na TLC) Podigla bi mec na jedan mnogo bolji nivo. :P
slika GROBAR DO GROBA!!!

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ronda Rousey

PostPostao/la HunterDX » 05 vel 2019, 19:04

KOMANIA je napisao/la:Source of the post
HunterDX je napisao/la:Source of the post Ronda je dobro izgledala u onom segmentu, kada je Becky napuštala arenu, nekako mi je delovala prirodnije nego inače.

Ali je tatina Cerka bolja u ringu od Becky. I zasluzuje biti u mecu, zbog price (napad na Rondu na SS), (Ronda je I nju kostala meca na TLC) Podigla bi mec na jedan mnogo bolji nivo. :P

Ovde je Steph tatina Ćerkica, razumem zašto si pomislio da je Flair-ova.
Mogu reći da je Flair kompletnije od Becky, ako pogledamo sva polja.
U realnosti je Becky pokazala da može da radi kao Face,Heel,Tweener, uvek ima publiku uz sebe, privlači veliku pažnju. Samo još da pobedi na WM i biće full star, sa velikim uspehom.
Ako pričamo i Flair u toj priči, ja samo verujem da Becky može da iznese feud i meč i bez nje.
slika

KOMANIA
Rank 8
Rank 8
O meni: Veliki obožavatelj wrestlinga, pogotovo WWE-a. Takodje odličan poznavalac domaće kinematografije, i navijač PARTIZANA!

Ronda Rousey

PostPostao/la KOMANIA » 06 vel 2019, 22:16

HunterDX je napisao/la:Source of the post
KOMANIA je napisao/la:Source of the post

Ovde je Steph tatina Ćerkica, razumem zašto si pomislio da je Flair-ova.
Mogu reći da je Flair kompletnije od Becky, ako pogledamo sva polja.
U realnosti je Becky pokazala da može da radi kao Face,Heel,Tweener, uvek ima publiku uz sebe, privlači veliku pažnju. Samo još da pobedi na WM i biće full star, sa velikim uspehom.
Ako pričamo i Flair u toj priči, ja samo verujem da Becky može da iznese feud i meč i bez nje.

A izvini onda, mislio sam na Flair. :)
slika GROBAR DO GROBA!!!

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Ronda Rousey

PostPostao/la Sherpa » 12 vel 2019, 20:41

slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Ronda Rousey

PostPostao/la emirates » 12 vel 2019, 20:51

Joj nece valjda fakat ici tom rutom :(
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ronda Rousey

PostPostao/la Maki » 12 vel 2019, 20:54

Ne žele heel Rondu.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ronda Rousey

PostPostao/la Maki » 15 vel 2019, 14:18

Samo kažem, Ronda je u pravu.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Ronda Rousey

PostPostao/la Sherpa » 15 vel 2019, 14:36

Je, zbilja je

No opet, nije becky kriva neg kompanija
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Ronda Rousey

PostPostao/la emirates » 21 vel 2019, 23:01

"There was an agreement regarding this angle that Rousey wanted Lynch to hit her as hard as she could, so she did. Rousey ended up cut in the elbow and needed stitches, and was bleeding heavily from the side of the head, although she didn’t take stitches for that."
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Ronda Rousey

PostPostao/la ~MandyRose~ » 22 vel 2019, 19:52

emirates je napisao/la:Source of the post "There was an agreement regarding this angle that Rousey wanted Lynch to hit her as hard as she could, so she did. Rousey ended up cut in the elbow and needed stitches, and was bleeding heavily from the side of the head, although she didn’t take stitches for that."

bude vbijena radi nicega LOL mogli ju jednostavno premazat fejk krvi dok su kamere snimale Becky
slika slika

ICONIC.

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Ronda Rousey

PostPostao/la ~MandyRose~ » 27 vel 2019, 22:04

ahhahahahhahaha
slika slika

ICONIC.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ronda Rousey

PostPostao/la Maki » 27 vel 2019, 22:09

Ronda ON FIRE!!!

Natrag na “RAW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.