Nasumične WWE vijesti/rasprave

Za sve nedefinirano

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Pa mislim da je prilično jasno da kada ti svi govore da nisi u pravu i da pričaš gluposti da to ne mogu biti činjenice. Al hej. Pokušavaj i dalje tvrditi da su to činjenice, a ne lažni narativ. sam sebe zakopavaš

pitaj tripsića za lopatu.
slika
LemmyXXVII
Rank 4
Rank 4
Postovi: 65
Pridružen/a: 19 vel 2019, 16:44
5
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la LemmyXXVII »

i šta onda što svi govore? tvrdiš da lažem a ne možeš sad ništa dokazat. toliko o tome da lažem. ovdje stajem. zadnje što ću ikad napravit opet je ulazit u bilo kakvu raspravu sa fanovima AEW-a. to ne zaslužuje više nikakvu raspravu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

LemmyXXVII je napisao/la: 01 svi 2022, 21:14 zadnje što ću ikad napravit opet je ulazit u bilo kakvu raspravu sa fanovima AEW-a.
mhm
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

LemmyXXVII je napisao/la: 01 svi 2022, 21:14 i šta onda što svi govore? tvrdiš da lažem a ne možeš sad ništa dokazat. toliko o tome da lažem. ovdje stajem. zadnje što ću ikad napravit opet je ulazit u bilo kakvu raspravu sa fanovima AEW-a. to ne zaslužuje više nikakvu raspravu.
tvoja odluka. imaš pravo na to.

Žao mi je što je tako ispalo
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la HunterDX »

LemmyXXVII je napisao/la: 30 tra 2022, 23:28
HunterDX je napisao/la: 30 tra 2022, 22:56 AEW je za tri god stvorio više zvezda , nego WWE u poslednjih 10. Tony jeste popravio gomilu karijera, to je činjenica
pa znam da. svi koji debitiraju u AEW su automatski velike zvijezde. nije Tony đabe booker stoljeća ili koju je već ono nagradu dobio.

a evo WWE će navodno otpustit još kečera uskoro pa će svi imati priliku radit za AEW da ih Tony popravi tamo.
Nisu svi velike zvezde, niti moraju biti, ali im likovi imaju dušu i makar imaju neku ulogu. Dok u WWE kompaniji svi izgledaju kao idioti i svi su slični, propada im karijera i najbolje godine.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Hangman98 »

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la emirates »

Mogli su to imati sa Rollinson da su isli all in sa tim za Maniju.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Validna opservacija. Još uvijek se nadam da to može biti Drew.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Meni drew nije taj. to jest njih dvojca mi kroz godine nisu postavljeni kao takvi da imaju kemiju za to.

te ću se složiti s emirom da je rollins bio dobar izbor. al po meni je najbolji izbor trebao biti bray wyatt. shield vs familija pa tranzicija u roman vs wyatt.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la azo »

Mislim da mu treba neki feud koji je veći od kompanije, možda ako mu daju neki ogromni BITNI stable?
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Wulf7X »

U WWE neće ni imati feud takvih razmera...najveći feud mu je bio onaj sa Lesnarom ili možda Cenom a to realno niko i ne želi da pamti. Daće mu verovatno i Dvejna i to će biti sranje, obični wrestleri nemaju tu težinu da izazovu Romana jer svi su bookirani slabo i taj feud je jednosmeran i dosadan. Rollins bi mogao da bude taj neko jer imaju dobru priču i istoriju ali i to bi verovatno bilo traljavo i bezlično.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la The A-Lister »

Ma Lesnarom, kakav Cena. Pola godine i dva velika main eventa (uključujući WM) vs mjesec dana. Iako je sa Cenom imao odličan promo battle, s Lesnarom ništa upečatljivo.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Hangman98 »

Vidi cuda, kao da im fali relevantnih likova da idu na njega. Nije da smo o tome pisali mjesecima unazad. Generalno, to sto nemaju pojma u kojem pravcu zele ici sa titulama isto ne pomaze.

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

First Quarter 2022 Highlights :

> Revenue was $333.4 million, an increase of 27% and a quarterly record; Operating Income was $92.4 million, an increase of 42%; and Adjusted OIBDA1 was $111.7 million, an increase of 33% and a quarterly record

> Returned capital to shareholders totaling $38.9 million, including share repurchases and dividends paid

> Announced a multi-year expansion of the Company’s original programming partnership with A&E that includes more than 130 new hours of premium WWE-themed series and specials

> Announced a broadcast partnership with MBC Group, the largest and leading group in the Middle East and North Africa (MENA) region, to air WWE premium live events, live episodes of Raw and SmackDown as well as WWE Network’s vast library of content

> Announced a comprehensive, long-term partnership with Fanatics to create a new, enhanced digital platform for e-commerce and licensed merchandise, as well as physical, digital, and non-fungible token (NFT) trading cards
WWE 2K22, the latest installment of the Company’s flagship video game franchise, was released to strong consumer demand and rave reviews


WrestleMania Highlights (April 2-3, 2022) :

> WrestleMania was held at AT&T Stadium in Dallas over two consecutive nights in front of a combined 156,352 fans. WrestleMania was WWE’s highest-grossing and most-attended event in company history

> WrestleMania was the most viewed WWE premium live event of all time. Global unique viewership increased 54% and domestic unique viewership increased 61% year-over-year

> WrestleMania was the second most viewed event on Peacock to date, behind only Super Bowl LVI

> WrestleMania generated 2.2 billion social media impressions, more than the 1.8 billion impressions generated by Super Bowl LVI

> WrestleMania viewership in India was a record 56.1 million, a 29% increase year-over-year
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Jbg kad vidim ove brojke ne čudim se što ništa ne mijenjaju.
Odgovori