Be the Booker - rasprava

Osmislite svoje storylineove...

Kockarnica, be the booker...
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la:Meni samo nije jasno odakle ideja da Cena ima Kineski gimmick, da je neki Kinez bolje bi mi sjelo.
https://www.theguardian.com/world/2021/ ... -a-country.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Dynamite 7 »

Moram pohvaliti booking Alija on mi odlično izgleda nadam se da mu Cena neće oteti titulu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Maki »

JOHN CENA - THE GREAT BETRAYAL? - part 3: od WrestleManie 38 do SummerSlama 2022

Raw
Sindikat su pokunjeni u ringu, Cena u rukama drži svoj polupani pojas sa petokrakom. Kaže da ono što se dogodilo na WM je travestija, Mustafa Ali ne zaslužuje da se naziva prvakom, on je samo lutka u rukama menadžmenta. On neće povesti roster u bolju budućnost. Sindikat su dugo razmišljali o tome šta se desilo i neće dozvoliti da ih mali setback omete. Oni se bore za ideologiju koja će sigurno pobjediti. Svaka revolucija je trnovita. I predstavlja izazov. No Sindikat su idalje ujedinjeni oko zvijezde vodilje Chairman Maoa i neće pokleknuti. Vrijeme je da se krene dalje. Prvi korak je vraćanje WWE titule od Alija. Cena kaže da Ali ne misli..........RKO!!!! RKO!!!!! OUT OF NOWHERE!!!!! Viper je udario. Sindikat su u šoku a Orton je već pobjegao. Šta se sada dogodilo?

Raw
Randy Orton je u ringu i kaže da se svi pitaju zašto je prošle sedmice napao Cenu. Da li jer brani ponos svoje nacije? Ili jer smatra da je Cena u krivu? Orton kaže da njega boli briga za to. Napao je Cenu jer je nanjušio krv. Cena je izgubio pojas, ranjiv je, a Orton želi to iskorisititi i upisati jednu posljednju pobjedu nad velikim rivalom.
Cena i Sindikat dolaze. Cena kaže misliš da sam ranjiv Randy. E vidiš tu se varaš. Jer vi Amerikanci mislite da jedan poraz odmah znači da je neko ispao iz kolosjeka. Ne, upravo suprotno. Komunistička teorija kaže da se na porazima kuju revolucionari. Cena je učvršćen u svom uvjerenju da je komunizam ispravan put. Ako Orton želi tome stati na put neka samo izvoli. Neće se dobro provesti. Sindikat se penje na apron, kreću ući ali Orton odmah radi RKO Ricochetu. Boa se zalijeće ali i on dobija RKO. Cena i Xia Li se povlače. Orton kaže vidjećemo se na Backlashu.

Raw
Orton ima meč protiv Boe koji dobija. Cena je guest komentator. Pljuje Ortona tokom meča a nakon meča uzima mikrofon i govori. Znam zašto si me baš ti napao. Kako ti se zove otac? COWBOY Bob Orton. A znate li su ko su bili kauboji? Osvajači, kolonizatori, ubice domorodačkog stanovništva. To su kauboji, to je i tvoj otac Randy. Randy na to pizdi, izlijeće na Cenu i ulazi u fight. Šaketanje je na ringsideu, Orton prebacuje Cenu preko barikade u publiku. Vreba ga tamo. Cena pokušava pobjeći, ali Orton ga stiže i radi mu RKO na beton.

Raw
Vidimo Cowboy Bob Ortona u svojoj kući. Neko mu zvoni na vrata. On otvara, vidimo da je to Cena koji ga odmah lupa right handom. Stari Orton tetura i pada a Cena ga šutira na padu. Uzima vazu sa cvijećem i razbija mu je od glavu. Cowboy krvari. U kuću ulazi ostatak Sindikata te kreću razbijati stvari po kući. Cena se dere ovo je za sve Native Americans koje ste pobili u vašim kaubojskim osvajanjima. Cena vuče starog Ortona na vrh stepenica. Podiže ga u Fireman's Carry i baca ga sa AA niz stepenice. Orton stariji je nepomičan a Sindikat uzimaju crveni spraj i šaraju cijelu kuću. Izlazi Ortonova žena, Randyeva majka. Ona vrišti a Xia Li je obara Roundhouse Kickom u glavu. Žena pada, a Xia Li je prebacuje preko njenog nepomičnog muža. Sindikat vade kinesku zastavu i prekrivaju ih. Cena se dere u kameru evo vidiš Randy šta se događa imperijalističkim svinjama. Ovo je ništa šta će se tebi dogoditi na Backlashu.

