Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 27 ožu 2024, 18:02 I da, broj partnera te na neki način postavlja u određeni položaj na "tržištu" jer govori imaš li standarde ili ne, većina će prije uzet u obzir nekog za koga je čuo da nije mijenjao partnere svaki tjedan i jebavao se iza Konzuma jer dobiješ reputaciju nekog tko nije za vezu nego samo za seks.
Ovo već je argument, no sve se svodi na zadnju rečenicu. Solidan dio njih ne želi vezu. I to nije ništa loše. Hoćeš sex? To ćeš i dobiti, no ne očekuj više. I to je sasvim normalan pogled na stvar. Jasno znati što tko želi u kojoj fazi života.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la: 27 ožu 2024, 16:03Zato što za osobu svijet nije počeo s tobom, niti trebaš znati o njenom ljubavnom / seksualnom životu prije razdoblja s tobom.
Ovo je tako naivno razmišljanje. Iako nije možda počeo samnom, ne znaci da nije bitno. Ako netko ima povijest da je nasilan, prije ili kasnije opet će to pokazati. Ako netko želi prestati sa cigaretama, prije će ponovno krenuti ih konzumirati nego netko tko nije nikada. Isto tako ovo sto Maki kaže, ako je netko bio promiskuitetan tokom života, veće su šanse za prevaru. Njih 17 nije bilo dobro, a evo ja sam sad Bogom dan, ja ću biti bolji od svih njih. Aha.
Yes Sir!
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 27 ožu 2024, 18:17
crocop97 je napisao/la: 27 ožu 2024, 18:02 I da, broj partnera te na neki način postavlja u određeni položaj na "tržištu" jer govori imaš li standarde ili ne, većina će prije uzet u obzir nekog za koga je čuo da nije mijenjao partnere svaki tjedan i jebavao se iza Konzuma jer dobiješ reputaciju nekog tko nije za vezu nego samo za seks.
Ovo već je argument, no sve se svodi na zadnju rečenicu. Solidan dio njih ne želi vezu. I to nije ništa loše. Hoćeš sex? To ćeš i dobiti, no ne očekuj više. I to je sasvim normalan pogled na stvar. Jasno znati što tko želi u kojoj fazi života.
Slažem se, osnove odnosa zato i treba odmah postavit, ali događa se i da su neki neiskreni u početku i to može bit veliki problem ako druga strana razvije osjećaje ili recimo dođe do neplanirane trudnoće, tu najčešće muškarci ostave curu, ženama je i u interesu bit izbirljive. Zato mislim da je pametnije imat odnose s nekim kog vidiš kao kvalitetnu osobu nego da ti se desi da zaglaviš s nekim koga ne poštuješ, toksične veze su užas.

Ja mogu slobodno reć da imam povijest sabotiranja veza i pokušaja veza zbog nesigurnosti i problema s povjerenjem i nenamjerno sam ispao šupak nekoliko puta, ali to je nešto na čemu radim i trebalo mi je dugo da shvatim gdje je uopće problem.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la: 27 ožu 2024, 18:17
Sherpa je napisao/la: 27 ožu 2024, 16:03Zato što za osobu svijet nije počeo s tobom, niti trebaš znati o njenom ljubavnom / seksualnom životu prije razdoblja s tobom.
Ovo je tako naivno razmišljanje. Iako nije možda počeo samnom, ne znaci da nije bitno. Ako netko ima povijest da je nasilan, prije ili kasnije opet će to pokazati. Ako netko želi prestati sa cigaretama, prije će ponovno krenuti ih konzumirati nego netko tko nije nikada. Isto tako ovo sto Maki kaže, ako je netko bio promiskuitetan tokom života, veće su šanse za prevaru. Njih 17 nije bilo dobro, a evo ja sam sad Bogom dan, ja ću biti bolji od svih njih. Aha.
Ne, ovo tvoje je nadasve naivno razmišljanje. Misliš da će ti netko tko je prije bio nasilan da je nasilan? Misliš da će ti cura reći s koliko je frajera bila samo zato što ti smatraš da ti trebaš znati? Prije će te zbog toga ostaviti nego ti odgovoriti na to. Zato što nije normalno da misliš da imaš pravo znati sve iz njene prošlosti. Ulaziti na taj način u nečij život je vrsta kontrole koju malo tko uistinu želi.

