Royal Rumble 2018

Za WWE događaje koji su iza nas

Tko osvaja Rumble?

John Cena
2
9%
Shinsuke Nakamura
15
68%
Randy Ortona
0
Nema glasova.
Rusev
1
5%
Daniel Bryan
0
Nema glasova.
Finn Balor
2
9%
Samoa Joe
0
Nema glasova.
Matt Hardy
0
Nema glasova.
Bray Wyatt
0
Nema glasova.
Netko drugi
2
9%
 
Ukupno glasova: 22

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58273
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Sherpa »

@littleaj znam ko i svi drugi, sam nagadanja

Braun ga je prejako lupio koljenom, al bogme je brock vratio sakom u glavu
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la TheViper »

Meni su jedino oba Rumblea bila dobra (zenski me pozitivno iznenadio), ostalo meh. Prilicno slab PPV (sto sam i ocekivao). Drago mi je sto su Nakamura i Asuka pobednici. Mrzi me da dajem ocene, ali nista (osim mozda muskog RUmblea) ne zasluzuje barem 4*.

Evo za Rondu

According to the Observer WWE is considering doing a Mixed Match of Triple H & Stephanie McMahon vs Ronda Rousey and a partner of her choosing at Wrestlemania 34
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la FilipS »

Sami Zayn & Owens vs Styels **3/4 - ništa posebno nisam vidio

Usos vs Chad & Benjamin ***3/4 - da se na prvom pinu stalo, većina ne bi ni a rekla. Bilo je jako dobro i onda sam ja pomislio, pa ima sigurno još dva razdoblja do pina. Dići će meč na još veći nivo, dobit ćemo jako odličan meč. Brzo je završilo u "drugom" meču. Msm da nisam nikad vido 2:0 pobjedu nekog tima. Al jako dobar meč svejedno

Muški RR ***1/4- Nisam se mogao uživiti u početku jer su ovo stavili kao treći meč. Mislio sam da nećemo onda vidjeti ništa posebno, tipa povratak Bryana. Međutim, dobili smo još boji povratak i jedan super rumble. Ja nisam mogao doći sebi kad sam vidio Reya. Potpuno neočekivano, šou. Zadnja 4 su bila ona koja su imala najviše šansi. I to su odlično napravili. Neprevidljivo jako. Također smo dobili i jedan mini meč njih 4. Najispravniji mogući pobjednik

Nemojte sad zajebat i ne dati Stylesu i Nakamuri main event.

Jordan & Rollins vs Bar **1/2 - Ne zahvalna satnica. Publika totalno mrtva. Ovo mi je djelovalo više kao neki angle.

Triple Threat ***1/2 - očekivano sve, najbolji trenutak je bio kad je Lesnar gurnuo stol na Strowmana

Ženski RR **3/4 - Kao što su neki članovi rekli, puno sam više uživio u ovaj meč nego u muški rr, ali nije ispao bolji. Ispalo je dosta dobro. Zamjerka je ta što je bila više veteranki, a manje NXT djevojki. Trebalo je biti suprotno

Veika zamjerka, MUški rr je trebao biti main event

Ne znam zašto se WWE ne ugleda na ostale kompanije. Dajte nam raspored mečeva za show. A ne da nama srce stane od iznenađenja.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la emirates »

Braun i Brock imaju heat vec par godina. Lesnar ga je stiffao i na Rumbleu 2015 koljenom. Mislim da se tad Brocku nije svidjalo sto ne sella dobro, ili je nesta tako bilo. Braun pokazuje muda, treba to aplaudirati.

To za mixed tag je mozda najbolji nacin da iskoriste Rondu. Za sada barem. Ako planira biti aktivna, onda ce trebati polahko da je uvode u diviziju. Ako se pokaze dobrom, onda moze uci u title hunt sto se mene tice.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Sake »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Nemojte sad zajebat i ne dati Stylesu i Nakamuri main event.
ne budi naivan :D .
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la azo »

AJ Styles (c) vs. Kevin Owens & Sami Zayn
Odličan meč za otvoriti,čak vjerovatno i najbolji ako su htjeli ici da zene MEventaju.Meč je krenuo dosadno,ali je onda su krenuli brzi tagovi,a izmedju njih je bilo lijepih spotova.Izvukli su koliko su mogli od ovog meca.Dobar,kraj ali nekako imam osjecaj da je malo pre kratko bilo

Ocjena:***1/2

The Usos (Jey Uso & Jimmy Uso) (c) vs. Chad Gable & Shelton Benjamin
Puno sam očekivao a nisam bash dobio puno,par dobrih spotova...mozda mi se nije svidjela malo pre velika dominacija Uso'sa.Kraj je na tankim nogama,jer nije dobro Gable i Benjamin su izgledali slabo,ali opet sadruge strane je dobro jer se ovo desilo jer su nam pokazali da se i to moze nekada desiti sto stipulaciju cini realisticnijom.

