Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Master of darkness »

Elite je napisao/la: 28 ožu 2024, 00:17 Svaki muškarac koji pita ženu sa koliko je partnera pre njega bila zaslužuje da mu se nalepi šamar istog trenutka i da crknu sami bez ikoga pored sebe. Zatucani umno ograničeni primitivci. Eto šta su.
☠️☠️
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la: 27 ožu 2024, 21:40 Zaista, sva sreća.
Pa sreća, različita mišljenja. Liberali su za slobode, ali ne za one koje nisu one koje njima odgovaraju. Kao što ti imaš slobodu da ne moraš nikome da pričaš to, ima ljudi koji imaju slobodu da pitaju i da im je to bitna stvar u životu. Na kraju se nadju sličnosti i na kraju živite kako treba. Ako vidiš da je osoba suprotnog mišljenja povodom toga, ta ti osoba ne treba u ljubavnom životu i to je to.
You leave when you think it's time
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17886
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hangman98 »

Bolje bit' sam, nego s' kamenjarkom.

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Master of darkness je napisao/la: 28 ožu 2024, 13:38 Liberali su za slobode, ali ne za one koje nisu one koje njima odgovaraju.
Vidiš, ne slagati se s nekim ne znači zabranjivati. Nek živi život kakav želi. Nađi gdje sam ja njemu zabranio tu slobodu? Samo da je izrazito glupo gledati partnera kroz taj broj.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17433
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Hangman98 je napisao/la: 28 ožu 2024, 13:39 Bolje bit' sam, nego s' kamenjarkom.

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 28 ožu 2024, 13:18 Zašto je gore? Muškarcima je bitnije jer žena ne može biti u zabludi oko roditeljstva zbog prevare.
Daj molim te... Pa će je ostaviti ako nije siguran dal je njegovo pa nek se ona pati s 9 mjeseci trudnoće. Sav rizik je na ženi, a krkani ne mogu prihvatiti ni trunku odgovornosti kada je potrbno

I odrastite već jednom, neće vas žena varati na svakom čošku. Ili ste odrasli u takvim familijama pa vam je to trauma.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24597
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Ne kažem da se često događa ali to je biološki razlog zašto muškarcima više smeta fizička preljuba a ženama recimo više smeta emocionalna.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

A opet ga češće rade. Jer njima ne smeta preljub dokle god su oni alfa muškarac. Ego, ništa više.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la: 28 ožu 2024, 14:48
Master of darkness je napisao/la: 28 ožu 2024, 13:38 Liberali su za slobode, ali ne za one koje nisu one koje njima odgovaraju.
Vidiš, ne slagati se s nekim ne znači zabranjivati. Nek živi život kakav želi. Nađi gdje sam ja njemu zabranio tu slobodu? Samo da je izrazito glupo gledati partnera kroz taj broj.
Čitam primere ljudi koji pisu da bi takvima lupali šamare i pričaju kako treba da umru sami, a prizivaju se kao liberali i pravilni socijalisti. Slažem se ja sa tobom, meni je glupo kroz to da gledam. Meni je jedna od partnerki bila malo "laka" ali meni nije to smetalo. Samo hoću da kažem da imamo pravo na mišljenje, a vidim da bi neki ovde to zabranjivali pod svojom idejom.
You leave when you think it's time
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6966
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 28 ožu 2024, 16:07 A opet ga češće rade. Jer njima ne smeta preljub dokle god su oni alfa muškarac. Ego, ništa više.
Nama je nažalost postavljen dupli standard za to i čak nas se potiče na to jer si onda frajer i najveći jebač selu. Meni takvi usputni odnosi nisu ni zanimljivi jer su prelagani nit mi je privlačno ako cura izravno pita za seks i prije ikakvog spoja, nema igre i "romantike" i ne mogu ih shvatit ozbilino čak i ako ciljaju da to završi nekakvom vezom. Samouvjerenost i preuzimanje inicijative je privlačno, ali na odmjeren način.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

I to je opet do tebe, nekome bi takva bila san snova, dok bi je neki odmah samtrali kurvom. A istina je između - privlačan si joj za seksualni odnos, a nije ništa loše imati 'samo' seksualni odnos. Niti na to treba gledati kao išta loše, privlačnost takvom pristupu je individualna, kao i za mnogestvari u sexu.

