WrestleMania 34

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la AlenB »

Prošle godine u ovo doba otvorili smo temu za WM, pa evo neka bude i evo. Već se uvelike priča o cardu, dosta špekulacija, ovo ono, pa eto sve rasprave možete sada ovdje.

Navodno će Shane opet imati neki ogroman meč na WM, tako barem zadnje glasine kažu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la Sherpa »

Shane vs HHH vs Angle

Sva tri u jednom meču, meni to ne smeta.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la FilipS »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Shane vs HHH vs Angle

Sva tri u jednom meču, meni to ne smeta.
Slažem se, umjesto tri loša meča, dobit ćemo jedan
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la HBK »

Malo rano za ovu temu
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la TheViper »

Nije, zato sto je WM u pitanju.

Ono sto svi znamo je to da ce biti Lesnar vs Reigns za Universal titulu. Takodje, od prosle godine se spekulise Styles vs Nakamura, da li ce se to desiti, i da li ce to biti za WWE titulu ostaje nam da vidimo.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Shane vs HHH vs Angle
Bryan special guest refeere :D
Yes Sir!
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la Wulf7X »

Ok bilo je lepo videti Shanea prošle godine, cool return ali euforija je prošla sad je već čist višak. Ja sam ok za HHH/Angle mada mislim da neće iću ka tom pravcu
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la AlenB »

A fan asked Dave Meltzer on Twitter about a possible Sting vs. The Undertaker WrestleMania match. Meltzer replied with the following.

slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la azo »

Shane vs Vincce?xD Shane vs DB mi se cini,mislim kad su nas mogli iznedit sa Hardyima i Shaneom mogu i sa DB,mada sanse su 1:1000000
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la azo »

As the build up to the 30th annual Royal Rumble intensifies, the first big name for the battle royal has already been revealed.
John Cena, in a special new year tweet revealed that he would be entering the 30-man Royal Rumble match, for a shot at a major title at WrestleMania.
The 16-time world champion is an early favourite to win the contest as per the betting odds are concerned.
The Cenation leader, due to his free agent status, would be eligible to use this opportunity to capture the top title from both brands. It should be noted that Cena ended his tweet with a cryptic #RAW, suggesting that he would go after the Universal Championship.
ALSO READ : Huge news for Roman Reigns!
Cena could go up against the current Universal Champion Brock Lesnar and the potential winner of the Elimination Chamber Roman Reigns in a dream triple threat match.
It was earlier reported that the Cena would face a huge opponent at the grandest stage of them all, a possible scenario would be a surprise return eliminating Cena thereby triggering their feud. Names like Batista and The Undertaker have been highly rumoured for a return to the WWE.
Cena is a two-time Royal Rumble winner, having won it previously in 2008 and 2013. Cena has not been part of the annual rumble for the past 2 years. He missed the 2016 edition due to injury and was in the WWE Championship match in the previous year’s event.
The Royal Rumble is scheduled to take place on January 28, 2018 at Philadelphia.


Am what?Cena vs Roman vs Brock?Fakat nemam pojma sta da mislim o tome,vise sam za ne nego za da,jer da Cena osvoji RR meh...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la emirates »

Joj ne ne ne ne ne neeeee. Molim te ne! Dajte vise zavrsite tu Roman vs Lesnar pricu jednom zauvijek, necu da opet nakon ovog slusam kako hocete da odradite taj match za WM35. Ako je problem u tome sto ne znaju da li je Roman spreman ili ne, nece biti nista spremniji sljedece godine, neka odrade to vise i nek svako krene svojim putem. Uostalom, gurati Cenu u main event Manije sad je bezveze.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la Cenation Leader »

Ni meni se ne sviđa to nikako, sama ideja o Reigns-Lesnar koja se vuče godinu dana mi nije sjedala jer ne želim opet da gledam kako publika slijepo zviždi Romana treću godinu zaredom, nikad ga neće napraviti onim što žele ako nastave tako raditi samo će ljudima ostati gorak okus u ustima. Također ideja da Cena osvaja Rumble me nervira, on nema smisla u main eventu Manije trenutno i tom meču ne bi donio ništa drugo osim komercijale.

Dajte nam Styles-Nakamura u main event molim vas.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la crocop97 »

Ne znaju ni oni više što bi s Reignsom, trebalo ga je davno staviti u ulogu negativca ili nečega na granici, nahranit ga Lesnarom i da vlada neporažen sve do ove Manije gdje ga Joe pobjeđuje... ali jebite se, evo vam Cena u još jednom DUD main eventu
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la Cenation Leader »

Baš tako, ne znaju šta bi sa Romanom pa ga onda guraj što jače možeš bez ikakvog pravca, uništit će momka a mogao je biti iskorišten hiljadu puta bolje na drugi način.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WrestleMania 34

Post Postao/la TheViper »

Ne verujem da ce Cenu dodati, tako je i prosle godine bilo price da ce dodati nekog u Orton-Wyatt match. Bice Lesnar-Reigns one on one.
Odgovori