Backlash
Meč završava kao no contest u haosu ali Orton izvlači Bou i ostaje sa njim solo u ringu. Lupa mu PUNT, Boa je odmah pokošen a Orton ga nastavlja udarati. Skida zaštitu sa turnbuckleova i baca ga u njih. Uzima stolicu i lupa Con-chair-to. Ljekari dolaze zbrinuti Bou a Orton bijesan odlazi.

Raw
Boa će izbivati najmanje 9 mjeseci.
Randy Orton je u ringu i kaže Cena doći da se obračunamo kao muškarci. A ne kao pičkica da napadaš moje roditelje. Izbiću ti sve zube iz glave te ćeš jednom zauvijek naučiti lekciju da se ne igraš sa Ortonima.
Cena se pojavljuje na titantronu. Vidimo da je negdje. Kaže nam da je na rezervatu Cheerokeja. Prilazi jednom čovjeku. Pita ga je li Cherokee. Čovjek kaže da. Cena ga pita da kako njegov narod ponosi vijekovnu opresiju kauboja. Čovjek odgovara da zapravo Cheerokiji imaju dobre odnose sa drugima. Cena podiže čovjeka i lupa mu AA. Ide dalje do drugog čovjeka i isto pitanje mu postavlja sa istim rezultatom i posljedicama. Ide do trećeg i pita ga isto. Čovjek mu isto odgovara, Cena ga kreće napasti ali čovjek vadi sjekiru te se Cena ubrzano udaljava. Govori zaboravite to. Ovo su lažni Native Americans. Vjerovatno su bijelci koji su se namazali bojom. Poenta je da su ovi ljudi žrtve opresije ljudi kao što je Ortonov otac ali da je Cena makar malo naplatio taj dug.
Orton se dere da ugase to. Kaže da ga ne zanimaju igrice, želi Cenu odmah i ovdje. Dolazi mu Ricochet i kaže da drug Cena nije večeras tu na Rawu ali da će se Ricochet boriti da osveti druga Bou. Orton kaže hajde trebaće mi malo vježbe. Sudija ulijeće i imamo meč u kojem Orton dobija. Priprema se za punt ali Xia Li izlijeće iz publike i spašava Ricocheta. Orton se omišlja i LUPA RKO XIA LI!!!!! Nakon toga je uslijedio Punt Li. Ricochet brzo bježi a Orton ostaje bijesan u ringu.

Raw
Xia Li 9 mjeseci isto.
John Cena ima promo u sobi Sindikata koja je još uvijek urušena od Alijevog napada. Samo Ricochet je pored njega. Cena govori da je Orton bijesan jer je Cena iskalio pravedni bijes ugnjetenih klasa na njegovom imperijalističkom ocu i zato napada članove Sindikata. Ali za to će platiti. Cena kaže da će imati revanš na Money in the Banku ali u Hell in a Cellu. Cena želi da uništi Ortona zbog napada na Sindikat.
Orton ima konta promo u svom lockeru gdje kaže da će rado biti zaključan sa Cenom ali da to Ceni nije pametno jer bijesan Viper je opasan Viper. Cena je prešao granicu i Orton će mu naplatiti to. Stoji iza riječi da je ranjiv. Da shvata da se ne može više mjeriti sa Ortonom. Ne vidi zašto se hvali prebijanjem starog čovjeka. Možda su ga to učili u Kini. Orton govori da protiv njega u Cellu neće stajati starac već čovjek u naponu snage. Već je uklonio dva sindikalca, a na MitB će okončati posao.

Raw
Randy Orton je u bolnici i sjedi pored kreveta svog oca koji je na aparatima. Kaže mu da se ne brine, da će ga osvetiti i da će naučiti Cenu bolnu lekciju. U sobu ulazi bolničar. Kaže Randyu da mora izaći jer je potrebno da odrade neke pretrage. Randy izlazi a mi vidimo da bolničar John Cena. On kreće udarati Boba Ortona. Randy se okreće ali vrata su zaključana. Cena se pojavljuje na prozorčiću na vratima i kaže Ortonu evo ti tatice te zabija Cowboya od vrata. Orton se dere po pomoć. Dolaze bolničari i sestre i obezbjeđenje. Provaljuju a vidimo krvavog Cowboya i otvoren prozor.