Ocjena:***1/2

Adam Cole vs. Aiden English vs. Andrade Almas vs. Apollo Crews vs. Baron Corbin vs. Big E vs. Bray Wyatt vs. Cesaro vs. Dolph Ziggler vs. Elias vs. Finn Balor vs. Goldust vs. Heath Slater vs. Jinder Mahal vs. John Cena vs. Kofi Kingston vs. Matt Hardy vs. Randy Orton vs. Rey Mysterio vs. Rhyno vs. Roman Reigns vs. Rusev vs. Sami Zayn vs. Seth Rollins vs. Sheamus vs. Shinsuke Nakamura vs. The Hurricane vs. The Miz vs. Titus O'Neil vs. Xavier Woods

Ovo je ne ocekivano ispalo fantasticno cak i mec veceri.Rusev je dobio sjajnu reakciju dok je Finn bio ironmen meca.Rhyno je čak i dobio chantove ECW,što je zapravo i dobro bilo.Corbin je sjajno zasticen.Heath je pravi meme.Elias je dobio dobru minutazu i sjajnu rekaciju publike,Almas je nagradjen za sjajni nastupa na Takeoveru.Wyatt je imao dosta dobar Rumble nastavili su Wyatt/Hardy pricu.New Day/Jinder je bilo odlicno.Sjajan povratak Kofija.Sami Zayn,malo je pre rano ispao po mojoj procjeni trebali su bolje graditi ali je sto je usao umjesto Tyea jer su nastavili pricu.Crews i Titus meh.Sheamus je imao bio dobar zabav bash kao i Ceasro te njegova elimincija.Seth je izbacen od Romana sto mislim da je odlicna podloga za heal turn Deana.Hardy je bio meh bash je kratko ali je zasticen.Cena je odradio sto je trebalo.Hurricane je bio pravo iznenadjenje bash kao i Cole.Aiden je bio ok...vljda.Orton je isto dobro zasticen,svidio mi se on u ovom Rumblu.Miz je zasticen,ali je sve ostalo sto je uradio zaboravno.Rey je bio apsolutno izeneadjenje podigao je publiku na noge,bravo WWE.Roman,malo pre jak..Goldust booo.Dolph lose bookiran ne zasticen,samo da ga ne stave u pricu za USA titulu jer ce to izgubiti svaki smisao njegovog odlaska,nek ide sa Cenom ili Orton nek ih uzme na WM i tjt.Sjajn staredown nove i stare generacije,te jako dobar i ne izvjestan kraj u kojem smo svi navijali za Nakamuru koji i na ulasku i kraju dobio sjajne reakcije

Ocjena:****1/4

Jason Jordan & Seth Rollins (c) vs. Cesaro & Sheamus
Jel ikog bilo briga za ovo,čisto da se publika odmori za naredna dva meca.I eto dobar progress u prici...

Ocjena:**

Brock Lesnar (w/Paul Heyman) (c) vs. Braun Strowman vs. Kane
Loša kopija onog F4W sa SSlama...Ne svidjaju mi se kada 3 meca Lesnara imaju istu pricu,mi hocemo da se ubijemo...Inače Braun je ustao kad je sto pao na njega u istom vremneu kao i kada ga je Kane gurnuo lol.

Ocjena:*1/2

Asuka vs. Bayley vs. Becky Lynch vs. Beth Phoenix vs. Brie Bella vs. Carmella vs. Dana Brooke vs. Ember Moon vs. Jacqueline vs. Kairi Sane vs. Kelly Kelly vs. Lana vs. Lita vs. Liv Morgan vs. Mandy Rose vs. Michelle McCool vs. Mickie James vs. Molly Holly vs. Naomi vs. Natalya vs. Nia Jax vs. Nikki Bella vs. Ruby Riott vs. Sarah Logan vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Tamina vs. Torrie Wilson vs. Trish Stratus vs. Vickie Guerrero

Ovo je bilo isto dobro ne baš kao muški ali sasvim ok.Nia sjajno bookirana,Sasha potencijalni heel turn,bash kao i Nikki.Legende su bookirane pre jako,sto ostavlja losu sliku na trenutnu diviziju.Lita je dobila najveci pop sto mi je drago.Ostalo je bilo ok,drago mi je radi pobjednice.I da morali su se posrat kad je Ronda dosla po meni suvisan momenat.

