Obrazovanje

Kako vam ide škola?

Nasumični razgovori
crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Status: Offline

Obrazovanje

PostPostao/la crocop97 » 26 lis 2019, 18:06

Ovaj program Škola za život mi se čini kao hrpa potpunih jebenih govana, nema šanse da to može funkcionirat u praksi
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Obrazovanje

PostPostao/la Sherpa » 26 lis 2019, 18:33

ma nema programa, ništa nije napravljeno. samo puno priče
slika

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Obrazovanje

PostPostao/la crocop97 » 26 lis 2019, 19:16

Imali smo sad neku učiteljicu iz osnovne koja je došla na predavanje govoriti o tome, cijelo predavanje zvučalo je kao hrpa ispraznih parola koje ni sama ne razumije.
slika

AlenB
Administrator
Administrator

Obrazovanje

PostPostao/la AlenB » 26 lis 2019, 19:44

Iako mogu reći da je gimnazijski program sranje, škola za život je još veći korak unatrag. Vidio sam to po prvim razredima koji su bili uključeni u to u mojoj gimnaziji prošle godine a i po reakcijama profesora tamo se može vidjeti da je to jedno veliko ništa. Po ovom standardnom programu učenici barem nauče nešto korisno uz to što nauče previše toga nepotrebnog. S ovim novim sustavom neće naučiti ništa nego će se još zatupiti. Forsiraju to korištenje tehnologije a škole nisu ni 20% osposobljene i opremljene kako bi to funkcioniralo. Isto tako će djeca doći na fakultete i svi će popadati jer nemaju dobro predznanje za bilo koji faks. Reforma srednjih škola i pogotovo gimnazija ne ide bez reforme faksa. Ne možeš u srednjoj školi spustiti ljestvicu, a na faksu ne napraviti ništa.
slika

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Obrazovanje

PostPostao/la crocop97 » 26 lis 2019, 20:02

AlenB je napisao/la:Source of the post Reforma srednjih škola i pogotovo gimnazija ne ide bez reforme faksa. Ne možeš u srednjoj školi spustiti ljestvicu, a na faksu ne napraviti ništa.

Problem je što će taj "novi" sustav proizvest ljude s upola slabijim znanjem, a i nastavu na fakultetima morali bi prilagoditi takvim studentima jer bi inače većina popadala. I tako bi generacija debila stvorila još veće debile jednom kad ih se pusti da rade po školama
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Obrazovanje

PostPostao/la Sherpa » 27 lis 2019, 00:44

AlenB je napisao/la:Source of the post eforma srednjih škola i pogotovo gimnazija ne ide bez reforme faksa.

zato je najveći problem uvođenja bolonje bio taj što nisu napravili ništa sa srednjom i osnovnom. tada je trebala biti kompletna reforma školstva kako spada
slika

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

Obrazovanje

PostPostao/la donniedemonD » 14 stu 2019, 09:02

Bio jutros na drugom razgovoru za posao, tj. kratko vidjanje sa sekretaricom koja mi je dala neke prospekte i vodice. Zvace me za 10ak dana da me komisija ispita engleki jezik, rad u vordu i ekselu i da me propitaju malo o banjama (to je u ovim prospektima) i pocetkom decembra ce me valjda zaposliti.
Dace mi mogucnost da biram u kojoj banji cu da radim. Izbor je izmedju Prolom i Lukovske banje.
To ce tek da mi kazu, ali osim recepcije, posluzicu valjda i kao neki hotelski vodic ili tako nesto... to mi je malo nejasno, videcemo. Dobra stvar je i sto radimo po troje u smeni, bar da mi nije dosadno.
Plata je minimum 40k dinara (350 evra otprilike), nadam se da je i malo vise :D nisu mi jos rekli kolika je, ovo sam saznao preko drugara da pocetnici imaju minimum 40k.

Naravno, nisam zadovoljan :D ,
ali mi je top sto je organizovan prevoz, u 13:30 sam kuci sa sve radnim vremenom i prevozom (to ako se odlucim za lukovsku banju, iz proloma sam kuci u 14:30), ima hrana, smestaj preko zime... Uslovi dakle korektni i nisam dugo na poslu, imam dovoljno od ostatka dana.

Otac i baba i dalje placaju struju, vodu, komunalije, hranu... pa ce mi i plata ostajati dobrim delom svojim :D valjda me nece pricepiti "e sad da podelimo troskove" :lol:

Mislim da posle izvesnog vremena mogu da apliciram za mesto sefa sa diplomom menadzera, ali otom potom.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Obrazovanje

PostPostao/la Sherpa » 03 pro 2019, 17:07

ispod prosjeka smo, što nije dobro, ali nije ni kriminalno loše. premda je trend redovitog pada itekako zabrinjavajuć

slika
slika

ante
Rank 8
Rank 8

Obrazovanje

PostPostao/la ante » 03 pro 2019, 17:37

Kako je moguce da smo iznad Islanda i Luksemburga wtf
slika

Mary
Globalni moderator
Globalni moderator

Obrazovanje

PostPostao/la Mary » 03 pro 2019, 17:52

Bas slusam Njemce na TV-u kako kukaju jer nikada nisu bili gori i kako se plase da postaju sve gluplji.

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 0 gostiju.