A ja vam imam još veću šansu da si osigurate da nikada ne budete prevareni. Nemojte nikada biti ni s kim. Nema nikakve šanse da će vas prevariti. Neće vam se to dogoditi u toj situaciji. Postoji nešto što se zove povjerenje, bez toga nema ničega. Ako se dogodi, jebiga, ta druga osoba je grozna i razlaz je sasvim normalna stvar

I da, možda ćeš ti kao 18ti po redu biti baš ono što je tražila. Ne trebaš biti uopće bogom dan, samo kompatibilan
crocop97 je napisao/la: 27 ožu 2024, 18:32 Slažem se, osnove odnosa zato i treba odmah postavit, ali događa se i da su neki neiskreni u početku i to može bit veliki problem ako druga strana razvije osjećaje ili recimo dođe do neplanirane trudnoće, tu najčešće muškarci ostave curu, ženama je i u interesu bit izbirljive. Zato mislim da je pametnije imat odnose s nekim kog vidiš kao kvalitetnu osobu nego da ti se desi da zaglaviš s nekim koga ne poštuješ, toksične veze su užas.
Ne samo izbirljive nego i osjetno opreznije baš zbog te karte trudnoće i što ima previše muškaraca koji su šupci kada se to dogodi. Jer ovo što kažeš, završiti s toksičnom osobom koja ti ne paše je užas. Znam nekoliko situacija gdje je neplanirana trudnoća stvorila takvu toksičnos, a na kraju je žrtva klinac.
crocop97 je napisao/la: 27 ožu 2024, 18:32 Ja mogu slobodno reć da imam povijest sabotiranja veza i pokušaja veza zbog nesigurnosti i problema s povjerenjem i nenamjerno sam ispao šupak nekoliko puta, ali to je nešto na čemu radim i trebalo mi je dugo da shvatim gdje je uopće problem.
Važno ti je odgovoriti na pitanje zašto je to tome tako. Kako sam jednom prilikom bio s takvom osobom, moram ti kazati kako je pogled s druge strane užasan. I da je najbolji trenutak kada shvatiš da ti takva osoba ne treba ni najmanje u životu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Česte promene partnera mogu da izazovu negativne promene.
Polne bolesti možemo da ostavimo po strani.
Problem je što se kod ljudi bude razne seksualne fantazije( mada zavisi od osobe do osobe).
Veća je mogućnost da ti kasnije i partner dosadi brže.
Možda je neko imao trojke, pa mu to predstavlja vrhunac zadovoljstva, možda neko sazna za neke fetiše koje ne može da mu ispuni svaki partner.
Mada sve ovo može i ne mora da znači.

Isto tako imamo slučajeve gde dvoje u svojim 20-tim imaju prvi odnos, počnu da žive zajedno, onda jedno od njih shvati da želi da isproba nešto novo i nakon toga dodje do velikih problema.

Ja nisam za to da se druga polovina pita za broj partnera. Vremenom se ljudi zbliže, pa ako su malo normalni mogu reći sve jedno drugom. Moramo da shvatimo da su ljudi imali život i pre nas. Pošto su žene često osuđene ako su spavale sa nekoliko partnera, samo razmislite šta biste vi radili na njihovom mestu.
Mogla je da ima par njih sa kojima joj nije išlo, onda je mogla imati neki neobavezan odnos. To ne znači da je širila noge kome je stigla i nikako ne znači da neće biti verna i odana partnerka u vezi ili braku.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24608
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Da, baš su velike šanse da će 35i biti onaj pravi/ona prava.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Puno veće šansa nego da će onaj prvi biti onaj pravi.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Rio146 »

Kakva ti je to matematika? :lol:

Zamisli natječaj za posao. Ti se sam prijavis. Nema konkurencije, dobit ćeš posao. I scenariji br 2. Natječaj za posao, prijavi se vas 35. Šanse ti drastično padaju.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24608
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 27 ožu 2024, 20:15 Puno veće šansa nego da će onaj prvi biti onaj pravi.
Ne mora prvi.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la: 27 ožu 2024, 20:30 Zamisli natječaj za posao. Ti se sam prijavis. Nema konkurencije, dobit ćeš posao. I scenariji br 2. Natječaj za posao, prijavi se vas 35. Šanse ti drastično padaju.
Zašto bih zamišljao natječaj za posao? Ne natječe se vas 35, oni prijašnji su bivši. Koji su pali, nisu bili ono što se traži. Ako je zainteresirana za tebe svi oni su nebitni i ti si tu samo jedan. Nema veze dal si prvi, sedmi il trispeti.

Nego, kada ste toliko opsjednuti brojem koliko je cura imala momaka, kakav vam je ljubavni status? S nekim ili solo?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Rio146 »

U vezi.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

I jesi je pitao s koliko je partnera prije tebe bila?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Rio146 »

Naravno.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Žalosno... al dobro, što ja mogu. svakom njegovo. sretno
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Rio146 »

Možda je to tebi žalosno. Meni nije. Nije ni njoj. Iz tradicionalne je obitelji. Prema vezama pristupa ozbiljno. Vjerski je nastrojena (ne ekstremno), na obitelj i brak gleda kao na svetinju. Meni dosta. Niti ne tražim vise. Hvala.
Yes Sir!
slika
Odgovori