Ocjen:***3/4
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la emirates »

E da, jesam li ja jedibi kojem Stephanie nije smetala na commentaryu, vec je... pridodala? Pricala je dobre stvari, upoznavala gledaoce sa pozadinom vecine ovih cura. Znam da je Cole valja gluposti u nekim trenutcima, pa kad je nabrajao uspjehe Torrie Wilson, rekao je da je bloggerica. I kako joj to moze pomoci u Rumble matchu Cole, sviju ti? On je bio los sinoc. Rekao je i kako je Jinder prvi put u Rumble matchu, sto nije istina, jer je nastupao 2013.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58273
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Sherpa »

nisi, bila je dobra
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kad nije govorila već unaprid pripremljene stvari bila je ok. Ja sam zahvalan i šta nije ušla u meč ko šta su mnogi očekivali.
Jedino šta mi je smetalo je ko god je uša je bia velik dio womens revolutiona ili ako je starija zvijezda onda je bila jako utjecajna na to, i tako za svih osim THICCie Guerrero.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Melloo »

Sad mi je naumpo jedan dobar booking za RR broj 30. Uzimajuci u obzir onu tucu samija i kevina da ne udje tye nego da udje neko od njih dvojice. Znaci trebali su pustit muziku Daniela Bryana i Edgea.Publika bi poludila krov bi puko.I samo odjednom pokaze u backstage lezi neko od njih dvojice a pored Samni i Kevin i jedan udje. Bili bi najveci heelovi na kugli zemaljskoj publika bi ih mrzila.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la TheViper »

Poslusajte podcast :) cak su i ovaj forum reklamirali :D

Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12356
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Online

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Rio146 »

AJ Styles vs Kemi
Solidno otvaranje show-a. Pobjednik očekivan.

Usos vs Chad Gable & Shelton Benjamin
Puno sam više očekivao od ovoga meča, pogotovo zato što znam da su imali puno bolje mečeve na SDLive-u.

MRR
Kao prvo, začudio sam se da je ovo na sredini carda. Onda smiješni dio s Slaterom. Debi Almasa i poslije Colea. Glupo je bilo to što je Zayn ušao umjesto Tyea. Romanovo eliminiranje Setha. Povratak Mysteria. Staredown Cene, Ortona, Reya i s druge strane Reignsa, Balora i Nakamure. Kofijevo ostajanje u meču. I napokon neki hrvač kojemu je ova pobjeda dobro došla. Drago mi je zbog Nakamure. AJ Styles vs Nakamura na WM, bit će čudo.

Cesaro & Sheamus vs Jason Jordan & Seth Rollins
Izmoreni od prošloga meča, ali s odličnim razvojem priče. Rollins koji je bio u RR meču, je sam nosio tim na leđima, jer se Jordan navodno ozlijedio. Izgubili titule. Jedva čekam da vidim što će se dalje dogoditi.

Kane vs Braun Strowman vs Brock Lesnar
Točno sam znao da će ovakav meč biti. Tri big guya, koji samo rokaju finishere. Pobjednik se odavno znao. Jednom rječju, bezveze.

ŽRR
Jedini sam ja na forumu vjerovao u ovaj meč, i bio sam u pravu. Meč je bio fantastičan, ali imam nekih zamjerki. Trebali su puno bolje posložiti brojeve. Becky i Sasha odmah na početku? Mislim da nisu njih dvije trebale početi. Iako se uopće nije oglasila za ŽRR meč, niti je bila na RAW 25, baš sam markoutao kada je Lita napravila povratak. I to kao broj 5, tako rano. Bilo je možda malo previše legendi, ali opet razumljivo, jer NXT nema još dobre hrvačice za ovakav meč. Sasha Banks heel turn. Sane i Moon odradile dobar posao. Naomievo ostajanje u meču. Staredown Micki i Trish. Nikki turnala na sestru. Asuka osvojila Rumble. Stvarno više od očekivanoga. Nakon meča Ronda dolazi do ringa, i pokazuje na WM znak, što smanjuje važnost ovome meču.
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nesto razmisljam da su nakamura I asuka dobili samo zato sta ce roman bit u main eventu pa ce vako fanovi bit manje ljuti na njega. Ko kad je Orton izbacia Romana samo da ljudima bude draze sta je Orton dobia rr.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la azo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Nesto razmisljam da su nakamura I asuka dobili samo zato sta ce roman bit u main eventu pa ce vako fanovi bit manje ljuti na njega. Ko kad je Orton izbacia Romana samo da ljudima bude draze sta je Orton dobia rr.
Nije to isto.Kad je Orton ustao bilo je ok...kad je Nakamura usao pjevali su mu pjesmu skoro pa do sljedeceg ulaska...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Royal Rumble 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Nesto razmisljam da su nakamura I asuka dobili samo zato sta ce roman bit u main eventu pa ce vako fanovi bit manje ljuti na njega. Ko kad je Orton izbacia Romana samo da ljudima bude draze sta je Orton dobia rr.
Nije to isto.Kad je Orton ustao bilo je ok...kad je Nakamura usao pjevali su mu pjesmu skoro pa do sljedeceg ulaska...
Ne doslovno isto, al kao smarkovi evo vam dvi stvari molim vas nemojte booat Romana 4 godine zaredom.
IDK možda sam samo preciničan, jedva čekam da AJ i Nakamura budu meč večeri.
slika
Odgovori