Nasumične WWE vijesti/rasprave

Za sve nedefinirano

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Ec3 je napisao/la: 06 pro 2021, 01:39 svejedno da li ih gleda 10 miliona ljudi u prosjeku
Tebi jasno da smo prije 4 godine imali event koji je imao veću gledanost u sjevernoj americi nego bilo što je wwe izdao u zadnjih 20ak godine. Više nego bilo što iz atitjud ere?
Ec3 je napisao/la: 06 pro 2021, 01:40 A Mandalorian i Book of Boba Fett, nije sve tako crno.
Jedno od tog dvoje nije ni izašlo a jedna lasta ne čini proljeće. Koliko su skucali serijal u zemlju sa novom trilogijom
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Kakav Disney. Kao da će oni mariti za kečere ako kupe. To će voditi neki nebitni činovnik.

Što se tiče SWa ubili su franšizu. Njihov glavni proizvod je bila nova trilogija koja je bila kriminalno loša. To što su sporedni proizvodi dobri ne znači puno.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17452
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Hangman98 »

KOR je tokom meca mimikovao U. Era simbole, vjerovatno mali hint na ujedinjenje u AEW.
slika
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Ec3 »

Moja recenzija 😉 ;

Vrhunac ovog PPV su definitivno pobjeda Bron Breakkera I povratak Dextera Lumisa. Zasto taj covjek nije na glavnom rosteru nikad mi nece biti jasno. Ali da krenemo ispocetka.

Imperium vs. Kyle O'Reilly i Von Wagner (NXT Tag Titles):Nisam imao prevelika ocekivanja od ovog meca jer objektivno jedini legitiman hrvac je Von Wagner. Podsjeca me na Edge-a bez karizme 😉 i mic skills su mu uzasni ali ima fizikalije sto je najbitnije. Ovaj mec je bio sasvim solidan showcase za njega, Imperium je dominirao sve do momenta kada je on usao. Njegovim ulaskom opao je tempo meca sto je normalno kad se uzme u obzir da su do tog momenta u ringu bila tri vanilla midgeta koji su razmijenjivali poteze zbog kojih bi u stvarnom zivotu odavno zavrsili u bolnici. Negovi potezi iako mozda malo tipicni za jednog big man su unijeli prijeko potrebnu dozu realnosti. Povratkom KOR u ring je znacio kraj svim nadanjima o pobjedi. Zasluzena pobjeda Imperiuma koji su me pozitivno iznenadili 😉 ovo je prvi put da sam ih gledao i nisu los tim. Von Wagner je zvijer. Ocjena 3/5

Cameron Grimes vs. Duke Hudson
Svi znaju za moju mrznju prema vanilla midgetima ali Cameron Grimes me kupio za sva vremena. Kada sam ponovo poceo pratiti wrestling on je bio mlada nada Impact wrestling. Kada na rosteru imas takve gromade kao sto su Lashley, Ethan Carter, Drew Galloway, Eli Drake a uspijes svojom karizmom skrenuti paznju na sebe e onda znas da si poseban. Zabavan mec meni najdrazi na ovom PPV. Pobjedio je pravi covjek. Necu uopste analizirati njihove poteze jer se ovakvi mecevi ne gledaju zbog toga. Tople preporuke da ga pogledate. Ocjena 5/5 za zabavu a in ring wrestling 2,5/5

Roderick Strong vs. Joe Gacy (Cruiserweight Championship)
Kada sam prvi put vidio Joe Gacya pomislio sam Boze pa ovo je novi Paul Heyman cak su i slicne konstitucije a onda su ga spojili sa Harlandom. Nikad necu moci shvatiti zasto su mu promijenili ime pa Parker Bordeaux ne moze bolje od tog a jos su ga i osisali. Nadam se da ga nece upropastiti, ovakav potencijal se dugo nije pojavio. Ali nebitno da se vratimo ovom mecu. Roderick Strong ima opravdano reputaciju ponajboljeg in ring hrvaca danasnjice ali ovaj mec je bio prosjecan u najboljem slucaju. Gacy je pokusao koristiti svoju konstituciju da dominira omalenog Stronga ali osim jednog traljavo izvrsenog powerbomba i dive-a preko konopaca nista znacajno nije uradio. Sve najljepse poteze je ocekivano izveo Strong. Za mene je pobjeda Stronga najvece iznenadjenje veceri. Pricamo o novoj eri NXT a jedan od najboljih novih hrvaca izgubi clean na sred ring. Biti ce zanimljivo pratiti kako ce se Gacy oporaviti nakon ovog poraza. Ocjena 2/5

Women's WarGames Match
Iskreno ne znam ni sta se desavalo u ovom mecu jer sam sve vrijeme gledao u Mandy Rose i njene obline a ona je nazalost posljednja usla u ring. Zakljucan u kavezu sa njom e tu bi mogao provesti vjecnost. Ta zena je andjeo 🤩 Nadam se da je forsiranje jedne takve ljepotice znak da su napokon shvatili da je vrijeme gabora ko Ruby Soho, Nia Jax proslo i da ce zene forsirati prema njihovom izgledu i karizmi a ne in ring sposobnostima i drugim woke glupostima. Mec ce ostati neocijenjen a Mandy je cista desetka.