Raw
John Cena je u ringu ali sa obezbijeđenjem. Obezbjeđenje čine Kinezi obučeni u kineske vojne uniforme. Cena kaže da su oni tu jer ga proganja ludi Orton. Cena kaže Ortonu da je pokazao da nije ranjiv jer ga je već više puta nadmudrio i prebio mu oca. Kaže da umjesto što krivi Cenu neka se zapita zašto se sve to događa. Neka pita oca ko su mu preci, šta su činili i ko su bili. Orton je Ceni oduzeo dvoje važnih ljudi, dvoje drugova ali Cena kaže da je i Boi i Li drago što su se žrtvovali za cilj. To je nešto što Orton ne razumije. On nikad nije bio neko ko ima ideale, samo mu je bilo bitno da pobjeđuje, osvaja titule na bilo koji način. Gdje se može stići sa takvim razmišljanjem? Orton dolazi na rampu i zatrčava se. Obezbjeđenje ide prema njemu ali on ulazi u tuču sa njima. Suzbija ih ali Ricochet se lansira Planchom. Orton pada a Ricochet ga podiže i gura u obezbjeđenje koje ga udara. Ubacuju ga u ring gdje mu Cena lupa AA. Vadi crveni spraj i crta mu petokraku na prsima.

Raw
Vidimo Ricocheta u svom lockeru. Ispred vrata su dvojica stražara. Priča na telefon sa Cenom i završava sa "da, druže". Neko kuca, on otvara a vidimo da je dobio neki paket. Ricochet je začuđen, unosi paket, otvara ga, no unutra je dimna bomba koja se aktivira i cijeli locker je pun dima. Ricochet kašlje, ništa ne vidi, a iza njega se stvara Randy Orton sa smoke goggles, okreće Ricocheta i RKO. Vidimo da su stražari na podu. Uslijedio je punt i Orton odlazi.

Money in the Bank
John Cena dobija u Cell meču nakon što Orton povrijedi nogu. Nakon meča ga prekriva kineskom zastavom. Ima promo u kojem opet izdiže vrijednost maiostičke ideologije.
Seth Rollins dobija Mustafu Alija i postaje WWE Champion.

Raw
Seth Rollins je tu sa svojom ženom Becky Lynch i slave njegovo osvajanje titule. No prekida ih John Cena. Cena dolazi i govori da on zaslužuje shot na SummerSlamu. Za razliku od kapitalista u publici on je zapravo zaslužio tu priliku. Savladao je opet svog najvećeg rivala, defangao je Vipera, a sada je došao da sruši zgradu Architecta. Onda se smije i kaže hahaha kakve glume nadimke ovdje smišljaju. Tipični američki komercijalizam. Ako može na majicu dobro je. Bitno je da se prodaje. Rollins mu kaže da je Cena prekinuo njegovo slavlje ali da je mogao očekivati tako nešto od njega. Naravno, pristaje na meč. Spreman je za svaki izazov. Na SummerSlamu ćemo imati Rollins vs Cena za WWE Championship. Cena se okreće ka Becky i pita je a šta ti radiš sa ovim ovdjem. Pa ti si Irkinja, tvoj narod je prošao kroz takvu opresiju imperijalizama. Kako možeš biti sa ovim američkim imperijalistom? Seth staje ispred Cene i kaže mu da pazi šta priča jer ne moraju čekati do SummerSlama da mu razbije vilicu. Cena se samo smije i izlazi iz ringa.

