ROH TV

Rasprava o tjednom showu...

Ring of Honor
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la Hangman98 »

Zavisi, ako Khan moze ispregovarati dobar ugovor sa solidnim broadcasterom zasto da ne. Pa na startu AEW niko nije ocekivao da ce TNT otkupiti prava za Dynamite.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la crocop97 »

Hangman98 je napisao/la: 10 tra 2022, 20:56 Vjerovatno se vodis time da ROH treba zadrzati koncept koji je do sad imao, ali po meni potrebna je mala promjena. Pure wrestling nije marketabilan na americkom trzistu i treba ti ta nota prica i glamura da bi to privuklo americke kupce. Ako bas isforsiraju stil kao u Yuta vs Woods mecu, mislim da to nece biti dobro za posao. Vjerujem da ima ljudi koje vole taj stil, ali generalno je prilicno dosadno za gledati.
Može proć ako se napravi kako treba, pogotovo što neće bit roh bookera. Danielsonovi mečevi su savršen primjer kakvi bi roh mečevi trebali bit, tehnički odlični, ali i s pričom, to je isto "pure wrestling" jer nema gimmick mečeva ni overbookiranja. Pod "pure wrestlingom" vjerojatno misliš na tehničko masturbiranje a la Zack Sabre Jr, ne kažem da moraju radit takve mečeve.

I nema mi previše smisla da netko iz veće kompanije pravi invaziju na manju, pogotovo ako budu dominantni, New Japan je slično radio s NOAH-om pa su pokopali cijeli NOAH
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la Hangman98 »

Ne mogu definisati kao invaziju, jer ROH roster ne postoji tako da ovo gledam bas kao novu kompaniju. Ako bude taj TV deal vjerovatno zelis neka malo veca, etablirana, imena na showu kako bi u startu privukao vise ociju na produkt. FTR je odradio ROH PPV pa ne mozes to nazvati invazijom.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la crocop97 »

To stoji, ali roh kao brend već postoji i imao je svoj roster koji će se sigurno u većem ili manjem broju vratiti, a Jericho je primarno aew čovjek i ako dođe na show i počne "nametat" sports entertainment to je onda invazija. Mislim da je najbolja opcija poslat Yutu da tamo vodi svoj ogranak Cluba, FTR ionako ne koriste dovoljno u aew-u, može se tako povezat showove bez da se ijednom naruši integritet
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la Hangman98 »

Opet nekako sam stava da im treba star power, ako ce biti na TV-u. Yuta je vrhunski prospekt, ali nije jos dosao do te faze kad on privlaci ljude na novi show. Zajebano je sa ove tacke gledista reci sta je dobro a sta ne kad ne znamo kakvu zamisao Khan ima za ovo. Da li gleda kao odvojenu kompaniju ili neki developmental za AEW ili cak konkurenciju (kayfabe-no) sto je nerealisticno, ali i dalje opcija. Ne znam u kom' kontekstu govoris za FTR, ali mislim da ih jako dobro koriste u AEW trenutno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24654
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: ROH TV

Post Postao/la Maki »

Ja mislim da će ROH u ovom početnom periodu biti tretiran kao velika stvar i značajna kompanija ali s vremenom ć postati nezvanični developmental za AEW.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la Hangman98 »

Navodno novi ROH logo uocen na PWT. Vuce na old school.

slika
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la Hangman98 »

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5322
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la ante »

Što prije to bolje. Kupovina ROH-a je jedan od razloga zašto je booking tako mlak ove godine.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la azo »

Hvala k, pa ce ih biti manje na AEW shows
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la Hangman98 »

TK potvrdio, stream-ovat ce na Honor Club-u za 9.99$, pocetak 2023.g. Jako pametan potez posto uz novi tv show dobijas staru ROH biblioteku sto ce navuci veci broj pretplatnika.

NJPW hrvaci ce se cesto pojavljivati na ROH show-ima, kao i hrvaci iz drugih promocija sa kojim suradjuju. Neki hrvaci ce biti ekskluzivni za ROH (poput Briscoes-a) dakle postojat' ce odvojen roster.

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: ROH TV

Post Postao/la AleksaVP »

Interesantno da nisu u novi show ušli sa Jerichom, mislio sam da je zato postao champ.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57910
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: ROH TV

Post Postao/la Sherpa »

AleksaVP je napisao/la: 11 pro 2022, 10:54 Interesantno da nisu u novi show ušli sa Jerichom, mislio sam da je zato postao champ.
I mene to čudi. no možda nisu htjeli da bude zabune, da netko pomisli da jericho prelazi s aewa rostera na roh roster. jer ameri :D
slika
Odgovori