Men's WarGames Match

Zbog ovakvih gimmick meceva sam ponovo postao fan wrestlinga, jos kad tome dodas da je u ringu bio jedan od najboljih hrvaca koji se pojavio u posljednjih desetak godina uzitak je jos veci. 3 od 5 mojih najdrazih hrvaca su bili sudionici ovog meca Bron Breakker, LA Knight i naravno Dexter Lumis. Za ljubitelje vanilla midgeta je poseban uzitak bio gledati Johnny Wrestlinga i Ciampu zajedno u ringu vjerovatno posljednji put u njegovoj karijeru. Sta vide u njima nikad mi nece biti jasno. Pobjednik je bio ocekivan, Bron nije trebao izgubiti ni mec za titulu protiv Ciampe ali Boze moj. Detaljniju analizu cu napraviti tek nakon sto ponovo pogledam ovaj mec. Stay tuned
Zadnja izmjena: Ec3, dana/u 06 pro 2021, 16:41, ukupno mijenjano 1 put.
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maridius98 »

Sherpa je napisao/la: 06 pro 2021, 01:37 Ako misliš da je disney nešto pozitivno očigledno nisi vidio kako su u 10 godina zalucali star wars u zemlju
A tek Marvel... Pričam za stripove naravno. Ne verujem da bi uopšte Disney bio zainteresovan za kupovinu kečerske promocije. Njima samo treba neki brend ili ime koji će im bez mnogo truda donositi siguran izvor prihoda. Nema filmova, stripovi će teško proći, tv serija tehnički već postoji (i uzgred ne ide nešto najbolje), majice ne mogu biti u konkurenciji sa Marvelom i SW. Eventualno akcione figure i video igre, mada je i to pitanje koliko je sigurno.
slika
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Ec3 »

Maridius98 je napisao/la: 06 pro 2021, 16:39
Sherpa je napisao/la: 06 pro 2021, 01:37 Ako misliš da je disney nešto pozitivno očigledno nisi vidio kako su u 10 godina zalucali star wars u zemlju
A tek Marvel... Pričam za stripove naravno. Ne verujem da bi uopšte Disney bio zainteresovan za kupovinu kečerske promocije. Njima samo treba neki brend ili ime koji će im bez mnogo truda donositi siguran izvor prihoda. Nema filmova, stripovi će teško proći, tv serija tehnički već postoji (i uzgred ne ide nešto najbolje), majice ne mogu biti u konkurenciji sa Marvelom i SW. Eventualno akcione figure i video igre, mada je i to pitanje koliko je sigurno.
Ma nasli bi oni nacin da unovce u to ne sumnjam.
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13659
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la AleksaVP »

napokon shvatili da je vrijeme gabora ko Ruby Soho, Nia Jax proslo i da ce zene forsirati prema njihovom izgledu i karizmi a ne in ring sposobnostima i drugim woke glupostima.
:lol: :lol: :lol: Ovde si izgubio svako pravo da te neko više shvata ozbiljno :?
slika
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Ec3 »

AleksaVP je napisao/la: 06 pro 2021, 17:01
napokon shvatili da je vrijeme gabora ko Ruby Soho, Nia Jax proslo i da ce zene forsirati prema njihovom izgledu i karizmi a ne in ring sposobnostima i drugim woke glupostima.
:lol: :lol: :lol: Ovde si izgubio svako pravo da te neko više shvata ozbiljno :?
Istina boli
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maridius98 »

Ne možeš to da nazoveš istinom. Samo tvoje mišljenje.
slika
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Ec3 »

Maridius98 je napisao/la: 06 pro 2021, 18:22 Ne možeš to da nazoveš istinom. Samo tvoje mišljenje.
Svi normalni ljudi tako razmisljaju 😉
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la The A-Lister »

Ovaj će se objesit ak Ruby osvoji TBS Titulu :lol:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Ec3 je napisao/la: 06 pro 2021, 18:53
Maridius98 je napisao/la: 06 pro 2021, 18:22 Ne možeš to da nazoveš istinom. Samo tvoje mišljenje.
Svi normalni ljudi tako razmisljaju 😉
Mislim da samo nisi gledao dovoljno dobrog ženskog kečeranja.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17352
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ec3 je napisao/la: 06 pro 2021, 18:53
Maridius98 je napisao/la: 06 pro 2021, 18:22 Ne možeš to da nazoveš istinom. Samo tvoje mišljenje.
Svi normalni ljudi tako razmisljaju 😉
Cijenim tvoje mišljenje,ali ako neko misli drugačije ne znači da nije normalan.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Ec3 »

Dynamite 7 je napisao/la: 06 pro 2021, 19:07
Ec3 je napisao/la: 06 pro 2021, 18:53
Maridius98 je napisao/la: 06 pro 2021, 18:22 Ne možeš to da nazoveš istinom. Samo tvoje mišljenje.
Svi normalni ljudi tako razmisljaju 😉
Cijenim tvoje mišljenje,ali ako neko misli drugačije ne znači da nije normalan.
Pogresno sam napisao 😉 moja greska. Mislio sam da normalni ljudi cijene zensku ljepotu a ne pamet. Za zene je najbitnij izgled ne obrazovanje ili konkretno u hrvanju kakva je u ring i da li ima dobar promo. Najbolji primjer je Ruby Soho
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Opet ponavljam nije više Attitude Era. Položaj žena u kečerima tad i sad je nebo i zemlja.
Odgovori