Nasumične WWE vijesti/rasprave

Za sve nedefinirano

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9321
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 08 tra 2024, 22:45 Glupo mi razdvajat JD sad kad ih je krenulo a i dobro rade skupa.
Sve mi je jedno, eto world i ženske da zamene mesta, ostalo da ostane ovako, ok ženske tag team šetaju, ali kao što rekoh neka ih više na Rawu (mada je sad SD ženski roster bolji i svežiji, ali uskoro će Draft svakako).
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »



Stvarno su se sve zvijezde poklopile da AEW nastane i bili su potrebna alternativa ovakvom WWEovom proizvodu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

I sve bi ostalo tako da je vince i dalje na čelu. Jer ovo je proizvod za jednu osobu - Vincea
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la crocop97 »

Bi, ali nije samo Vince bio problem nego i producenti koji su bili njegovi ljudi, tek kad je Dunn otišao mogli su stvarno krenut dalje.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Ma čak ne moraju biti njegovi ljudi jer podsvjesno ćeš raditi onako kako šef želi, jer svi rađe žele čuti pohvalu nego pokudu, makar se osobno ne slažeš s tim načinom
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9321
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 13 tra 2024, 12:18

Stvarno su se sve zvijezde poklopile da AEW nastane i bili su potrebna alternativa ovakvom WWEovom proizvodu.
Na stranu Becky, Rollins, Kofi, Fiend... 2019. je gora od 2018. godine.

Možda i najgora godina za WWE u ko zna koliko unazad...

Čak i svi ovi nabrojani su iste godine delom usrani, Kofijev reign je bio midcard nivoa, Lesnar ga squashao.
Rollinsova popularnosti se istopila, tu su sjebali i njega i Fienda sa onim HIAC-om.
Becky je jednu titulu ispustila ubrzo, reign sa drugom je bio dosadan...
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18014
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Hangman98 »

Koliko je kriv Vince za ovo kriv je i monopol, jer ih je boljela ona stvar za produkt. Hrvaci nemaju gdje otici, a da dobiju slicne pare, nemas alibi za pobuniti se za svoju poziciju, a ne mozes ni izgubiti gro fanova kad nemaju gdje otici, a da imaju alternativni produkt slicnih razmjera.

Zato i dalje ne razumijem opsednutost likova gasenjem ostalih promocija i sam ostanak WWE na trzistu. Zele da se ovako nesto ponovi?
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5448
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la ante »

Ljudi nisu normalni. Trebaju se zapitati kako je bilo kad je WCW propao
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1524
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Elite »

Hangman98 je napisao/la: 13 tra 2024, 15:38 Koliko je kriv Vince za ovo kriv je i monopol, jer ih je boljela ona stvar za produkt. Hrvaci nemaju gdje otici, a da dobiju slicne pare, nemas alibi za pobuniti se za svoju poziciju, a ne mozes ni izgubiti gro fanova kad nemaju gdje otici, a da imaju alternativni produkt slicnih razmjera.

Zato i dalje ne razumijem opsednutost likova gasenjem ostalih promocija i sam ostanak WWE na trzistu. Zele da se ovako nesto ponovi?
Imali su gde. TNA, ROH, NJPW... Druga je stvar što su želeli tamo gde se dobija veći novac i gde su sve oči uprte. Ali da su imali izbora i pre AEW, imali su.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Nisu to bajni izbori bili.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58314
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Elite je napisao/la: 13 tra 2024, 18:27
Hangman98 je napisao/la: 13 tra 2024, 15:38 Koliko je kriv Vince za ovo kriv je i monopol, jer ih je boljela ona stvar za produkt. Hrvaci nemaju gdje otici, a da dobiju slicne pare, nemas alibi za pobuniti se za svoju poziciju, a ne mozes ni izgubiti gro fanova kad nemaju gdje otici, a da imaju alternativni produkt slicnih razmjera.