A po pitanju bilo kakve prevare, realnost je jasna, tko želi varati, varat će.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la: 28 ožu 2024, 16:28 I to je opet do tebe, nekome bi takva bila san snova, dok bi je neki odmah samtrali kurvom. A istina je između - privlačan si joj za seksualni odnos, a nije ništa loše imati 'samo' seksualni odnos. Niti na to treba gledati kao išta loše, privlačnost takvom pristupu je individualna, kao i za mnogestvari u sexu.

A po pitanju bilo kakve prevare, realnost je jasna, tko želi varati, varat će.
E to je to. Za mene je to bilo okej (i dalje sam u toj priči btw), ali kapiram zašto nekome nije. Ti kojima nije neće biti sa takvim devojkama i to je to. Samo eto, hoću da kažem da svi treba da imamo svoje mišljenje, koje zastupamo prema svojim uverenjima.
You leave when you think it's time
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Elite »

Master of darkness je napisao/la: 28 ožu 2024, 16:09
Sherpa je napisao/la: 28 ožu 2024, 14:48
Master of darkness je napisao/la: 28 ožu 2024, 13:38 Liberali su za slobode, ali ne za one koje nisu one koje njima odgovaraju.
Vidiš, ne slagati se s nekim ne znači zabranjivati. Nek živi život kakav želi. Nađi gdje sam ja njemu zabranio tu slobodu? Samo da je izrazito glupo gledati partnera kroz taj broj.
Čitam primere ljudi koji pisu da bi takvima lupali šamare i pričaju kako treba da umru sami, a prizivaju se kao liberali i pravilni socijalisti. Slažem se ja sa tobom, meni je glupo kroz to da gledam. Meni je jedna od partnerki bila malo "laka" ali meni nije to smetalo. Samo hoću da kažem da imamo pravo na mišljenje, a vidim da bi neki ovde to zabranjivali pod svojom idejom.
Nije ni svako slobodno mišljenje dobro i ispravno. Neki recimo imaju mišljenje da je u redu tuči svoju ženu jer je muž njen vlasnik i gospodar. Neki isto tako misle da je u redu silovati jer imaju takve potrebe. Kad bi dopustili svačije slobodno mišljenje, to više ne bi bio liberalizam već anarhija.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6966
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 28 ožu 2024, 16:28 I to je opet do tebe, nekome bi takva bila san snova, dok bi je neki odmah samtrali kurvom. A istina je između - privlačan si joj za seksualni odnos, a nije ništa loše imati 'samo' seksualni odnos. Niti na to treba gledati kao išta loše, privlačnost takvom pristupu je individualna, kao i za mnogestvari u sexu.

A po pitanju bilo kakve prevare, realnost je jasna, tko želi varati, varat će.
Pa meni je to degradirajuće i ne vidim svrhu takvih odnosa, u osnovi znači da misliš kako netko nema drugih kvaliteta osim fizičkih.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57870
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 28 ožu 2024, 17:43 Pa meni je to degradirajuće i ne vidim svrhu takvih odnosa, u osnovi znači da misliš kako netko nema drugih kvaliteta osim fizičkih.
Mislim da ih previše gledaš kroz ili naočale. Za bilo kakvu vezu treba neka količina i fizičke i emocionalne povezanosti. Ovdje je samo razlika što ta osoba želi prvo fizičku, pa ako bude htjela nešto više onda će htjeti emocionalnu, jer svi imamo nešto čemu težimo u odnosu. Tako da taj početni sex ne mora biti prepreka za išta u kasnijem odnosu ako si u ostalom pašete. Ako si ne pašete, nije taj startni sex išta odmogao.
slika
Odgovori