Raw
Becky Lynch ima meč protiv Alexe Bliss koji dobija. Nakon meča kaže da ima potrebu odgovoriti Ceni. Da ona ne pada na te Cenine priče o istoriji. Kakve veze Seth ima sa svim tim? Ona i Seth se vole, Seth je hiljadu puta bolji čovjek od Cene. Seth dolazi i grli Becky u ringu te se ljube.
God Save Ireland.....John Cena izlazi uz tonove poznate irske nacionalne melodije. Odgovora Becky sa rampe da ljudi ne postoje u vakuumu. Seth Rollins je potomak istih onih ljudi koji su irski narod gazili i tjerali. Becky Lynch treba da se odvoji od njega i pređe sa stranu koja uvažava napore njenog naroda. Kaže da je Chairman Mao imao veliko poštovanje prema irskim borcima za slobodu. Lynch je velika šampionka, ne treba trošiti svoje talente na zločince i njihove potomke. Lynch odgovara Ceni da je jadno što se drugi da rastavi Setha i nju, na šta je Cena spao od jednog slavnog prvaka, budućeg Hall of Famera. Bilo bi tužno da nije odvratno. No nju i Setha nisu rastavile veće tegobe da će ih rastaviti Cenina glupava priča. Cena bjesni i dere se na Becky i govori joj znaš šta si ti, ti si CENZURA, camp follower koja je legla u krevet okupatora, tvoj te se narod stidi, tvoja te se porodica stidi, ti si sramota za irski narod, ti si.....Seth se zalijeće sa Suicide Diveom na Cenu. Udara ga. Dolaze sudije i razdvajaju ih. Seth govori da nikad više u usta ne uzme njegovu ženu inače će poslati ne u bolnicu već na groblje.

Raw
John Cena pokazuje poster koji je 1970. KP Kine izdala u obilježavanju 54. godišnjice irskog ustanka 1916. Kaže ovako se odaje počast tradiciji jednog slobodarskog naroda. Onda vadi nešto drugo i to je slika Seth i Becky kako se ljube. Cena kaže e ovako se pljuje na tradiciju jednog slobodarskog naroda. Na SummerSlamu Cena će svoju pobjedu posvetiti svim irskim herojima koji su se borili za slobodu. Između njihovog primjera i primjera slavne revolucije 1949. ima ogromnih sličnosti. Seth Rollins trči niz rampu sa chairom, Cena odmah izlazi iz ringa, Rollins zamahuje ali Cena je pobjegao. Rollins uzima mic i govori rekao sam ti da ne spominješ moju ženu. Za to ćeš platiti. Cena se smije.
KING OF KINGS!!! TRIPLE H SE POJAVLJUJE!!!! COO WWE!!! Trips ima mikrofon i govori da u WWEu nema mjesta za uvrede koje je Cena uputio Becky Lynch. Za to će biti novčano sankcionisan. Cena se dere eto vidite samo pare. Kapitalizam. HHH mu kaže da začepi. Više WWE neće trpiti Cenine ispade. Dugo su razmatrali kako da ga kazne za odvratni napad na Vince McMahona. I odlučili su. Cena jeste no. 1 contender za SummerSlam ali će začiniti to malo. Ako Cena izgubi BIĆE OTPUŠTEN IZ WWE!!! Cena je šokiran, Rollins se smije. Kakav zaokret.

Raw
Cena ima backstage promo iz prazne sobe Sindikata. Cena je pokunjen, ide pred sliku Maoa, okreće se kameri i kaže pogledajte oko sebe. Ostao sam sam. Sile zla su odnijele moje suborce. Sada žele dovršiti posao i ukloniti i mene. Nije njima zbog Becky Lynch, boli ih briga za nju, ona je samo marioneta, oni se boje ideologije. Boje se jer su vidjeli da su neki članovi rostera počeli vjerovati u pobjedu maoizma, boje se da će tražiti bolje uslove rada, bolju zaštitu, da će osnivati sindikate. Kapitalistički vladari WWEa ne mogu to dopustiti. Zato žele otjerati Cenu. Seth Rollins je samo jedno njihovo oružje, sredstvo, ništa više od toga ali neće uspjeti. Cena vadi Malu Crvenu Knjižicu, diže je u zrak i govori da ga neće otjerati. Komunizam će zasigurno pobjediti.
Rollins ima intervju gdje kaže da mu je drago što je dobio priliku da on bude taj koji če okončati ovu farsu sa Cenom. Cena je nekad bio veliko ime, ali samo je uništio svoj legacy sa ovim. Rollins će zadati završni udarac. Nije ovo više oko titule, oko je i za Becky. Cena stalno udara na nečije porodice, uradio je to i Randyu, to je nečasno. Rollins će u ime svih koje je Cena napao ili uvrijedio dobiti na Slamu.