Zato i dalje ne razumijem opsednutost likova gasenjem ostalih promocija i sam ostanak WWE na trzistu. Zele da se ovako nesto ponovi?
Imali su gde. TNA, ROH, NJPW... Druga je stvar što su želeli tamo gde se dobija veći novac i gde su sve oči uprte. Ali da su imali izbora i pre AEW, imali su.
To nisu bili izbori s kojima se možeš postaviti, pogotovo ako si top lik. Svi znaju da ti nitko neće dati koliko WWE kada pregovaraš, što znači da nema potrebe puno pregovarati, jer oni imaju sve karte.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

KOMANIA je napisao/la: 13 tra 2024, 15:16
Maki je napisao/la: 13 tra 2024, 12:18

Stvarno su se sve zvijezde poklopile da AEW nastane i bili su potrebna alternativa ovakvom WWEovom proizvodu.
Na stranu Becky, Rollins, Kofi, Fiend... 2019. je gora od 2018. godine.

Možda i najgora godina za WWE u ko zna koliko unazad...

Čak i svi ovi nabrojani su iste godine delom usrani, Kofijev reign je bio midcard nivoa, Lesnar ga squashao.
Rollinsova popularnosti se istopila, tu su sjebali i njega i Fienda sa onim HIAC-om.
Becky je jednu titulu ispustila ubrzo, reign sa drugom je bio dosadan...
Cijeli taj period je bio dosta loš za WWE. WCW 2000 nivo loš. 2018. je meni gora jer baš nije imala ništa bajno sem NXTa koji je bio on fire te godine. Ali main roster je bio očajan. Vječiti Lesnarov reign, ultradosadni face Roman vs heel Brock feud, traćenje Shielda, Ambrose koji prima vakcine i priča kako publika smrdi, Alexa šampionka tokom prve polovine godine, Sasha i Bayley nebitne, Lashleyeve sestre segment sa Samijem, Strowman koji out of nowhere turna jer je Roman heroj, Hell in a Cell se završava kao no contest, na SmackDownu generični Styles šampion, Nakamura i Joe uništeni kao kredibilni izazivači, Asuka gubi streak od Charlotte i ponižava je Carmella. Tek na kraju godine postaje bolje sa usponom Becky i New Daniel Bryanom. Čak je i 205 Live otišao k vragu sa dosadnim Alexanderom i još dosadnijim Murphyem kao šampionima.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18014
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Hangman98 »

Elite je napisao/la: 13 tra 2024, 18:27
Hangman98 je napisao/la: 13 tra 2024, 15:38 Koliko je kriv Vince za ovo kriv je i monopol, jer ih je boljela ona stvar za produkt. Hrvaci nemaju gdje otici, a da dobiju slicne pare, nemas alibi za pobuniti se za svoju poziciju, a ne mozes ni izgubiti gro fanova kad nemaju gdje otici, a da imaju alternativni produkt slicnih razmjera.

Zato i dalje ne razumijem opsednutost likova gasenjem ostalih promocija i sam ostanak WWE na trzistu. Zele da se ovako nesto ponovi?
Imali su gde. TNA, ROH, NJPW... Druga je stvar što su želeli tamo gde se dobija veći novac i gde su sve oči uprte. Ali da su imali izbora i pre AEW, imali su.
Ovo sto sam boldirao je kljuc, iako je i AEW svakako ispod WWE-a, ali opet najblize uslovima koje ti kao hrvacu i gledaocu WWE pruža (finansijaki i generalno).
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

ROH je bio superindy, TNA je bio kvalitetna alternativa svega nekoliko godina prije nego su upali u probleme i borili se za opstanak a NJPW se pojavio na mapi van Japana negdje sredinom 2010ih.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18014
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Hangman98 »

Konacno penzionisali Universal titulu. Bulo mi je bas glupo sto se titula tretirala kao dvije, nakon ujedinjenja.

slika
slika
Odgovori