Raw
Triple H ima promo iz svoje kancelarije. Kaže da je WWE predan da pruži što bolje uslove rada svim uposlenicima i Superstarovima. To se vidi i po tome što mnogi sa indya i iz drugih država dolaze raditi u WWE. Cenine laži protiv kompanije razbija realnost. WWE se ne boji Cenine ideologije, on je skupio troje ljudi koji vjeruju u to nešto što on priča, WWE se može nositi protv 4 čovjeka, WWE želi ukloniti Cenu kao kaznu za Cenine postupke. U WWEu se za postupke odgovara.
John Cena je u ringu sa kineskom zastavom. Kaže sigurno se nadate da je ovo zadnji Raw na kojem ćete vidjeti vou zastavu. E pa nije. Uzalud se nadate. Otkad se vratio prosvjetljen pred Cenu su samo stavljaji prepreke a on je svaki put prevazilazio sve. Tako će biti i ovaj put. Vijori zastavom i govori promjene ne možete zaustaviti. Seth Rollins napada Cenu sa leđa. WWE Champion šutira Cenu na podu. Lupa mu Curbstomp. Uzima kinesku zastavu i pažljivo je stavlja u corner. Kaže da on poštuje i da ta zastava mnogim ljudima znači mnogo ali da je prošlo vrijeme da se Cena krije iza nje. Podiže Cenu i opet Curbstomp. Rollins podiže pojas u zrak.

SummerSlam
Becky prati Rollinsa do ringa. U jednom trenutku u late matchu Cena uzme steel chair i raspali po Becky. Rollinsa to razbjesni i razbija Cenu. Nakon 4 Curbstompa pinuje Cenu i okonča mu WWE karijeru. Ide se odmah zbrinuti za svoju ženu.

THE END

@The A-Lister
@KOMANIA
@Dynamite 7
@Master of darkness
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Dynamite 7 »

Cena je dobio šta je zaslužio :dance: . Možda ga je mogao neko drugi penzionisati ali i ovako sam zadovoljan krajem.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Master of darkness »

Cena kao komunisticki heel je nesto najbolje ikad :lol:
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

@Maki :clap: :clap: :clap:
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la KOMANIA »

Mislim da bi i WWE postao popularan u Srbiji, ne bi Vučić propustio ovakvu priliku da se zahvali Kinezima. :P
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Maki »

Drago mi je da vam se sviđa. Rado bih čuo šta vam se najviše svidjelo a naravno i šta najmanje. Možda napišem i još jedan. Imam neke kao obrise šta bi moglo biti.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ja sam i ranije rekao da mi nije sjelo to uplitanje politike a jako mi se svidio booking Alija i Cenina konačna sudbina.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Možda da samo vidjeli malo više Boe i Xie, da nisu samo pomoćnici. Svidjelo mi se što nema Goldberga :mrgreen:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la HunterDX »

Imam i ja neki booking, tj više njih. Ambrose VS Cena 2019. Balorov povratak i NXT VS MR 2019. Ma imam gomilu bookinga. Pa ako nekog interesuje mogu da nadjem i postavim.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Wulf7X »

Pa daj stavljaj :D
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Markovic619 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Imam i ja neki booking, tj više njih. Ambrose VS Cena 2019. Balorov povratak i NXT VS MR 2019. Ma imam gomilu bookinga. Pa ako nekog interesuje mogu da nadjem i postavim.
Ovo već tri puta pišeš a nikako da objaviš :D

Hoćemo li ikad dočekati tvoje bookinge? Ja željno iščekujem :mrgreen:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Imam i ja neki booking, tj više njih. Ambrose VS Cena 2019. Balorov povratak i NXT VS MR 2019. Ma imam gomilu bookinga. Pa ako nekog interesuje mogu da nadjem i postavim.
Ovo već tri puta pišeš a nikako da objaviš :D

Hoćemo li ikad dočekati tvoje bookinge? Ja željno iščekujem :mrgreen:
Prvo moram da nadjem, a i zamajan sam lik dosta, tako da zaboravljam. Lakše mi je da prepušten nego da opet pišem. :D
Ali hoću uskoro.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ja sam htio bookirati Corbinov face turn,na prijedlog A-Listera ali nisam još sve sklopio,možda bude za koji dan.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori